تبلیغات
هواداران پیام خراسان - سرمربی پیام وحدت: کمبود بازیکن داریم
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

سرمربی پیام وحدت: کمبود بازیکن داریم

دوشنبه 25 آذر 1392 16:49

نویسنده : مصطفى رحمتى

سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت خراسان گفت: كمبود بازیكن در تیم داریم اما تمام تلاش خود را برای صعود انجام می‌دهیم.

پس از پیروزی تیمش برابر ملی حفاری اهواز، افزود: بازی سختی را شاهد بودیم و تیم فوتبال ملی حفاری هم با ما برای رسیدن به صدر جدول رقابت می‌كرد و بازیكنانم در شرایطی كه كمبود بازیكن داریم تمام تلاش خود را برای پیروزی در این مسابقه انجام دادند.وی تصریح كرد: اصلا مشكل مالی در تیم نداریم و حامیان باشگاه برای ما سنگ تمام گذاشتند و تماشاگران مشهدی هم در بازی‌های خانگی حمایت ویژه‌ای از ما انجام می‌دهند.وی ادامه داد: در ابتدای فصل به دنبال این بودیم كه سقوط نكنیم اما در حال حاضر با حمایت‌های پیشكسوتان و مردم مشهد به صعود به لیگ دسته اول كشور فكر می‌كنیم.رهباردار خاطرنشان كرد: بازیكنانم به خودباوری لازم رسیده‌اند و همه مجموعه تیم بومی است و به دنبال گرفتن حق خود از فوتبال هستند.وی اضافه كرد: اگر روند شكست‌ناپذیری تیم در بازی‌های خارج از خانه ادامه داشته باشد می‌توانیم از هر 2 بازی 4 امتیاز كسب كنیم كه دغدغه‌ای برای صعود نداشته باشیم.وی به بازی بعدی تیمش مقابل كاسپین قزوین اشاره كرد و افزود: روز شنبه هفته آینده در قزوین به مصاف تیمی خواهیم رفت كه مقابل استقلال تهران در جام حذفی كشور تنها با یك گل تن به شكست داده است.

هاشم رهباردار: بازیکنان تلاش زیادی برای پیروزی مقابل تیم قدرتمند ملی حفاری و حفظ صدرنشینی انجام دادند.
 • سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت مشهد گفت: بازیکنان تلاش زیادی برای پیروزی مقابل تیم قدرتمند ملی حفاری و حفظ صدرنشینی انجام دادند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هاشم رهباردار پس از پیروزی یک بر صفر تیمش که دیروز 24 آذر ماه مقابل ملی حفاری اهواز در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال کشور در مشهد رقم خورد، اظهار داشت: حریفمان تیم قدرتمندی بود که هفته گذشته تنها با یک گل زده بیشتر نسبت به آن، در صدر جدول قرار داشتیم.

  وی افزود: در نیمه اول چندان بازی خوبی را شاهد نبودیم اما بازیکنان در نیمه دوم سنگ تمام گذاشتند و در سایه حمایت تماشاچیان توانستیم با تک گل سلمان زحمتکش برنده این میدان باشیم.

  سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت مشهد ادامه داد: در حال حاضر 20 امتیازی هستیم و در صدر جدول قرار داریم. تیم ملی حفاری 17 امتیازی باقی ماند و پس از تیم 19 امتیازی نفت امیدیه در مکان سوم قرار گرفت.

  وی گفت: خوشبختانه تا اینجای کار، بازیکنان تلاش خوبی داشته اند و با حمایت مدیریت باشگاه و هواپیمایی اترک اسپانسر تیم از نظر روحی در شرایط خوبی قرار دارند.

  رهباردار با اشاره به دیدار روز شنبه 30 آذر ماه تیمش در قزوین مقابل تیم کاسپین این شهر، اظهار کرد: امیدوارم در این مسیر با حمایت هواداران و رسانه ها در پایان فصل با کسب موفقیت پاسخگوی محبت های آنان باشیم./
 • دیدگاه ها : نظرات
  آخرین ویرایش: دوشنبه 25 آذر 1392 17:54