تبلیغات
هواداران پیام خراسان - انتقاد شدید از مسوولان پیام در پی محرومیت 2 ساله؛ سعید جهاندیده : مسوولان تیم به من گفتند آمپول بزن
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

انتقاد شدید از مسوولان پیام در پی محرومیت 2 ساله؛ سعید جهاندیده : مسوولان تیم به من گفتند آمپول بزن

دوشنبه 12 تیر 1391 18:55

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: بازیكنان پیام خراسان ،

بازیكن تیم فوتبال پیام خراسان بعد از محرومیت به علت دوپینگ، با انتقاد شدید از مسوولان تیم گفت: آقایان به من گفتند آمپول بزن ولی الان هیچ تماسی با من نمی‌گیرند.سعید جهاندیده كه بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال دو سال از حضور در میادین محروم خواهد بود،تصریح كرد: بدون هیچ گناهی باید دو سال در خانه بنشینم.وی افزود: تیم فوتبال پیام من را بدبخت كرد، پولی از این تیم نگرفتیم و در مقابل شخصیت فوتبالی و فنی خود را نیز دادیم و الان هم دو سال محروم شدم.

بازیكن محروم تیم فوتبال پیام خراسان خاطرنشان كرد: یك نیم فصل با مسوولیت و درد شدید برای آقایان بازی كردم و خودشان به من گفتند آمپول دگزامتازون بزنم، اما آنقدر بی‌معرفت هستند كه حتی جواب تلفن من را هم نمی‌دهند.وی ادامه داد: روزی كه برای پرونده دوپینگ خود به فدراسیون رفتم، هیچ كس از باشگاه با من نیامد كه این موضوع باعث تعجب همه در فدراسیون شد و این در حالی بود كه دیگر بازیكنان با وكیل و اعضای باشگاه خود در جلسه حضور پیدا كردند و من از این شرایط گریه‌ام گرفت و به حال فوتبال خراسان تاسف خوردم....

جهاندیده افزود: وقتی تنها در آن جلسه حاضر شدم هیچ كس به حرف‌هایم گوش نمی‌داد و از طرفی نتوانستم به خوبی از خود دفاع كنم؛ حتی حاضر شدم هزینه رفت و آمد یك نفر را بدهم تا با من به تهران بیاید اما هیچ كس حاضر نشد برای كمك و مشورت با من به فدراسیون بیاید و همه جواب سربالا می‌دادند. بازیكن محروم تیم فوتبال پیام خراسان تصریح كرد: من نمی‌دانستم این آمپول دوپینگ است و اگر نه این كار را نمی‌كردم؛ مگر احمقم که دوپینگ کنم؟ همان آقایانی كه شب قبل از بازی به من آمپول زدند چرا هیچ سراغی از من نمی‌گیرند؟ حتی یك نفر به من زنگ نزده است.

وی با انتقاد شدید از غلام اصغری مدیرعامل باشگاه پیام خراسان گفت: آقایان خیلی بی‌معرفت‌اند؛ مگر ما بازیكن این تیم نبودیم كه بدون پول بازی می‌كردیم؟ یعنی اینقدر ارزش نداشتم كه یك نفر زنگ بزند؛ ما با سخت‌ترین شرایط پیام كنار آمدیم. جهاندیده ادامه داد: از سال 84 در تیم فوتبال پیام بودم و این رسمش نبود كه به خاطر حرف آقایان دو سال در خانه بنشینم و هیچ تلاشی نیز در این راه انجام ندهند؛ كاش حداقل یك تماس می‌گرفتند، آقای مدیرعامل! یك زنگ به من چقدر هزینه داشت؟

سعید جهاندیده

بازیكن تیم فوتبال پیام خراسان
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 تیر 1391 20:47