تبلیغات
هواداران پیام خراسان - تثبیت صدرنشینی سبزپوشان مشهدی
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

تثبیت صدرنشینی سبزپوشان مشهدی

دوشنبه 25 آذر 1392 16:48

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،
تیم فوتبال پیام وحدت خراسان موفق شد، با اقتدار در صدر جدول رقابت‌های لیگ دسته 2 فوتبال کشور قرار بگیرد. در چارچوب هفته دهم این مسابقات، تیم‌های پیام وحدت خراسان و ملی حفاری خوزستان در ورزشگاه تختی مشهد یک دیدار حساس را برگزار کردند که درنهایت تیم فوتبال پیام وحدت موفق شد، با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دهد. سبزپوشان که در این بازی حمایت حدود 500‌تماشاگر خود را نیز داشتند، در نیمه اول کار را هجومی آغاز کرده و موقعیت‌هایی را نیز روی دروازه حریف ایجاد کردند؛ اما نتوانستند آن‌ها را تبدیل به گل کنند تا نیمه اول بازی با نتیجه صفر - صفر به پایان برسد. در نیمه دوم مسابقه نیز باز هم پیامی‌ها کار هجومی خود را ادامه دادند تا اینکه سلمان زحمت‌کش، بازیکن تکنیکی این تیم موفق شد، گل پیروزی‌بخش این مسابقه را در دقیقه‌50 به ثمر برساند. بعد از این گل شاگردان هاشم رهباردار کمی عقب کشیدند و در صحنه‌هایی نیز دروازه آن‌ها با خطر روبه‌رو شد. در ادامه نیز داور چهارم بازی در‌حالی‌که در نیمه دوم، وقت زیادی تلف نشده بود؛ اما 5‌دقیقه وقت اضافه را برای این مسابقه اعلام کرد که در کمال تعجب داور به جای 5‌دقیقه‌، سوت پایان مسابقه را حدود دقیقه‌97 به صدا درآورد! تیم پیام با این پیروزی 20‌امتیازی شد و مقتدرانه در صدر جدول لیگ دسته 2 فوتبال کشور ایستاد. ...

رهباردار: هنوز کار سختی داریم!
سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت خراسان در پایان این بازی به شهرآرا گفت: بازی بسیار سختی را برگزار کردیم؛ چرا که هر دو تیم، هم امتیاز بوده و تلاش می‌کردیم تا با پیروزی در این مسابقه بتوانیم خودمان را به صدر جدول برسانیم. هاشم رهباردار ادامه داد: همین شرایط موجب شد تا بازیکنان در داخل زمین کمی محتاطانه بازی کنند؛ اما باز هم ما حملات زیادی را روی دروازه آن‌ها ایجاد کرده که البته از همه آن‌ها نتوانستیم به خوبی استفاده کنیم. و‌ی ادامه داد: بیشترین خوش‌حالی من از این بود که هواداران در این سرمای هوا، دست خالی به خانه بر‌نگشتند و توانستیم جواب حمایت‌های آن‌ها را بدهیم. ما هنوز کار سختی در لیگ داریم؛ اما همچنان امیدواریم که بتوانیم قهرمان شویم و جواب حمایت‌های مسئولان تیم و هواداران را نیز بدهیم.


در حاشیه‌:
در جایگاه خبرنگاران این‌بارهم افراد دیگری نشسته بودند که از بازیکنان تیم میهمان بودند.
اکبر میثاقیان، سرمربی پدیده به همراه سرآسیایی، سرپرست این تیم و انوری یکی از اعضای هیئت مدیره، برای تماشای این مسابقه آمده بودند.
اعضای تیم پدیده که اتفاقا ارتباط نزدیکی با مدیران پیام وحدت دارند؛ پس از پایان این مسابقه در رخت‌کن آن‌ها حاضر شدند.
مدیران تیم پیام در پایان بازی، به بازیکنان خود مبلغ 300‌هزار تومان پاداش دادند.
در‌حالی‌که بازی در نیمه اول ادامه داشت‌، حضور یک موتور‌سیکلت در جایگاه تماشاگران توجه همه را به خود جلب کرد. معلوم نیست این موتورسیکلت دو ترکه چگونه توانسته بود از فیلتر ماموران نیروی انتظامی و حراست به راحتی عبور کند.
جواد طاری بخش
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 25 آذر 1392 17:02