تبلیغات
هواداران پیام خراسان - شوک به پیام
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

شوک به پیام

یکشنبه 20 بهمن 1392 17:17

نویسنده : مصطفى رحمتى

رهباردار از پیام وحدت جدا شد


كادر فنی تیم فوتبال پیام وحدت خراسان تغییر كرد.علی شیخ‌الاسلامی، مدیرعامل باشگاه پیام وحدت خراسان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، با تایید این  خبر افزود: نتایج چهار بازی گذشته مورد رضایت  هیئت مدیره باشگاه نبود و در یك نشست دوستانه قطع همكاری هاشم رهباردار با باشگاه قطعی شد.

وی ادامه داد: تا اطلاع ثانوی آرمین رهبر و مرتضی برگی‌زر تمرینات تیم را دنبال می‌كنند و به زودی یك مدیر فنی به مجموعه پیام اضافه می‌شود.

وی از بیان نام این فرد خودداری كرد و گفت: این مربی بومی سابقه مربیگری و كاپیتانی تیم فوتبال پیام  خراسان را دارد.

شایان ذكر است؛ تیم فوتبال پیام وحدت خراسان با 25 امتیاز و یك بازی عقب افتاده در رده ششم جدول لیگ دسته دوم كشور قرار دارد و چهارشنبه این هفته به مصاف كارون اهواز می‌رود.

سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت از سمت خود برکنار شد. هاشم رهباردار که توانسته بود تیم فوتبال پیام وحدت را در اولین سال شکل‌گیری این باشگاه به صدر جدول هم برساند، بر اساس تصمیم هیئت‌مدیره این باشگاه از سمت خود برکنار شد. بر این اساس آرمین رهبر، دستیار وی فعلا به عنوان مربی به همراه مرتضی برگی‌زر این تیم را هدایت خواهند کرد. شیخ‌الاسلامی، مدیرعامل باشگاه پیام وحدت با تایید این خبر گفت: بحث برکناری در میان نبوده است، ما در هیئت‌مدیره جلسه دوستانه‌ای را برگزار کردیم و در نهایت تصمیم بر این شد تا زمان انتخاب سرمربی جدید، آرمین رهبر هدایت تیم را برعهده بگیرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 20 بهمن 1392 18:17