تبلیغات
هواداران پیام خراسان - قول نیشابوری‌ها عملی نشود، تیم به مشهد برمی‌گردد
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

قول نیشابوری‌ها عملی نشود، تیم به مشهد برمی‌گردد

سه شنبه 24 آبان 1390 13:03

نویسنده : مصطفى رحمتى

فدراسیون سنگ‌اندازی و تهدید می‌كند تا شكایتمان را پس بگیریم

سرپرست تیم فوتبال پیام نیشابور در پی مشكلات اخیر پیام گفت: اگر نیشابوری‌ها به قول خود برای پرداخت 20 درصد از قراردادها اقدام نكنند، پیام راهی جز بازگشت به مشهد ندارد.
 

هادی فلاح اظهار كرد: با توجه به این موضوع كه تاكنون هیچ مبلغی از قرارداد بازیكنان پرداخت نشده است، مسوولان نیشابور قول داده‌اند كه 20 درصد مطالبات را پرداخت كنند كه در صورت عدم انجام این كار، اقدامی جدی برای انتقال پیام به مشهد انجام خواهیم داد.
 وی در پی مصاحبه‌هایی اخیر مبنی بر عدم رسیدگی مسوولان نیشابور و خلف وعده نماینده این شهر در مجلس تصریح كرد: نمی‌توان گفت كه مسوولان نیشابور هیچ اقدامی نكرده‌اند، بلكه شاهد تلاش آنان بودم ولی تجربه تیم‌داری در این سطح را نداشتند و رقم‌های پایین‌تری را در نظر گرفته بودند و صرفا نمی‌توانیم بگوییم سبحانی‌نیا، نماینده نیشابور در مجلس با 20 سال سابقه حضور در مجلس فقط برای یك رای بیشتر این كار را انجام داده باشد.
 فلاح همچنین با بیان اینكه تمام صحبت‌های مربی پیام را در خصوص خود رد می‌كنم، بیان كرد: شریف در مصاحبه خود از فرستادن پیامك‌های تهدید آمیز به بازیكنان توسط من صحبت كرده بود، در حالی كه این موضوع صحت نداشته، دقیقا عین پیامك‌ها وجود دارد و من تنها پیامكی با این متن كه تمرین فردا ساعت یازده تا یك و عدم حضور شما به باشگاه گزارش داده می‌شود ارسال كردم كه فكر می‌كنم رسیدگی به حضور بازیكنان در تمرینات جزو وظایفم باشد.
 وی ادامه داد: مربی حق ندارد تمرینات را تعطیل كند، ولی شریف به همراه بازیكنان تمرین را تعطیل كرد و پس از دو روز از این تعطیلی به دستور صفایی اعلام شد كه مربی در اختیار باشگاه است و در تمرینات حاضر نمی‌شود تا تكلیفش روشن شود.
 سرپرست تیم پیام نیشابور در مورد اعتراض مربیان این تیم مبنی بر نبود امكانات كافی اظهار كرد: نمی‌توان تمام باخت‌ها و عدم موفقیت‌ها را نبود امكانات دانست، اگر عملكرد فلاح ضعف داشته، امكانات نیز كم بوده است، ضعف فنی خود مربیان نیز بوده است، شریف در هر سه بازی اخیر باخته است و نمی‌توان دلیل آن را فقط حواشی دانست.
 وی افزود: در بازی اخیر در مقابل فولاد سهند در 15 دقیقه اول 4 گل دریافت كردیم چون مربی تیم را دفاعی بسته بود، در نیمه دوم با تغییر به سیستم هجومی، برغم 10 نفره بودن حمله‌های زیادی كردیم و چند موقعیت خوب نیز كسب كردیم، در حالی كه در بین این دو نیمه امكاناتی بیشتر مثل لباس یا پرداخت پولی نیز وجود نداشت و مانور بیشتر روی این مسائل بهانه است.
 فلاح همچنین در خصوص صحبت‌های دهقانی برای نداشتن سرپرست در تیم تصریح كرد: در حالی كه نشان داده می‌شود دهقان فردی اخلاقی است، اما ظاهرا در عمل این طور نبود، زیرا خوب است كه همیشه واقعیت‌ها گفته شود، در این زمان من فقط به مدت یك هفته در زمین و بازی‌ها حضور نداشته و آن هم به این دلیل بود كه استعفا داده بودم، اما پس از آن یك هفته دائم به دنبال كارهای تیم و بازیكنان بودم و دیگر جلسه‌ای اتفاق نیفتاد كه در زمین امكانات و تغذیه خوب و كافی وجود نداشته باشد و فقط در دو بازی رسمی موفق به حضور در كنار تیم نشدم و آن هم به دلیل سفر به تهران برای آماده كردن كارت‌های بازیكنان و دریافت پول از مسوولان نیشابور بود، در صورتی كه دهقان به طور جدی اظهار كرده بود كه سرپرستی وجود نداشته و من اصلا سرپرست را نمی‌شناخته‌ام.
 وی ادامه داد: دهقان نیز بدون دلیل خاصی برای تیمش ارزش قائل نشده و در تمرینات حضور نیافت و پس از چند جلسه اعلام استعفا كرد، با این حال تیم پیام در حال حاضر امكانات خوبی از قبیل زمین و خوابگاه و تغذیه مناسب در اختیار دارد و تنها همان نداشتن لباس آستین بلند در هوای سرد بوده است كه آن نیز حل می‌شود اما باور كنید كه این حرف‌ها به آبروی باشگاه صدمه می‌زند.
 سرپرست تیم فوتبال نیشابور همچنین به سنگ‌اندازی‌ها و تهدیدهای فدراسیون مبنی بر پس گرفتن شكایت مالك پیام از فدراسیون اشاره كرد و گفت: فدراسیون خیلی صریح اعلام كرد كه چون پیام از ما شكایت كرده است ما نیز در خصوص سقوط پیام به لیگ دسته دو هیچ كمكی نمی‌كنیم، با این حال از شكایت خود صرف نظر نكردیم و منتظر هستیم تا در 21 آذر ماه حكم نهایی در دادگاه مشخص شود.
 وی مدعی شد: از صفایی طرفداری نمی‌كنم ولی طی این سال‌ها از بین 72 شاكی پیام، 68 شاكی را راضی كرده و تنها چهار شاكی باقی مانده است با كمتر از 260 میلیون تومان، در حالیكه خیلی از تیم‌های دیگر بدهی‌های میلیاردی دارند، فدراسیون نیز در همان زمان اعلام كرد به دلیل اینكه حكم تیم ماشین سازی با دو امضاء و حكم پیام با سه امضا است به لیگ دسته دو سقوط كرد، در حالی كه تیم مقابل علیرغم نداشتن لیاقت، با پول و رشوه و دلالی حق تیم ما را خوردند.
 فلاح افزود: ماشین‌سازی با پول و حمایت تمام مسوولین استان آذربایجان در لیگ دسته یك ماند، در حالی كه در اینجا یك نماینده مجلس به طور جدی دنبال قضیه پیام نبود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -