تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مدیرعامل پیام وحدت : ای کاش با رئیس هیات فوتبال رفاقت نداشتم تا حمایت بهتری از پیام وحدت می‌کردند
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

مدیرعامل پیام وحدت : ای کاش با رئیس هیات فوتبال رفاقت نداشتم تا حمایت بهتری از پیام وحدت می‌کردند

سه شنبه 28 بهمن 1393 19:20

نویسنده : مهدى مرتضوى

علی شیخ الاسلامی پس از آخرین بازی تیمش در فصل 93-94 لیگ دسته دوم فوتبال در خصوص دلایل عدم صعود تیم پیام وحدت در برنامه گل شبکه استانی اظهار کرد: همانطور که پیش از این نیز گفته شده بود، صعود در شرایطی رقم می‌خورد که 80 درصد پشت صحنه فوتبال را داشته باشیم و عملکرد داخل زمین تنها 20درصد است که ما این 20 درصد را داشتیم اما در 80 درصد پشت صحنه فوتبال هیچگاه قوی نبوده‌ایم و نخواهیم شد.
وی ادامه داد: حمایت استانی از تیم پیام وحدت در حد بسیار ضعیف وجود داشت. در بحث اسپانسر نیز اتفاقی نیافتاد و قرار بود ابتدای فصل اسپانسری بیاید که آن هم نیامد و حمایت دیگری نیز از تیم ما نشد. شفاف بگویم پیام وحدت حمایتی از جنس امیر خادمی نداشت، این تیم فقط با همت یک شخص به نام علی شیخ الاسلامی شکل گرفت و پیش می‌رفت.
شیخ الاسلامی با بیان اینکه من نیز در مدیریت خود حتما اشتباهاتی داشته‌ام تصریح کرد: ولی با این حال حمایتی از پیام وحدت صورت نگرفت. هفته گذشته مدیرکل ورزش و جوانان استان سر تمرین تیم نسل ابومسلم حاضر می‌شود اما این اتفاق برای ما نمی‌افتد. مدیرکل ورزش و جوانان پنج میلیون تومان به تیم پیام وحدت کمک کرد و پنج میلیون تومان نیز برادران رئیس هیات فوتبال استان در رختکن به بازیکنان پاداش داد که همین مقدار را نیز به تیم نسل ابومسلم و آرامش طوس دادند.وی ادامه داد: با پیام وحدت مانند یک بچه سر راهی برخورد کردند. همه می‌گفتند به دلیل ارتباطی که با رئیس هیات فوتبال دارم، هیات در اختیار تیم پیام است در حالی که رفاقت من با برادران و مشاوره با وی در هیات برای من گران تمام شد و ای کاش با هم دوست نبودیم تا حمایت بهتری از سوی رئیس هیات فوتبال برای این تیم صورت می‌گرفت.مدیرعامل باشگاه پیام وحدت خراسان با اشاره به اتفاقات و نتایج عجیبی که در هفته‌های پایانی از سوی چند تیم رقم خورد گفت: ما می‌دانیم چه کمک‌هایی از سوی چه تیمی صورت گرفت که ممکن بود این اتفاقات باعث سقوط پیام نیز شود.شیخ الاسلامی همچنین تصریح کرد: امسال نیز تمامی هزینه‌ها را من متقبل شدم و این صحبت‌ها که در نیم فصل کسی برای خرید تیم پیدا شده بود شایعه بود و حتی یک نفر هم وارد جریان نشد.
وی عنوان کرد: به هر حال در هر شکست یا پیروزی همه مقصرهستند، از من که در راس باشگاه هستم تا کادر فنی و بازیکنان تیم. با چنین نتایجی و عدم صعود به مرحله بعد، تیم کارشناسی برای بررسی دلایل عدم صعود شکل خواهد گرفت و این موضوع را بررسی خواهند کرد و فکری هم برای تسویه حساب بازیکنان خواهیم کرد.مدیرعامل باشگاه پیام وحدت در واکنشی عجیب نسبت به پخش گزارشی از دیدار پایانی این تیم مقابل بعثت کرمانشاه و صحبت یکی از بازیکنان در خصوص مشکلات مالی باشگاه گفت: باصری از فردا به دنبال تیم جدید خود باشد زیرا بازیکن باید حد خود را بداند و من صحبت‌های وی را قبول ندارم زیرا حقیقت ندارند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 28 بهمن 1393 19:41