تبلیغات
هواداران پیام خراسان - پیشكسوت باشگاه پیام خراسان: تیشه به ریشه پیام زده‌اند
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

پیشكسوت باشگاه پیام خراسان: تیشه به ریشه پیام زده‌اند

یکشنبه 29 آبان 1390 09:55

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

 صفایی ایثار و گذشت كند و به خاطر فوتبال مشهد، پیام را به اداره کل ورزش و جوانان بدهد.

هاشم رهبارداردر خصوص اوضاع نامناسب و آینده مجهول تیم پیام اظهار كرد: به نظر من با توجه به وضعیت فعلی بهترین راه این است كه صفایی این تیم را با تمام مشكلاتش به خود اداره کل ورزش و جوانان ببخشد تا مگر شاید استانداری و دولت بتوانند از لحاظ مالی از آن حمایت كنند كه در این صورت بزرگترین لطف را در حق جوانان این تیم كرده است.

وی ادامه داد: در مورد بحرانی كه پیام با آن روبه‌رو شده مقصر یكی دو نفر نیست؛ كسانی كه این تیم را به صفایی واگذار كردند، نیز مقصر بوده و باعث شدند كه تیم با ضعف مدیریتی مواجه شود.

رهباردار با بیان اینكه تیشه به ریشه پیام زده‌اند، تصریح كرد: پیام در نیشابور بدون سرمربی و با حداقل امكانات تغذیه و اسكان تمرین کرده و خبری از قول مسوولان برای حمایت همه جانبه از این تیم وجود ندارد.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پیام خراسان افزود: تیم فوتبال پیام در گذشته بومی بود، ریشه و اصالت داشت و یك عده دلسوز تمام توان خود را برای سربلند نگه داشتن آن به كار می‌گرفتند ولی بعد از آن تربیت بدنی به طور كارشناسی نشده تیم را به صفایی واگذار كرد، صفایی ورزشی نبود و مشاوران خوبی نیز در كنار خود نداشت و به همین دلیل به بن‌بست خورده است.

وی در خصوص وعده‌های نماینده نیشابور برای انتقال پیام به این شهر مدعی شد: این شخص به فكر آینده انتخابات خود است نه آینده تیم پیام و به همین دلیل اقدام به انتقال این تیم به نیشابور کرد و پیام نیز مانند خیلی از تیم‌های دیگر كه انتقال داده شدند و در لیگ برتر به موفقیت نرسیدند و حتی سقوط كردند، وضعیت خوبی ندارد.

رهباردار از مسوولان تیم خواست تا به هر شكلی مشكلات مالی را حل كنند و افزود: تمام مشكلات ما بر سر پول است، تا جایی كه تیم‌هایی مانند سپاهان و ذوب‌آهن با آن كارنامه درخشان وقتی در امور مالی‌شان كمی تغییرات به وجود آمد، دچار تنزل شدند.

وی تصریح كرد: از مسوولان خواهش می‌كنم كه اگر با بازیكنی حتی روزی 2000 تومان قرارداد می‌بندند همان را پرداخت كنند نه اینكه روزی دو میلیون قرارداد ببندید ولی هیچ پولی به بازیكنان پرداخت نشود.

پیشكسوت باشگاه پیام خراسان این تیم را دارای قدمتی 50 ساله معرفی کرد و گفت: تمام ارگان‌ها باید كمك كنند تا پیام به روزهای روشن گذشته‌اش باز گردد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:51