تبلیغات
هواداران پیام خراسان - تدوام شکست ناپذیری پیام با تساوی در دربی
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

تدوام شکست ناپذیری پیام با تساوی در دربی

چهارشنبه 19 آذر 1393 18:55

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: برنامه بازی ها و نتایج ،

تیم فوتبال پیام وحدت خراسان عصر امروز در هفته دهم لیگ دسته دوم کشور در برابر همشهری خود نسل ابومسلم با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در این دیدار که در ورزشگاه تختی مشهد برگزار شد با توجه به تقابل دو تیم ریشه دار مشهد به نسبت سایر دیدارهای دو تیم در این فصل با استقبال بیشتری،حدودا نزدیک به 300 نفر از هواداران هردو تیم همراه شد.

در نیمه اول این مسابقه بازی چندان خوبی از دو تیم شاهد نبودیم و حساسیت شرایط دربی و جایگاه نزدیک دو تیم در جدول بر کیفیت فنی بازی تاثیر گذاشته بود.اما نیمه دوم بازی بهتر و روان تر و البته در گیرانه تری نسبت به نیمه نخست از دو تیم شاهد بودیم که حتی باعث شد داور مسابقه چند بار دست به جیب ببرد.گل اول بازی توسط مهرداد نوری مهاجم تیم نسل ابومسلم روی یک ضد حمله و در میان غفلت مدافعان پیام وحدت به ثمر رسید و پس از آن تیم نسل ابومسلم به لاک دفاعی فرو رفت و حملات همه جانبه پیام ادامه داشت تا اینکه در آخرین دقایق بازی در حالی که تماشاگران و لیدرهای ابومسلمی در حال ترک ورزشگاه بودند روی توپ برگشتی و دفع شده تیم نسل ابومسلم محمد مجرد بازیکن تیم پیام وحدت گل مساوی این تیم را به ثمر رساند تا دو تیم با تکرار نتیجه بازی رفت خود به تساوی یک بر یک رضایت دهند.با این تساوی تیم پیام وحدت همچنان صدرنشین گروه B باقی ماند. 

برخلاف بازی رفت این دو تیم که در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد برگزار شد در این مسابقه  تماشاگر بیشتری به ورزشگاه‌ تختی آمده بودند و تیم‌های خود را تشویق می‌کردند.

هواداران تیم پیام‌‌ وحدت در این بازی روی سکوهای کنار جایگاه‌ویژه حضور داشتند و با پوشیدن لباس‌های سبز‌رنگ و آوردن تبل، تیمشان را به‌صورت ویژه تشویق می‌کردند. در سوی دیگر و روبه‌روی هواداران پیام‌ وحدت‌، هواداران تیم ‌ابومسلم بودند که تعدادشان چندین برابر پیامی‌ها بود و تیم خود را تشویق می‌کردند.هواداران ابومسلم در این مسابقه، پرچم بزرگ و قدیمی ابومسلم را روی سکوها پهن کرده بودند.با وجودی که بازی ار حساسیت زیادی برخوردار بود، خبری از پخش زنده بازی نبود و تعداد زیادی از علاقه‌مندان که به ورزشگاه نیامده بودند به دلیل پول ندادن دو تیم به صدا و سیما و عدم پخش بازی‌، نتوانستند این دیدارجذاب را تماشا کنند.در این بازی تعداد زیادی از بازیکنان سال‌های قبل تیم‌های ابومسلم‌، پیام و دهداری حضور داشتند که بازی را از روی سکوها و نه از جایگاه‌ویژه تماشا کردند.در دقیقه‌٨٠ این بازی و زمانی‌که ابومسلم از حریف همشهری خود پیش بود‌، سرمربی پیام‌ وحدت کاغذی را به محمد سهیمی کاپیتان تیمش، آن هم در حین بازی داد که بعدا مشخص شد تاکتیک جدید تیمش بوده است!

تصویر برداری شبکه الجزیره از خداداد عزیزی در ورزشگاه‌،

در حاشیه برگزاری دربی تیم‌های پیام‌وحدت‌خراسان و نسل‌ابومسلم برخی چهره‌های شاخص فوتبالی نیز در ورزشگاه حضور داشتند که شاخص‌ترین آن‌ها خداداد عزیزی بود. خداداد که برای تماشای این بازی از روی سکوها و از کنار تماشاگران نظاره‌گر بازی بود، به‌همراهش یک‌ اکیپ فیلمسازی نیز وارد ورزشگاه شد که برای ساخت مستند خداداد عزیزی با وی آمده بودند. این گروه مستند‌ساز که از شبکه‌ الجزیره‌ اسپرت‌ قطر بودند، گویا در سفر به ایران قرار است از چهار چهره تاثیر‌گذار فوتبال کشور، به‌صورت جداگانه مستندی تهیه کنند که یکی از آن‌ها خداد عزیزی بوده است و سه‌نفر دیگر که علی دایی‌، مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی هستند در روزهای آینده جلوی دوربین خواهند رفت. در بازی دیروز نیز این گروه مستند‌ساز علاوه بر تصویر‌برداری از بخش‌هایی از بازی ابومسلم و پیام و هواداران ابومسلم گفت‌وگوهایی نیز با برخی هم‌بازی‌ها و دوستان نزدیک خداداد عزیزی انجام دادند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 23 آذر 1393 14:22