تبلیغات
هواداران پیام خراسان - هاشم رهباردار ، سرمربی پیام وحدت
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

هاشم رهباردار ، سرمربی پیام وحدت

جمعه 31 خرداد 1392 17:47

نویسنده : مصطفى رحمتى

مدیر عامل باشگاه پیام وحدت مشهد عنوان كرد: هاشم رهباردار هدایت تیم فوتبال پیام وحدت را در لیگ دسته دو فوتبال برعهده خواهد داشت.
 
علی شیخ‌الاسلام با بیان این كه تفاهم اولیه با باشگاه استیل‌آذین تهران برای انتقال این تیم به مشهد انجام شده است افزود: باشگاه پیام وحدت نیز به ثبت رسیده و تنها به دنبال تایید نهایی از سوی فدراسیون فوتبال هستیم که در جلسه هفته آینده مشخص خواهد شد.......

وی در خصوص وضعیت این تیم اظهار كرد: در حال حاضر هاشم رهباردار كه یكی از باسابقه‌ترین اهالی فوتبال استان است و بیش از ده سال در پیام به عنوان كاپیتان، مربی و سرمربی مشغول به فعالیت بوده است به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.
 
شیخ‌الاسلام ادامه داد: همچنین آرمین رهبر به عنوان كمك مربی و حسن رضایی كه وی نیز یكی از پیشكسوتان تیم پیام خراسان بوده است به عنوان سرپرست تیم انتخاب شده‌اند؛ همچنین یک مربی بدنساز، دروازه‌بان و یك مربی دیگر نیز در آینده نزدیك به این تیم اضافه خواهند شد.
 
وی با بیان اینكه از روز شنبه اول تیر ماه از بازیكنان بومی سطح استان تست گرفته خواهد شد، عنوان كرد: براساس برنامه امسال باشگاه بازیكنان صد درصد بومی خواهند بود با این حال برای پیدا كردن استعدادهای بیشتر اردوی خارج از استان نیز برگزار خواهد شد.
 
وی همچنین تصریح كرد: تعداد ده بازیكن مشهدی كه در سطح لیگ‌های كشور پا به توپ هستند نیز معرفی شده تا باشگاه با آن‌ها مذاكرات لازم را انجام دهند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 2 تیر 1392 21:47