تبلیغات
هواداران پیام خراسان - دكتر هاشمی : فعالیت تیم فوتبال پیام ادامه پیدا می‌کند
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

دكتر هاشمی : فعالیت تیم فوتبال پیام ادامه پیدا می‌کند

دوشنبه 15 خرداد 1391 08:32

نویسنده : جواد طهماسبى

 دكتر سید علی اكبر هاشمی جواهری : پیام تیمی است كه با 6 میلیون نفر از مردم استان گره خورده و به همین دلیل تمام سعی‌مان را باید داشته باشیم تا مانع از دست رفتن آن شویم و فقط دنبال یك زمینه قوی و ریشه‌دار هستیم تا آن‌ها را به آن گره بزنیم.هاشمی جواهری همچنین از عباس چمنیان تشكر كرد و عنوان كرد: از چمنیان تشكر می‌كنم زیرا برغم پیشنهادهای بسیار خوب در لیگ دسته یك با قراردادهای بسیار مطلوب و كاری تقریبا بی‌دردسر، به خاطر فوتبال مشهد و استان خود به تمامی آن‌ها پشت كرد و وارد میدان شد كه این نشان می‌دهد اگر فضا ایجاد شود مشهدی‌ها نیز همه‌جانبه از ورزش استان خود دفاع خواهند كرد...

مدیركل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی همچنین خاطرنشان كرد: امیدوارم تمامی هم استانی‌ها دست به دست هم دهند زیرا اگر ورزش استان امروز در این وضعیت قرار دارد تنها یك نفر مقصر نبوده و اگر به جایگاه خوبی نیز برسد باز هم یك نفر سهیم نبوده بلكه همكاری تمامی اهالی استان، مسوولان، نمایندگان و علاقه‌مندان به ورزش را می‌طلبد.
وی تاكید كرد: رسانه‌ها می توانند نقش خوبی را در ورزش استان ایفا كنند و به عنوان چشم و گوش مردم عمل كنند و اخبار را خالصانه و صادقانه و كاملا از روی امانت‌داری مورد نقد و بحث قرار دهند.

 

در مورد ابومسلم و پیام داریم دود ندانم كاری خیلی‌ها را می‌خوریم


هاشمی جواهری با بیان اینكه در حال حاضر ما داریم دود ندانم كاری خیلی‌ها را می‌خوریم، افزود: از زمان حضور خود سعی كردم كه درست یا غلط، مطالبات مردم از ورزش استان را كه توجه به دو تیم ابومسلم و پیام بود، در اولویت كارهای خود قرار دهم
وی در خصوص مشخص شدن وضعیت مالكیت تیم‌های استان افزود: تا مدتی در خصوص قضیه پیام هر چه قدر كه جلو می‌آمدم اصلا متوجه چیزی نمی‌شدم و از مالكین، مدعیان و بدهكاری‌های مختلف آن چیزی دستگیرم نمی‌شد؛ به همین دلیل مشاور حقوقی گرفته شد و با فعالیت وی از ابتدای تشكیل این دو تیم، پرونده‌های آن سرجمع و تمامی نقاط مبهم آن بررسی و روشن شد.
هاشمی جواهری افزود: پیگیری‌های خوبی تا الان انجام شده و امیدوارم كه این دو تیم هر چه سریعتر سر و سامان بگیرند و ریشه آن‌ها به جای محكم و مطمئنی متصل شود و نیز خوشحالم كه مردم استان به این رشد فكری رسیده بودند كه تصمیم گرفتند استان با بضاعت و پتانسیلی كه دارد، خود به لیگ‎برتر فوتبال صعود كند.


در موضوع مالکیت پیام و ابومسلم به نتایج خوبی رسیدیم
وی تاكید كرد: در حال حاضر در خصوص فوتبال استان، سه برنامه اساسی پیشروی من است كه شامل مباحث مالكیت، بدهی‌ها و آینده تیم‌های استان می‌شود و تاکنون یكی از این مسائل یعنی مالكیت حل شده و وقتی به صورت كامل تكلیف بعضی كاغذها و سندها روشن شود حتما اطلاع‌رسانی خواهیم كرد.
وی با بیان اینكه از دادن قول‌های توخالی كه در حد بضاعت ما نبوده پرهیز كرده‌ایم، تصریح كرد: در حد و اندازه اختیارات یك مدیركل قول داده‌ام اما این مساله یعنی مشخص شدن مالكیت تیم بحثی بسیار بزرگ و پیچیده است كه حتی در توان قضات هم نیست و باید به صورت گروهی بر روی آن كار شود، تا نتیجه آن مشخص شود.
هاشمی جواهری در خصوص آینده تیم پیام نیز به ایسنا گفت: باید بگویم تیم‌ها دارای یك شخصیت فنی و یك برند هستند كه پیام و ابومسلم نیز بیش از آنكه جایگاه آن‌ها اهمیت داشته باشد، برند و سرمایه اصلی آن‌ها مدنظر ماست؛ حال فرق نمی‌كند كه در چه وضعیتی قرار دارند و باید تلاش كنیم تا آن‌ها را هر طور كه شده حفظ كنیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 19 تیر 1391 22:13