تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مالک باشگاه پیام از وضعیت تیم می‌گوید
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

مالک باشگاه پیام از وضعیت تیم می‌گوید

یکشنبه 8 مرداد 1391 15:08

نویسنده : مصطفى رحمتى

وضعیت پیام آن‌قدر اسف‌بار شده که به قول مالک این تیم هرکسی تازه می‌آید به پیام پشت‌پا می‌زند! محمود صفایی که این روزها او را به سختی می‌توان یافت، در گفت‌وگویی به تشریح آخرین وضعیت پیام پرداخته است. گزیده‌ای از مصاحبه مالک پیام با خبرگزاری فارس را می‌خوانید..........

مثل بچه یتیم و سر راهی با پیام برخورد می‌کنند

تیم پیام به دسته‌ ‌3 سقوط کرده‌‌ و حالا مثل بچه یتیم و سر راهی با آن برخورد می‌کنند و جرات سرپرستی آن را هم ندارند، جالب این‌جاست که هرکسی تازه وارد ورزش می‌شود یک پشت‌پا به پیام می‌زند.‌ ‌پنج‌شنبه هفته قبل با استاندار خراسان‌رضوی قرار ملاقات داشتم اما به سبب مسافرت استاندار این جلسه لغو شد و باید‌ هفته بعد دوباره برای این جلسه هماهنگی‌ صورت بگیرد. هیچ تماسی از سوی مدیرکل و یا رئیس هیئت فوتبال با من صورت ‌گرفته‌ نشده و آن‌ها به سراغ من نیامدند. .........

‌دیگر توان ادامه دادن ندارم‌

این گفته مدیرکل ورزش و جوانان که مالکیت باشگاه مشخص نیست حرفی خنده‎دار است، آن‌ها خودشان به حواشی دامن می‎زنند؛ من مبایعه‌نامه واگذاری باشگاه را دارم که استاندار، معاون استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان وقت و رئیس وقت هیئت فوتبال زیر آن را امضا کرده‎اند. به نظرم دوستان به جای این صحبت‎های خنده‎دار به فکر حل ریشه‎ای مشکلات پیام و فوتبال استان باشند. اگر معتقدند من مالک نیستم، در این چند فصل چطور کار می‎کرده‎ام‌ و چطور در فصل گذشته‌ تیم را از من گرفتند، چرا هر وقت از مدیرکل در مورد تیم پیام می‎پرسند، می‎گویند تیم مالک دارد. دوستان اداره‌کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال باید جلسه بگذارند تا در مورد تیم تصمیم‎گیری شود، من دیگر توان ادامه دادن ندارم.

تیم را در دسته 2 تحویل گرفتند، دسته 3 تحویل دادند‌

در جلسه‌ای با هاشمی‌جواهری و وکیل او گفتم که حاضر به همکاری هستم اما دوستان که کارشناس فوتبال هم هستند تیم را از من در لیگ دسته دوم تحویل گرفتند اما در دسته سوم تحویل دادند، زمانی که تیم در اختیار من بود فوتبالی سقوط نکرد و فدراسیون با ناجوانمردی سبب سقوط ما شد. این بی‎تجربگی مدیرکل است، من بارها گفته‎ام از ورزش سررشته‎ای ندارم اما مدیرکل به جای این صحبت‎ها باید سیاست‎هایش برای ورزش را مشخص کند و این‌که بگویند فلانی مالک نیست مشکلی را از پیام حل نمی‎کند.

چمنیان باید کمک کند

از شخصی شنیدم که چند روز قبل به این بهانه که آدرس مرا ندارند جلسه کمیته انضباطی را در هیئت فوتبال تشکیل داده‎اند‌‌‌ و مرا محکوم کرده‎اند. نمی‎دانم این چه سیاستی است که خودشان قضاوت می‎کنند و خودشان هم حکم می‎دهند، با این کارها درد فوتبال استان دوا نمی‌شود. تنها همین نکته را می‎گویم که مشهد 3 تیم فوتبال مهم دارد، رئیس هیئت فوتبال استان چه خوب بود که به دنبال کار تیم پیام هم بود، او مسئول فوتبال استان است و باید به دنبال ما بیاید، خوب بود که می‎آمد و با ما مذاکره می‎کرد تا مشکل پیام حل شود. به این می‎گویند مدیریت نه این‌که بنشیند و منتظر باشد من به دیدار‎ او بروم. آبروی فوتبال دست اوست نه من و او باید برای فوتبال دل بسوزاند، چمنیان سرمربی تیم من بود و ما همدیگر را می‎شناسیم و او آدرس و شماره تماس من را دارد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 20 مرداد 1391 12:34