تبلیغات
هواداران پیام خراسان - تساوی شهرداری ارومیه برابر پیام وحدت خراسان
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

تساوی شهرداری ارومیه برابر پیام وحدت خراسان

جمعه 1 آبان 1394 00:11

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ، برنامه بازی ها و نتایج ،
تیم فوتبال شهرداری ارومیه در هفته سوم رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال باشگاه های کشور برابر پیام وحدت خراسان به تساوی رسید.
به گزارش دی اسپورت این دیدار عصر چهارشنبه در استادیوم تختی ارومیه برگزار شد که دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
تیم پیام وحدت در دقیقه 82 به گل رسید ولی در ادامه هادی اصغری در دقیقه 87 توانست گل تساوی تیم شهرداری ارومیه را وارد دروازه حریف کند.
تیم فوتبال شهرداری ارومیه در هفته چهارم این رقابت ها روز سه شنبه هفته آینده (ششم آبان ماه) مهمان تیم فولاد نوین اهواز خواهد بود.
شهرداری ارومیه در گروه چهارم این رقابت ها با فولاد ب اهواز، سپیدرود رشت، خلخال دشت، صنعت ساری، الوند همدان، پیام وحدت کاشمر، رهپویان رضوانشهر، شاهین بوشهر و توسعه کیش هم گروه است.رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال باشگاه های کشور با حضور 40 تیم در چهار گروه از پنجم مهرماه آغاز شده و از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه به صورت مستقیم صعود کرده و تیم های دوم به پلی آف می روند.
مرحله اول رقابت ها اواخر بهمن ماه پایان می یابد و از هر گروه 4 تیم به لیگ دسته سوم سقوط می کنند.شروع مرحله دوم اوایل اسفند و پایان مسابقه ها اواخر اردیبهشت 95 خواهد بود و پلی آف رقابت ها نیز نیمه اول خرداد ماه 95 برگزار خواهد شد.
 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 3 آبان 1394 00:16