تبلیغات
هواداران پیام خراسان - بازیکن تیم فوتبال پیام خراسان 2 سال محروم شد
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

بازیکن تیم فوتبال پیام خراسان 2 سال محروم شد

دوشنبه 12 تیر 1391 12:28

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: بازیكنان پیام خراسان ،

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر احمد هاشمیان، رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با تایید این خبر افزود: یکی از پرونده‌های اخیر متعلق به سعید جهاندیده از باشگاه پیام خراسان در لیگ دسته دوم است که از ماده ممنوعه ناندرلون استفاده کرده است و بر همین اساس وی از تاریخ 28 خرداد 91 به مدت دو سال از کلیه فعالیت‌های رسمی در فوتبال محروم شده است.وی ادامه داد: پس از بررسی پرونده احکام پنج مورد از موارد تخلف دوپینگ، کمیسیون بدوی نشستی را برگزار کرد که بر اساس احکام ابلاغی به ترتیب سه بازیکن به محرومیت دو ساله و دو بازیکن به محرومیت سه ماهه محکوم شدند...

وی اضافه کرد: این احکام روز چهارشنبه به باشگاه‌ها ابلاغ شد و باشگاهها و بازیکنان تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 11 تیر فرصت دارند درخواست استیناف کنند که با توجه به درخواست استیناف در دو پرونده، مشخصات بازیکن و باشگاه‌های مربوطه پس از رسیدگی در کمیسیون استیناف و قطعی شدن رای متخلفین به اطلاع عموم خواهد رسید.

هاشمیان افزود: حسین افرا بازیکن باشگاه شهرداری بندرعباس در لیگ دسته یک از ماده ممنوعه دگزا متازون استفاده کرده است که براساس قوانین دوره محرومیت وی از تاریخ 28 خرداد 91 به مدت 3 ماه بوده و وی از کلیه فعالیت‌ها مربوط به فوتبال محروم است. همچنین پزشکیار مجید رنجبر در ارتباط با پرونده حسین افرا از باشگاه شهرداری بندرعباس از تاریخ 28 خرداد به مدت چهار سال از انجام هر گونه فعالیت در فوتبال محروم شد. در واقع این پرونده در خصوص سایر افراد دخیل در موضوع دوپینگ بازیکن همچنان مفتوح است.

وی خاطرنشان کرد: محمد حسین چریم از باشگاه شهرداری دزفول در لیگ دسته دوم فوتبال نیز از ماده ممنوعه افدرین استفاده کرده که این بازیکن از تاریخ 28 خرداد 91 به مدت دو سال از حضور در کلیه فعالیت‌های فوتبال محروم است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 تیر 1391 13:55