تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مشكلات پیام همچنان ادامه دارد؛ سرگردانی بازیكنان در مشهد و بلا تكلیف بودن كادر فنی
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

مشكلات پیام همچنان ادامه دارد؛ سرگردانی بازیكنان در مشهد و بلا تكلیف بودن كادر فنی

پنجشنبه 7 مهر 1390 23:18

نویسنده : مصطفى رحمتى

به نظر می‌رسد مشكلات و معضلات تیم فوتبال پیام خراسان رضوی تمامی ندارد و تا زمانی كه این تیم قدیمی به مرز انحلال و نابودی نرسد این سناریو ادامه خواهد داشت. در حالی كه در خبرها داشتیم فدراسیون نامه هشدار آمیز دیگری به باشگاه پیام فرستاده و از آنها خواسته هر چه زودتر تكلیف طلبكارانش را مشخص كند مسولان این باشگاه در عالم بی خیالی سیر می كنند و این طور كه به نظر می رسدهشدارهای فدراسیون كه پیام را به سقوط به لیگ دسته سوم تهدید كرده جدی نمی گیرند.
محمود صفایی كه بعد از رفتن نصف و نیمه پیام به نیشابور تقریبا این تیم را رها كرده درباره نامه جدید فدراسیون در گفتگو با ایسنا تنها به این نكته اشاره كرده كه«فدراسیون از این حرف ها زیاد می‌زند!!!» مدیر عامل این باشگاه در پاسخ به نامه فدراسیون خسرو منعمی را دیروزبه تهران فرستاد تا شاید با كدخدا منشی، دوباره از فدراسیون مهلت بگیرد. منعمی كه سابقه سرپرستی در ابومسلم را دارد و چهره شناخته شده ای در فدراسیون است اخیرا به جای فلاح قائم مقام صفایی شده تا شاید به گفته خودش بتواند گرهی از مشكلات این تیم را باز كند. وی در گفتگو با شهر آرا درباره جلسه دیروز در تهران گفت:مادر این جلسه موفق شدیم از فدراسیون مهلت بگیریم تا مشكل چند طلبكاری كه باقی مانده حل و فصل شود. وی ادامه داد:آقای صفایی قرار است خودش روز شنبه به فدراسیون رفته و تعهدات لازم را برای این كار بدهد.
اما در حالی كه منعمی در تهران تلاش می كرد نظر فدراسیون نشینان را تغییر دهد در مشهد تنی چند از بازیكنان این تیم سر گردان بودند . به گزارش شهر آرا بدلیل پرداخت نشدن پول محل اقامت چند بازیكن شهرستانی پیام در نیشابور با مساعدت یكی از مربیان تیم این بازیكنان كه تعدادشان 8 ، 9 نفر بیشتر نیست دو روز است كه در یك هتل آپارتمان در مشهد ساكن شده اند بدون آنكه مسولان باشگاه خبری در این رابطه داشته باشند. این بازیكنان كه از شهرستان های خراسان رضوی جذب تیم شده اند بعد از اینكه در نیشابور بی جا و مكان می مانند با كمك كادر فنی تیم به مشهد آمده و در هتل آپارتمان یكی از دوستان مربی پیام ساكن شده اند. جالب تر اینكه مربیان پیام حتی هزینه خورد و خوراك بازیكنان را هم از جیب شان داده اند چرا كه مسولان باشگاه در دسترس نبودند كه موضوع را به آنها خبر دهند!!! عجیب تر از همه اینكه در فاصله 48 ساعت تا بازی پیام در برابر دایتس لرستان كه در خرم آباد برگزار می شود هیچ یك از مربیان و بازیكنان تیم نمی‌دانند كه چگونه و چه زمانی عازم این شهر خواهند شد. !!! این همه در حالی است كه مسولان شهر نیشابور قبل از رفتن پیام به این شهر قول های زیادی مبنی بر حمایت از آن داده بودند اما به گفته مربیان و بازیكنان این تیم تا بحال كوچكترین قدمی برای حل مشكلاتش بر نداشته اند و این تیم را بعد از كشاندن به شهرشان رها كرده اند !
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -