تبلیغات
هواداران پیام خراسان - هواداران پیام خواهان خرید امتیاز هستند.
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

هواداران پیام خواهان خرید امتیاز هستند.

سه شنبه 17 مرداد 1391 23:31

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: هواداران ،

پیام با ان همه بزرگى اش ایا حضور در لیگ دسته سوم برایش قبل هضم خواهد بود !!!

ماجرای سقوط ادامه دار پیام به لیگ های پایین تر گویا پایانی برایش نیست! از اردیبهشت 87 که پیام در مشهد كه از حمایت بى دریغ هواداران خود در استادیوم بزرگ ثامن الائمه(ع) برخوردار بود بازی را به استقلال واگذار کرد تا امروز نزول و سقوط دومین تیم محبوب مشهدی ها و خراسانى ها روندی تأمل برانگیز داشته است.
پایان فصل لیگ یک كه پیام حضور داشت را که یادتان هست. پیام با کوتاهی و سهل انگاری مسؤولان این باشگاه و با رأی سخت گیرانه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به لیگ دسته دوم سقوط داده شد تا این بار هواداران پیامی حلاوت رسیدن به لیگ برتر را که بعد از 12 سال برایشان چند فصل پیش میسر شده بود را به کل از یاد ببرند و تیمشان جایی برود که حتی بد بین ترین آنها تصورش را نمی کرد...

با این شرایط و در حالی که سناریوی ناتمام فصل گذشته مسؤولان باشگاه مبنی بر انتقال پیام به نیشابور این بار در شروع لیگ دسته دوم مجدد کلید خورد پیام مشهد یک شبه به پیام نیشابور تغییر نام یافت. پیام با وجود مقاومت هایی که از سوی بازیکنان و کادرفنی اش صورت پذیرفت تنها با توافقاتی که هیچ کس از آن سر در نیاورد راه نیشابور را در پیش گرفت و نماینده این شهر شد در لیگ دسته دوم...

اما قصه پیامی ها به این جا ختم نشد. نبود منابع مالی و امکاناتی که وعده داده شده هر روز عرصه را بر پیامی ها تنگ تر نمود تا جایی که عباس دهقانی سرمربی این تیم بعد از 2 بار استعفا از این تیم جدا شد و امور تیم به دست علی حنطه و رضا صاحبی افتاد. با این وجود و در شرایطی که حنطه به عنوان مدیرفنی فعالیتش را با پیام شروع کرده بود و با آمدنش قول تزریق پول به بدنه تیم داده بود به یکباره تیم در آستانه بازی با نماینده بندرعباس از حضور در یک بازی خارج از خانه آن هم به دلیل گیر نیامدن بلیط سفر در این بازی حاضر نشد!
مشکلات سبز پوشان به اینجا هم ختم نشد تا اینکه در شرایطی که پیام می بایست در نیشابور به مصاف نفت نوین آبادان می رفت بازیکنان این تیم در قبال پرداخت نشدن پول حاضر به بازی نشدند و پیام برای دومین هفته پیاپی غایب بازی با حریفانش شد. و این حاضر نشدن ها در زمین براى سبز پوشان خراسانى در اخر فصل بسیار گران تمام شد و پیام با ان همه عظمتش از لیگ برتر به لیگ دسته یك و بعد دسته دوم و حالا به لیگ دسته سوم سقوط كرد !!!
پیامى ها همواره در فوتبال ایران مظلوم واقع شده اند در پایان لیگ دسته دوم هم حریف پیام ( نماینده برازجان ) كه در بازى اش تبانى مشهود بود اما مشهدى ها نتوانستند این تبانى را اثبات كنند و پیام باز هم دوباره سقوط به دسته پایین تر یعنى به لیگ دسته سوم كه هیچ هواداراى برایش قابل تصور نبود كه پیام از لیگ برتر به لیگ دسته سوم راهى شود ، راهى شد !  لیگى كه در شش گروه 12 تیمى برگزار مى شود و به لیگ مرگ معروف است.

هواداران پیام خراسان از شخص اول استان دكتر صلاحى استاندار ، دكتر هاشمى مدیر كل ورزش و اقاى چمنیان رییس هیات فوتبال كه خود یك پیامى هست ، عاجزانه تقاضا دارند تیم پرطرفدار و قدیمى پیام خراسان كه به پیام امام رضا(ع) مشهور است نگذارند نابود شود . با خرید امتیاز در لیگ یك یا دو مى شود پیام را ایستاده نگه داشت و به اینده امیدوار بود . چرا كه اصلا شایسته نیست كه پیام در دسته سه بازى كند . پیام  فوتبالى سقوط نكرد كه فوتبالى بازگردد ! پیام بى محبتى بسیار دید ، در بدترین اوضاع ممكن قرار داشت ، انگار غریبه بود ، هیچى نداشت ، با دست خالى خالى به میدان مى رفت !!!امید داریم كه  ورزش خراسان خصوصا فوتبال كه طرفداران زیادى در خراسان دارد از خواب زمستانى بیدار شود و بر بام ورزش ایران كه شایسته اش است با اقتدار بنشیند.

مصطفى رحمتى
مدیر سایت هواداران پیام خراسان
سه شنبه سوم مرداد ماه 91
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 18 شهریور 1391 20:43