تبلیغات
هواداران پیام خراسان - در حاشیه نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی/کوروش صبوریان:از واگذاری یا فروش امتیاز پیام وحدت اطلاعی ندارم
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

در حاشیه نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی/کوروش صبوریان:از واگذاری یا فروش امتیاز پیام وحدت اطلاعی ندارم

یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 21:22

نویسنده : مهدى مرتضوى

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به دلیل عدم حضور خود یا معاونانش در مراسم انتخاب مرد سال فوتبال خراسان پاسخ داد.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، کوروش صبوریان در نشست خبری که در محل اداره کل ورزش و جوانان خراسان برگزار شد در پاسخ به این سوال که چرا در مراسم بزرگ انتخاب برترین‌های فوتبال و فوتسال خراسان شرکت نکرد گفت: دلیل اول این بود که شب گذشته منزل مسکونی ما مورد سرقت قرار گرفته بود و شرایط روحی و روانی خانواده و کارها اجازه نداد که در مراسم حاضر شوم که از این بابت عذرخواهی نیز کردم.وی ادامه داد: دلیل دیگر غیبتم این بود که از هیات‌ها خواهش کرده بودیم که با اداره کل هماهنگ باشند. البته هماهنگی مختصری در خصوص برگزاری شده بود اما از جزئیات اطلاعی نداشتم و اینکه اداره کل چه تقشی می‌تواند داشته باشد را نمی‌دانستیم.مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با برگزاری این مراسم مخالف نبودم و حتی حسن نوری ارتباط خوبی با ما داشت و جزئیات را  توضیح داده بود. من نیز از تلویزیون این مراسم را تماشا کردم و به معاون وزیر نیز دلیل غیبت خود را توضیح دادم. این ناهماهنگی را به حساب سهوی بودن می‌گذاریم و اینکه مسیر درست را نمی‌دانستند.


صبوریان تصریح کرد: گلایه ما نیز دوستانه بود و هرگز قهری عمل نکردیم و با جلسات گفت‌وگو مشکلات حل خواهد شد.وی تاکید کرد: درست است که بارها با صداقت کامل عنوان کردم که برادران گزینه اداره کل نبود اما از لحظه انتخاب از وی و عملکردش حمایت کردیم زیرا باید به آرا احترام گذاشت.وی ادامه داد: همیشه به روسای هیات‌ها که در نهاد یا سازمان دیگری نیز مشغول به کار هستند گفته‌ایم که در زمان حضور در هیات باید براساس قوانین اداره کل و هیات پیش بروند. البته قرار نیست هیات‌ها هر کاری بخواهند انجام دهند بلکه ما نقش نظارتی را خواهیم داشت و اعلام کردیم که در سال 94 بر عملکرد مالی و نیز برنامه‌ها نظارت و ارزیابی ویژه‌ای خواهیم داشت.صبوریان گفت: حتما با هیاتی که ورزشکار آن مشکل دارد و پولی ندارند ولی همایش و مراسم‌های تقدیر انجام می‌دهند نظارت و برخورد خواهیم کرد.

صبوریان همچنین در حاشیه این نشست خبری در مورد فروش امتیاز باشگاه پیام وحدت افزود: هیچ اطلاعی از واگذاری و یا فروش این امتیاز ندارم اما در صورت وجود مشتری تمایلی به خروج امتیاز‌ از استان‌ نداریم ولی باید شرایط نیز مورد بررسی قرار گیرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 21:49