تبلیغات
هواداران پیام خراسان - شیخ الاسلامی : امتیاز پیام وحدت واگذار میشود
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

شیخ الاسلامی : امتیاز پیام وحدت واگذار میشود

دوشنبه 11 فروردین 1393 10:29

نویسنده : مصطفى رحمتى

پیام وحدت خراسان تنها نماینده فوتبال خراسان رضوی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور پس از  شکست و تساوی خانگی مقابل تیم های بهمن شیراز و سپیدرود رشت عملا شانس صعود خود را به لیگ دسته اول فوتبال کشور از دست داد، حالا با مشکلات مالی روبرو شده است. علی شیخ الاسلامی مالک و مدیرعامل این تیم در گفتگو با سایت باشگاه در مورد مشکلات تیم گفت:  در این فصل هواپیمایی اترک به عنوان حامی مالی تا پایان دی ماه حمایت های خوبی از تیم داشت که جا دارد در همین جا از زحمات جناب آقای سید محمد جعفر طباطبایی و همکاران ایشان در هواپیمایی اترک تشکر و قدردانی نمایم اما با توجه به  این که این حامی مالی سابقه ورزشی نداشت و متأسفانه مشاوران ورزشی خوبی در کنار  ایشان نبودند پس از چند شکست اعلام نمود که دیگر به حمایت های خود ادامه نخواهد داد. بنده به عنوان مدیر عامل و مالک تیم بسیار تلاش کردم که این حمایت ها قطع نشود اما متأسفانه با وجود تلاش های بسیار ، ناموفق بودم.

از بیستم دیماه کلیه هزینه های تیم به صورت شخصی پرداخت گردیده است و جالب است بدانید در این مدت 7 بازی خارج از خانه داشته ایم.  ناگفته نماند  حقوق دیماه بازیکنان و کادر فنی  در اسفند ماه توسط حامی مالی پرداخت گردید.

مالک تیم فوتبال پیام وحدت در خاتمه گفت به دنبال این هستیم که برای فصل آینده اسپانسر جدیدی به خدمت بگیریم حتی اگر این اسپانسر  خواهان خرید امتیاز هم باشند با آن ها مذاکره خواهیم کرد ولی باید به این مسئله توجه داشت  طبق توافقی که با اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی داشته ایم خروج این تیم از استان مقدور نمی باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 22 فروردین 1393 10:32