تبلیغات
هواداران پیام خراسان - چمنیان: صفایی اگر دلش می‌سوزد باید پیگیر کار باشد
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

چمنیان: صفایی اگر دلش می‌سوزد باید پیگیر کار باشد

سه شنبه 10 مرداد 1391 14:16

نویسنده : مصطفى رحمتى

مصاحبه تند و آتشین محمود صفایی در مورد باشگاه پیام واکنش‌های زیادی را در جامعه فوتبال ایجاد کرد به شکلی که عباس چمنیان رئیس جدید هیئت فوتبال خراسان‌رضوی را وادار به واکنش کرد. چمنیان با انتقاد از صفایی گفت: «ما دقیقا سه بار برای مشخص شدن وضعیت تیم پیام با مدیران این باشگاه تماس گرفتیم بیشتر از این وظیفه ما نیست.» گفت‌وگوی رئیس هیئت فوتبال خراسان‌رضوی را با خراسان در خصوص پیام می‌خوانید.......

سه بار پیگیری وظیفه ما بوده است
ما دقیقا سه بار برای مشخص شدن وضعیت تیم پیام با مدیران این باشگاه تماس گرفتیم‌، حتی قرار شد جلسه‌ای نیز با حضور صفایی مالک باشگاه‌ و مدیر‌کل و مشاور حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار کنیم اما فقط یک جلسه با فلاح قائم مقام باشگاه صورت گرفت که بعد از آن قرار شد دوستان اعلام آمادگی کنند اما هیچ تماسی از طرف آن‌ها صورت نگرفت. فکر می‌کنم به اندازه 3 بار پیگیری وظیفه هیئت فوتبال بود. ما کارهای دیگری هم داریم. در فوتبال استان به جز تیم پیام مشکلات دیگری هم هست.


همیشه قرار نیست ما به دنبال آن‌ها باشیم
حالا این که مدیران باشگاه‌ با مصاحبه کسی را متهم کنند، مشکلی را حل نمی‌کند. ایشان اعلام کردند که آدرس و تلفن داریم اما باید بگویم که آدرس دفتر و تلفنش هم تغییر کرده است. آخرین مرتبه نیز به خاطر شکایت بازیکنان پیام با شماره فکسی‌ که داشتیم‌، ‌مالک باشگاه را به کمیته انضباطی دعوت کردیم اما متاسفانه هیچ نماینده‌ای از باشگاه‌ در جلسه حضور پیدا نکرد. همیشه قرار نیست که ما به دنبال آن‌ها باشیم بلکه باشگاه مالک خصوصی دارد و اگر دلش برای تیم می‌سوزد باید پیگیری کند. قطعا وظیفه ما تیمداری و پرداخت بدهی‌های تیم نیست و براساس اخطار فدراسیون فوتبال این تیم تا امروز فرصت دارد که نسبت به بدهی‌های خود اقدام کند در غیر این صورت اجازه شرکت در لیگ دسته سه فوتبال کشور را هم پیدا نمی‌کند.


این تیم دارای مشکل است
یک جلسه با مشاور حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار کردیم تا بتوانیم راهکارهای قانونی برای این تیم که هم منافع مالک‌ باشگاه‌ و هم منافع فوتبال خراسان در نظر گرفته شود تصمیم‌گیری کنیم، اما این تیم دارای مشکل است و به راحتی نمی‌توان اختیار آن را به مالکی جدید واگذار کرد چرا که ابتدا باید مشکلات‌ و بدهی‌هایی که دارد حل شود. دوستان اگر دنبال حل مشکل پیام هستند باید قدم بردارند. راحت‌ترین کار مصاحبه کردن است. این که مشکلات را گردن دیگران بیندازیم، شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت است.


هیئت فوتبال به سوی تیمداری نمی‌رود
صفایی بار‌ها اعلام کرده که باشگاه خصوصی است و درست هم گفته‌، چرا که وی برای این تیم هزینه کرده است و حدود 2 سال و نیم این تیم را مدیریت کرده‌ و ما هیچ وقت نمی‌توانیم وارد حریم خصوصی افراد بشویم‌. از طرفی‌ هیئت فوتبال جدید هم قرار نیست به سوی تیمداری برود و همچنین اجازه هم نمی‌دهیم که‌ اتفاق‌های گذشته تکرار شود. اگر قرار است تیم پیام سروسامان یابد خود صفایی باید پیش‌قدم شود. با مصاحبه که کاری درست نمی‌شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 17 مرداد 1391 09:01