تبلیغات
هواداران پیام خراسان - تولد تیم پیام امام رضا به زودی ...
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

تولد تیم پیام امام رضا به زودی ...

چهارشنبه 29 شهریور 1391 14:56

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: هواداران ، لیگ دسته سوم ،

عباس چمنیان، رئیس هیئت فوتبال خراسان‌رضوی از تلاش‌های هیئت برای خرید امتیاز تیمی سخن می‌گوید که قرار است با نام پیام امام رضا وارد لیگ دسته 3 فوتبال کشور شود.

این روزها کمتر هواداری در فوتبال استان است که دغدغه ابومسلم و پیام، تیم ریشه‌دار و قدیمی استان را نداشته باشد. ابومسلم روی غلتک موفقیت گام برمی‌دارد و لیگ دسته یک فوتبال را خوب شروع کرده است. اوضاعش سر و سامان دارد و با حضور غلام پیروانی در راس کادر فنی شرایط مطلوبی را تجربه می‌کند. برخلاف مشکی‌پوشان، سبزپوشان پیام خراسان روزگار خوشی را ندارند. نه کادر مدیریتی دارند و نه مالک! نه مربی دارند و نه بازیکن! تکلیف برای پیامی‌ها کاملا نامشخص است. عباس چمنیان، رئیس جدید هیئت فوتبال استان که چند ماهی است سکان هدایت این کشتی پرتلاطم را به عهده گرفته است، خود یک پیامی بوده است و حالا نگاه همگان به سوی اوست. همه می‌خواهند او فوتبال پیام خراسان را نجات دهد و این کشتی به گل نشسته را از باتلاق نابودی نجات دهد. چمنیان به دفتر تحریریه خراسان می‌آید تا از آخرین تلاش‌های هیئت فوتبال استان، این مرجع رسمی فوتبال در خراسان رضوی برای احیای پیام بگوید....

دیدگاه من عوض نشده است

عباس چمنیان، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا دیدگاه‌تان در خصوص کمک به ابومسلم و پیام تغییر کرده است؟! به خبرنگار خراسان می‌گوید: «دیدگاه من نسبت به ابومسلم و پیام عوض نشده اما باید دید با چه ابزاری می‌توان به این 2 تیم کمک کرد.» چمنیان پیش از این‌که به ریاست هیئت فوتبال استان انتخاب شود بارها گفته بود: «ابومسلم و پیام ویترین فوتبال استان هستند و هیئت باید به آن‌ها کمک کند.» چمنیان حالا که خود سکاندار هدایت هیئت استان شده است درخصوص شیوه کمک هیئت به این 2 تیم می‌گوید: «من می‌گویم هیئت فوتبال نباید در خصوص ابومسلم و پیام موضعی منفعل داشته باشد. بلکه باید صاحب رای و نظر باشد.» وی می‌افزاید: «وظیفه هیئت فوتبال دخالت مستقیم در کار ابومسلم و پیام نیست اما هیئت فوتبال در تعیین استراتژی باید تاثیرگذار باشد.»

مدعیان با درصدهای مشخص و نامشخص!

پیام مدعیان مالکیتی دارد که پول‌شان را می‌خواهند. چمنیان می‌گوید: «50 درصد پیام طی حکم دادگاه به فردی به نام شعبانی واگذار شده است که از پیام طلب داشت. 30 درصد برای فردی به نام عرب‌لو است و 20 درصد هم معلق است با کلی طلبکار!» وی می‌افزاید: «این وسط صفایی که مدعی اصلی مالکیت است می‌گوید هزینه‌هایی که در این چند سال کرده‌ام، چه می‌شود؟ در حالی که ایشان بر اساس یکی از بندهای توافق‌نامه‌‌ای که در استانداری داشته‌اند، نمی‌تواند مالک قانونی باشگاه باشد.» چمنیان خاطر‌نشان می‌کند: «شرایط پیام پیچیده است!»

شک نکنید پیام را احیا می‌کنیم

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی می‌گوید: «با همه این حرف‌ها شک نکنید پیام را احیا می‌کنیم.» عباس چمنیان در پاسخ به این سوال که پایان کار پیام چه می‌شود، می‌گوید: «پیام هویت فوتبال استان است و می‌خواهیم با خرید امتیاز یک تیم لیگ دسته 3 این تیم را احیا کنیم.» وی از طرح هیئت فوتبال برای احیای پیام سخن می‌گوید: «به دنبال این هستیم تا با خرید یک تیم دسته 3 و نام‌گذاری آن به نامی همچون پیام امام رضا این تیم را احیا کنیم. چون خرید امتیاز برای این تیم خیلی راحت‌تر است تا حل مسائل مالکیتی و بدهی‌های پیام خراسان!» چمنیان به هواداران قول می‌دهد که به زودی خبرهای خوشی را به آن‌ها بدهد. ما هم منتظر روزهای خوش و خبرهای احیای پیام امام رضا هستیم.

به ابومسلم و مدیرانش دیدگاه‌مان را گفته‌ایم

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی درباره ابومسلم می‌گوید: «ابومسلم 2 سالی است که مدیریت مشخصی دارد و طبق برنامه پیش می‌رود تنها در برخی مواقع بدهی‌ها کمی این تیم را اذیت می‌کند. ما به عنوان هیئت فوتبال دیدگاه‌مان را در مسائل مختلف به ابومسلم گفته‌ایم.» وی درباره پیام می‌گوید: «مسئله پیام فرق می‌کند. پیام تا زمانی که لیگ یک بود می‌شد برایش کاری کرد اما وقتی طی 2 سال این تیم از لیگ یک به لیگ دسته 3 سقوط می‌کند، واقعا کار سخت می‌شود.» وی می‌افزاید: «الان امتیاز پیام 30، 40 میلیون بیشتر نیست ولی همین تیم الان چند مدعی برای مالکیت دارد.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 12 مهر 1391 14:43