تبلیغات
هواداران پیام خراسان - پیام وحدت خراسان همان پیام امام رضا(ع) با رنگ و بوی فوتبالی برای هواداران...
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

پیام وحدت خراسان همان پیام امام رضا(ع) با رنگ و بوی فوتبالی برای هواداران...

چهارشنبه 18 دی 1392 17:26

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: بازیكنان پیام خراسان ، لیگ دسته دوم ، نگاه امارى به پیام ،
سایت معتبر  ویکی پدیا که جزء سایت های پر مخاطب و پر بازدید دنیاست در صفحه رسمی انگلیسی زبان خود باشگاه پیام وحدت خراسان را همان باشگاه پیام سابق لیگ برتری می داند و در قسمت مشخصات باشگاه اطلاعات مربوط به باشگاه پیام وحدت خراسان اعم از مدیر عامل و سرمربی را قرار داده است.
برای مشاهده صفحه مورد نظر به لینک زیر مراجعه کنید...http://en.wikipedia.org/wiki/Payam_Mashhad_F.C. 

به گزارش خبرنگار گروه ورزش شهرآراآنلاین، این تیم با رنگ سبز لباسش‌، با اسم خاطره‌انگیز‌اش‌، با آدم‌هایی که جملگی نشانه‌ای از پیامی بزرگ دارند و با بن‌مایه وحدت و همدلی احیاگر خاطره تیمی شده که قربانی غرور، سوءمدیریت و صدالبته سیاه‌دلی برخی‌ها شد. در روزهایی که ابومسلم عزیز هم پای در راه سرنوشت مرگ‌بار پیام گذاشته، دل‌خوشی به نام تیمی که بدل برابر با اصل پیام است، مرهم بدی نیست. نسخه‌ای که شاید روزی با نام تیم سیاه‌جامگان به‌جای ابومسلم آیندگان را از یاد دو تیم بزرگ و محبوب شرق کشور بی‌بهره نکند!

پیام وحدت با قدرت می‌تازد

شروع نه‌چندان جالب باشگاه پیام وحدت در ابتدای فصل که با خرید امتیاز تیم استقلال ساری راهی مسابقات شد، کمتر کسی را به آینده این تیم خوش‌بین کرده بود، اما داستان آن‌گونه که تصور می‌شد، پیش نرفت.

 پیام با تلاش و پیگیری مدیر‌عامل‌، مربیان و بازیکنان کم‌توقع و بومی‌اش پا گرفت و پس از چند هفته موتورش روشن شد. پس از لغو اولین بازی در هفته دوم، پیام به نخستین پیروزی خود دست یافت تا امیدها برای ادامه‌دادن راه بیش از بیش شود. آن‌ها که در مسابقات دوستانه پیش از فصل نتایج خوبی برابر سه نماینده استان در لیگ دسته اول کشور گرفته بودند، در هفته‌های نخستین کج‌دارومریز پیش رفتند، اماپس از اینکه با شرایط لیگ آشنا شدند، تا به صدر نرسیدند آرام نشدند. پنج‌هفته طلایی پایان نیم‌فصل که همراه با پنج ‌پیروزی بود، هم سبز‌پوشان را به صدر رساند و هم از چنگ بحران مالی که زمزمه‌هایش به گوش می‌رسید، نجات داد. پس از این پیروزی‌ها حمایت یک شرکت هوایی از تیم تا پایان فصل قطعی شد تا با حل مشکل اسپانسرینگ، پیام برای بازگشت به فوتبال کشور یک دورخیز اساسی کند.

نتایج خوب سبزپوشان

شاگردان هاشم رهباردار که همگی بومی استان و شهر مشهد هستند، تا به اینجای کار با 11بازی، 7پیروزی، 2‌تساوی و 2باخت، 23 امتیازی هستند. آن‌ها در بازی‌های داخل خانه از 6 بازی، 4برد، یک مساوی و یک باخت به‌دست آورده‌اند. در بازی‌های بیرون از خانه هم پیامی‌ها بد کار نکرده‌اند و از مجموع 5‌بازی خود 3‌برد، یک مساوی و یک باخت گرفته‌اند. سلمان زحمتکش با 4گل زده، گل‌زن‌ترین  بازیکن این تیم است. 14‌گل زده و 7‌گل خورده تعادل خوبی در خط حمله و دفاع پیام ایجاد کرده که در صورت استمرار می‌تواند موفقیت این تیم را تضمین کند.

تغییرات پیام در نیم‌فصل

پیام در تعطیلات زودهنگام نیم‌فصل دست به تقویت خود زده و چند بازیکن خوب بومی دیگر به جمع بازیکنانش اضافه کرده است. سید‌مهدی حسینی، بازیکن سابق پیام و ابومسلم، مجید قدیمی، مدافع سابق ابومسلم و سیاه‌جامگان‌، محمد سهیمی، بازیکن سابق پیام، مرتضی ضیغمی و محمد معصومیان بازیکنان سابق سیاه‌جامگان  5‌بازیکنی هستند که از نیم‌فصل دوم به تیم اضافه شده‌اند. این همه درحالی است که که مرتضی برگی‌زر که حدود 10‌سال بازیکن تیم پیام سابق نیز بود، به جمع کادر فنی سبز‌پوشان پیوسته است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 29 دی 1392 13:29