تبلیغات
هواداران پیام خراسان - شروع لیگ دسته سوم در اوایل مهر ماه 91
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

شروع لیگ دسته سوم در اوایل مهر ماه 91

چهارشنبه 25 مرداد 1391 12:55

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته سوم ،

صفایی دیگر مالک باشگاه پیام نیست‌

تازه‌ترین خبر مربوط به وضعیت دگرگون و آشفته تیم فوتبال پیام، گفته رئیس هیئت فوتبال استان در گفت و‌گو با خراسان است که می‌گوید: «طبق نظر مراجع قضایی‌ مالکیت تیم فوتبال پیام متعلق به محمود صفایی نیست‌.» به گفته عباس چمنیان‌،50 درصد مالکیت تیم پیام در اختیار فردی به نام شعبانی است و حتی‌ مدیر‌کل ورزش و جوانان استان نیز با تایید این موضوع ابراز می‌دارد که مالکیت‌ تیم پیام به لحاظ سند محضری‌ به نام فرد دیگری به غیر از محمود صفایی می‌باشد و این در حالی است که تا قبل از این محمود صفایی، مالک باشگاه پیام خوانده می‌شد. ‌در ادامه گفت و‌گوی ما با مدیر‌کل ورزش و جوانان استان و رئیس هیئت فوتبال را‌‌ می‌خوانید.....

هاشمی جواهری‌: پیام حدود‌800 میلیون تومان بدهی دارد

مشکلات تیم فوتبال پیام‌‌ به سه بخش مالکیت، بدهی و آینده آن تقسیم‌بندی می‌شود. در بحث مالکیت وضعیت‌ آن مشخص شده و این تیم از لحاظ سند محضری به نام افرادی همچون شکری، عرب و‌ ... است و محمود صفایی تنها بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین مدیر‌کل ورزش و رئیس هیئت فوتبال وقت و همچنین استاندار امضا شده بود، مدیریت تیم فوتبال پیام را قبول کرد‌‌ که بعدا بندهایی از این تفاهم‌نامه هم اجرایی نشد و حتی با چالش‌هایی روبه‌رو شده است.در بحث بدهی‌های تیم فوتبال‌‌ پیام مشکل این است که متاسفانه این تیم در حدود‌800 میلیون تومان بدهی‌ به صورت‌های مختلف دارد که این بدهی‌ها علاوه بر بحث انضباطی و مطالبات بازیکنان، بدهی‌های مردمی را نیز شامل می‌شود. البته در جلسه‌ای که با محمود صفایی داشتیم وی قول‌ همکاری همه‌جانبه را به ما داد و بار‌ها نیز گفته بود که من اهل فوتبال و ورزش نیستم و به من گفته‌اند که بیا و من آمده‌ام و در حال حاضر تیم پیام به عنوان یک تیم ورزشی جایگاهی برای من ندارد و آمادگی هر نوع همکاری را دارم. در حال حاضر نیز‌ باید یک متولی برای تیم مشخص شود که بضاعت و توان این را داشته باشد که تیم فوتبال پیام را‌ مدیریت کند چراکه اعتبار و برند‌ تیم پیام برای ما از هر چیزی ارزشمند‌تر است. همین‌جا از مردم مشهد می‌خواهم که اگر احساس می‌کنند با روش و شیوه‌های مختلفی می‌توانند به پیام کمک کنند نظرات خود را به ما اعلام کنند.

چمنیان: مالکیت‌50 درصد تیم پیام متعلق به شعبانی است

رئیس هیئت فوتبال استان نیز‌ در این باره می‌گوید: «برای روشن شدن بحث مالکیت تیم پیام دو جلسه برگزار کردیم که در آخرین خبر‌ها اعلام شد که بر اساس نظر مراجع قضایی مالکیت تیم پیام متعلق به صفایی نیست چرا‌که بر اساس استعلام گرفته شده از سوی قوه قضاییه، مالکیت‌50 درصد تیم پیام در اختیار شخصی به نام شعبانی است و پرونده‌50 درصد دیگر نیز در مراجع قضایی در حال پی‌گیری است و حتی خود آقای صفایی نیز از این موضوع اطلاع دارد، اما وی براساس تفاهم‌نامه و با توجه به هزینه‌هایی که کرده و وعده‌هایی که به ایشان داده شده هنوز مدعی مالکیت تیم پیام است‌.» عباس چمنیان ادامه می‌دهد: «مسابقات لیگ دسته‌‌3 کشور‌ اوایل مهر ماه شروع می‌شود‌ که ما امیدوار هستیم ‌تیم پیام‌ هم به این مسابقات برسد، البته به شرطی‌که افرادی که با این تیم در ارتباط هستند سعه صدر بیشتری از خود نشان بدهند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 29 شهریور 1391 15:00