تبلیغات
هواداران پیام خراسان - کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده هفته دوم لیگ دسته دوم را اعلام کرد
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده هفته دوم لیگ دسته دوم را اعلام کرد

دوشنبه 20 مهر 1394 17:15

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ، برنامه بازی ها و نتایج ،
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، روز چهارشنبه 22 مهرماه
پیام وحدت خراسان – خلخال دشت از ساعت 14:45 در ورزشگاه آزادی
صائب گلی- میثم تیزکار- جعفر جعفری- مرتضی منصوریان
توسعه کیش – شهرداری ارومیه از ساعت 15 در ورزشگاه المپیک
علی ابراهیمی- مهراب دشتی- علی احمدی- احمد محمودیان

هف سمنان – ابومسلم مشهد از ساعت 15 در ورزشگاه تختی
مهدی خانپور- حسین اقدامی- حسین بسک آبادی- حسین زیاری

شهرداری جویبار – کارا شیراز از ساعت 15 در ورزشگاه سراج کلا
محمد ممتاز- محمدرضا محمدیان- جواد رفوئی- میثم حیدرزاده

آینده سازان برق جدید – شهرداری کاشان از ساعت 15 در ورزشگاه شهید حاجی پور
ابوالفضل گرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- حسن شفیعی

کارگر بنه گز – پارس جنوبی جم از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا
بهروز رنجبر- ولی کاووسی- محمد درفشان- حسام احمدشمسی

خونه به خونه تهران – شهرداری ماهشهر از ساعت 15:15 در ورزشگاه اتکا
مهدی اجاقی- داود عروجلو- شاهین شریعتی- مسلم مشهدی

نیرو زمینی تهران – پرسپولیس گناوه از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدا
محسن سیمند- امیر فلاح- وحید سیفی- جواد بیگدلی

استقلال آبی تهران – مقاومت تهران از ساعت 15:15 در ورزشگاه هویزه
سجاد لطافتی- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- مصطفی بینش

نفت و گاز گچساران – کاسپین قزوین از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدای نفت
مجتبی مختاری- مرتضی هوشیار- حامد صفایی- حسن علمداری

نفت امیدیه – نفت نوین آبادان از ساعت 15:30 در ورزشگاه نفت 1
امید جمشیدی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- علی عبدالهی

سپید رود رشت – رهپویان رضوانشهر از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید عضدی
غلامرضا مستقیم- رضا نجفی- جعفر رهبرفام- مختار عبدالهی

الوند همدان – شهرداری بوشهر از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید حاجی بابایی
محمدباقر پورباقر- محممود گوهری نژاد- داود احدی- محمد امین نژاد

فولاد نوین اهواز – صنعت ساری از ساعت 15:30 اختصاصی فولاد نوین
جواد واحد- حمید نادری- بهمن عبدالهی- ایمان شاه ولی

کارون اهواز – اکسین البرز از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی
حسین اداوی- رضا حیدری- امید صالحی- عبدالنبی پور خلف

یاران غدیر کرج – شهرداری بندرعباس از ساعت 15 در ورزشگاه تختی
شاهو اصلانی- کوروش کریمی- هیوا محمدی- شبیر بهروزی

ماهان شوشتر – بادران تهران از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی
محمد کمائی- مجتبی آسنجرانی- محسن بابایی- رضا قاسمی




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 مهر 1394 09:47