تبلیغات
هواداران پیام خراسان - سقوط سبزپوشان به لیگ دسته سوم قطعى شد !
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

سقوط سبزپوشان به لیگ دسته سوم قطعى شد !

سه شنبه 26 اردیبهشت 1391 20:46

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: سقوط پیام به لیگ دسته سوم ،

راى بر خلاف سبز پوشان صادر شد

فوتبال خراسان عزادار شد

افتخار ورود تیم مردمى پیام خراسان به لیگ دسته سوم !!! را به مسئولین ورزش دوست! استان ، صمیمانه تبریك عرض مى نماییم!!!
مقصر اصلى این ناكامى بزرگ فوتبال خراسان ، فقط مسئولین استان هستند و بس !!!
پیام را بازیچه قرار دادند و ان را به این شهر ان شهر سپردند و پیام اخرین نفس ها را زد و تمام . . . هواداران با خاطرات پیام زنده اند ، روزگارى بود یك پیام یك ورزشگاه تختى كه حریفان جرات نفس كشیدن را نداشتند اما حالا چى . . . ! افسوس هزاران افسوس . . .

جمعى از فوتبالدوستان خراسانى

رای کمیته انضباطی به نفع برازجان !!!

فدراسیون فوتبال پس از گذشت چند روز از بازی جنجالی سایپامهر کرج و پرسپولیس برازجان، رأی خود را مبنی بر عدم احراز تبانی در آن دیدار اعلام کرد. براین اساس و با توجه به رأی صادر شده سقوط تیم پیام مشهد به لیگ سه قطعی شد. تیمی که تا همین سه سال پیش لیگ برتری بود.هاشم حسینی، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی پیش از این در گفتگو با رسانه ها صحبت از احتمال قطعی شدن تبانی در دیدار سایپامهر و پرسپولیس و بقای پیام در لیگ دو کرده بود اما با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مشخص شد آقای رئیس نتوانسته است کاری در این راستا انجام دهد.سقوط تیم ابومسلم از لیگ برتر به دسته یک و همچنین پیام از لیگ برتر به لیگ دسته یک، لیگ دسته دو از ثمرات مدیریت هاشم حسینی بر فوتبال خراسان است که ادامه روند سقوطی سبزپوشان پیام و رفتن این تیم به لیگ دسته سه را نیز باید به این کارنامه گهربار افزود.

 

جلسه رسیدگی به شکایت پیام خراسان امروز در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مورد برسی قرار گرفت و رای نهایی صادر شد. در این جلسه به شکایت تیم فوتبال پیام خراسان با موضوع تبانی احتمالی دردیدارسایپا مهرکرج و پرسپولیس برازجان برگزار شد و رای به نفع نماینده دشتستان صادر گردد.بدین ترتیب پرسپولیس برازجان و نفت محمود آباد بازی رفت پلی آف لیگ دسته دوم را روز یکشنبه ساعت 17 در ورزشگاه تختی برازجان برگزار خواهند کرد.

 

فدراسیون فوتبال با توجه به رای کمیته انضباطی مبنی بر عدم تبانی در دیدار تیم های مهرکرج- پرسپولیس برازجان تاریخ برگزاری دیدار پلی آف تیم های نفت محمودآباد - پرسپولیس برازجان را به شرح ذیل اعلام کرد :

دیدار رفت / ساعت 17:15 / یکشنبه 31 اردیبهشت / تختی برازجان

دیدار برگشت : ساعت 16:45 /  شنبه 6 خرداد / مجتمع نفت محمودآباد
 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:24