تبلیغات
هواداران پیام خراسان - "پیام" اسم بزرگی است اما اكنون هیچ‌چیز ندارد ، باید برای فوتبال مشهد افسوس خورد
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

"پیام" اسم بزرگی است اما اكنون هیچ‌چیز ندارد ، باید برای فوتبال مشهد افسوس خورد

سه شنبه 10 آبان 1390 17:42

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پیام گفت: به خاطر مشكلاتی كه در مشهد داشتم دیگر نمی‌توانستم به كارم در نیشابور ادامه دهم.

عباس دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، در مورد استعفایش از سرمربیگری تیم فوتبال پیام افزود: تیم پیام كاملا به نیشابور منتقل شده است و بازی‌ها و تمریناتش را در این شهر برگزار می‌كند و من به دلیل مشكلات اداری كه در مشهد داشتم دیگر نمی‌توانستم در این تیم به كارم ادامه دهم و استعفا دادم.

وی با اشاره به مشكلات این تیم اشاره كرد: دو سال بدون هیچ‌گونه حقوقی و به صورت رایگان برای تیم پیام كار كردم و دیگر نمی‌توانم در این تیم باشم و باید به خانواده‌ام برسم.

دهقانی در خصوص وضعیت این تیم در لیگ دسته دوم گفت: پیام تاكنون از 5 بازی تنها 6 امتیاز كسب كرده است كه با توجه به شرایط تیم و مشكلاتی كه بازیكنانش دارند، این نتیجه هم برای این تیم عالی است.

وی افزود: پیام دیگر آن پیام قبلی نیست و اكنون اسم‌ها جایگاهی ندارند، درست است كه پیام اسم بزرگی دارد اما اكنون هیچ‌چیز ندارد و نامش در فوتبال ایران از بین رفته است. هر جا كه اسم پیام را می‌شنوند از آن به عنوان یك تیم بی‌پول و بدون برنامه و حتی بدون پدر و مادر یاد می‌كنند و باید به این خاطر برای فوتبال مشهد افسوس خورد.

سرمربی سابق تیم پیام خاطرنشان كرد: تیم را از مركز استان به یك شهرستان برده‌اند، در آن شهرستان باید حداقل دو برابر امكاناتی كه در مركز استان وجود دارد می‌بود تا یك تیم با این پتانسیل را به آنجا ببریم اما متاسفانه برخلاف قول‌هایی كه مسوولان تیم و مسوولان شهرستان نیشابور دادند، هیچ امكاناتی برای پیام در نیشابور مهیا نیست و تیم تاكنون حتی سرپرست هم ندارد و تا به حال فقط كادر فنی و بازیكنان بودند كه بدون هیچگونه حقوقی به كار خود ادامه دادند.

وی افزود: در این چند ماهی كه من بودم، نه سرپرستی داشتیم و نه مدیری و هیچ كس نبود كه به فكر تیم باشد و مالك تیم هم هر روز وعده‌هایی می‌دهد در خصوص عملی‌شدن قول‌های مسوولان نیشابور اما هیچ چیز تا الان اتفاق نیفتاده است.

دهقانی ادامه داد: نیشابور تاكنون در لیگ استان تیم داشته و مسوولان پیام این تیم را به امید امكاناتی به نیشابور بردند كه وجود ندارد. رییس هیات فوتبال نیشابور در بازی قبلی به فردی كه عنوانش سرپرست تیم بود اما من نمی‌شناختمش اعلام كرد كه باید چای و شیرینی داوران بازی را هم تیم بدهد، هیات فوتبال این شهرستان از پرداختن هزینه چای و شیرینی داوران هم ناتوان است و نمی‌تواند به پیام كمكی بكند و متاسفم كه شرایط پیام این گونه شده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:50