تبلیغات
هواداران پیام خراسان - لیگ دسته دوم در فصل 92-91
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

لیگ دسته دوم در فصل 92-91

یکشنبه 15 مرداد 1391 23:15

نویسنده : مصطفى رحمتى

به نقل از سایت اختصاصی فدراسیون فوتبال ،مهرداد شفیعی راد  مسئول لیگ دسته دوم بزرگسالان در خصوص برگزاری رقابتهای این لیگ به مطالبی اشاره کرد.باتوجه به اتمام جلسه قرعه کشی لیگ دسته دوم در عصر روز گذشته و ارائه تقویم مسابقات، مقرر شد تا رقابتهای لیگ دسته دوم طبق برنامه زمان قبلی بدون تاخیر از تاریخ 26/6/91 آغاز شود و پایان نیم فصل اول رقابتها 24 و 25 آذر ماه سال 91 است....

 

 

 

 

وی افزود: زمان نقل و انتقالات نیم فصل رقابتها از 26 آذرماه 91 آغاز و تا 11 دی ماه 91 ادامه دارد. شروع نیم فصل دوم نیز از هفدهم دی ماه آغاز و رقابتها در تاریخ های  24 و 25  فرودین ماه سال 92 به اتمام می رسد.

.شفیعی راد در ادامه گفت: مسابقات این فصل لیگ دسته دوم بزرگسالان با حضور 28 تیم (در 2 گروه 14 تیمی) برگزار خواهد شد که در پایان مسابقات 4 تیم برتر (از هر گروه 2 تیم) مستقیما به لیگ دسته اول در فصل 93-92 صعود خواهند کرد و تیم های یازدهم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم هر گروه (مجموعا 8 تیم) مستقیما به لیگ دسته سوم در فصل 93-92 سقوط خواهند کرد.وی در پایان گفت: تیم های دهم هر گروه نیز با انجام یک دیدار پلی آف ، نهمین تیم سقوط کننده به لیگ دسته سوم در فصل آتی را تعیین خواهند کرد و تیم برنده در این دیدار نیز جواز حضور در رقابتهای لیگ دسته دوم در فصل آتی را کسب خواهد کرد.

 

قرعه کشی لیگ دسته دوم انجام شد


مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ دسته دوم در فصل پیش رو برگزارو تیم های حاضر در دو گروه چهارده تیمی قرار گرفتند.

گروه اول

 

فولاد نوین خوزستان ، گاز فجر جم ، نفت و گاز گچساران ، منطقه ویژه اقتصادی ، دارتاک لرستان ، صنعت ساری ، نفت امیدیه ، نفت محمودآباد ، شهرداری اردبیل ، صنعتی کاوه تهران ، مقاومت تهران ، گیتی پسند اصفهان ، چوکا تالش ، شهرداری لنگرود

 

 گروه دوم

 

نفت نوین آبادان ، سایپا مهر کرج ، پرسپولیس گناوه ، داتیس لرستان ، البدر بندر کنگ ، نوژن شهرداری نوشهر ، استقلال ساری ، شهرداری دزفول ، مس سونگون تبریز ، آشیان گستران ورامین ، استیل آذین تهران ، سیاه جامگان خراسان ، سپیدرود رشت ، پیام مخابرات فارس

 

 گفتنی است رقابتهای لیگ دسته دوم از روز بیست و ششم شهریور آغاز می گردد و روز بیست و پنجم فروردین سال بعد به پایان می رسد.

 

 دو تیم برتر هر گروه و مجموعا چهار تیم به صورت مستقیم به لیگ دسته اول صعود می کنند و تیم های یازدهم تا چهاردهم هر گروه (مجموعا هشت تیم) نیز راهی لیگ دسته سوم خواهند شد.

 

 این در حالی است که تیم های دهم هر گروه نیز با انجام یک دیدار پلی آف ، نهمین تیم سقوط کننده به لیگ دسته سوم را تعیین خواهند کرد و تیم برنده این دیدار نیز جواز حضور در رقابتهای لیگ دسته دوم را کسب می کند.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 9 شهریور 1391 15:14