تبلیغات
هواداران پیام خراسان - داستان فروش امتیاز یک باشگاه به دو شهر همچنان ادامه دارد...
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

داستان فروش امتیاز یک باشگاه به دو شهر همچنان ادامه دارد...

پنجشنبه 14 شهریور 1392 15:00

نویسنده : مهدى مرتضوى

همانطور که در خبرها حتما شنیدید باشگاه استقلال ساری که فصل گذشته در لیگ دسته دوم حضور داشت و اخیرا امتیازش را در این رقابت ها به باشگاه پیام وحدت خراسان فروخته است ظاهرا طی یک حرکت عجیب و نادر که فقط و فقط در فوتبال ما و فدراسیون آقای کفاشیان اتفاق می افتد در حالی که 170میلیون تومان از مبلغ چک هایی که از مسئولین باشگاه پیام گرفته اند وصول شده است به ناگاه اقدام به فروش امتیاز باشگاهشان به طور همزمان به باشگاهی در شهرستان خلخال در استان اردبیل نموده اند که اتفاقا در هفته ای که گذشت در برنامه 90 عادل فردوسی پور در انتهای برنامه اش به این داستان اشاره ای کرد و ورود به جزییات آنرا به هفته آینده موکول کرد.در حال حاضر مسولین باشگاه پیام نیز اقدام به شکایت ار مالکان باشگاه استقلال ساری نمودند.
طی آخرین اخبار به نقل از سایت رسمی باشگاه پیام وحدت خراسان جلسه کمیته انضباطی در مورد شکایت باشگاه ورزشی پیام وحدت از آقای علی اصغر یمینی مالک تیم فوتبال استقلال ساری قرار بود دیروز در محل فدراسیون فوتبال با حضور نمایندگان دو تیم و نمایندگان هیأت فوتبال خراسان رضوی و مازندران برگزار گردد که به علت عدم حضور علی اصغر یمینی و نماینده هیأت فوتبال به شنبه 16/6/92 ساعت 15 موکول شد. دکتر حاجی زادگان نماینده هیأت فوتبال خراسان رضوی ضمن این مطلب گفت تمامی مستندات خود را تقدیم کمیته انضباطی نمودیم و فکر نمی کنم مشکلی باشد و انشاءا.. روز شنبه حکم قطعی کمیته انضباطی را خواهیم گرفت. حاجی زادگان در پایان گفت مشکلی نیست زیرا کمیته انضباطی را افراد سالم و موجهی تشکیل میدهند.
باید به انتظار نشست و دید سرانجام این داستان عجیب چه خواهد شد گرچه علی شیخ الاسلامی مدیرعامل باشگاه پیام اعلام کرده است حضور تیم پیام در رقابت های این فصل لیگ دسته دوم کشور فارغ از این ماجرا قطعی است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 14 شهریور 1392 16:40