تبلیغات
هواداران پیام خراسان - به نقل از دی اسپورت و به روایت روزنامه شهر آرا:شایعه برکناری سرمربی پیام وحدت خراسان بدون اطلاع مالک باشگاه!
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

به نقل از دی اسپورت و به روایت روزنامه شهر آرا:شایعه برکناری سرمربی پیام وحدت خراسان بدون اطلاع مالک باشگاه!

یکشنبه 24 آبان 1394 16:25

نویسنده : مهدى مرتضوى

به گزارش دی اسپورت، پس از قطع همکاری سرمربی نسل ابومسلم، آرمین رهبر سرمربی پیام وحدت کاشمر دیگر نماینده استان خراسان رضوی نیز در یک تصمیم عجیب بدون اطلاع مالک باشگاه  علی شیخ‌الاسلامی برکنار شد.
در ادامه روایت روزنامه شهر آرا که این تصمیم عجیب را بازتاب داده آمده است:
بعد از اینکه تیم نسل ابومسلم عصر جمعه سرمربی خود را اخراج کرد‌، گویا اعضای هیئت مدیره تیم پیام وحدت نیز از این قضیه بدشان نیامده است و آن‌ها نیز سرمربی تیم خود را در حالی اخراج می‌کنند که مالک باشگاه از این موضوع کاملا بی‌خبر است! قضیه نیز از این قرار بوده است که جمعه شب جلسه‌ای در کاشمر تشکیل می‌شود که در آن رئیس هیئت فوتبال و شهردار کاشمر حضور داشته‌اند و در آن تصمیم می‌گیرند تا آرمین رهبر را از سرمربیگری تیم برکنار و فرد دیگری را جایگزین وی کنند. این تصمیم درحالی گرفته می‌شود که علی شیخ‌الاسلامی مالک این باشگاه از این ماجرا کاملا بی‌خبر بوده و در مشهد به سر می‌برده است!
در همین رابطه چندین بار با قانعی، رئیس هیئت فوتبال کاشمر و عضو هیئت مدیره باشگاه پیام وحدت کاشمر تماس گرفتیم اما وی حاضر به پاسخ‌گویی در این‌باره نشد!  ..

در ادامه با سلیمانی دیگر عضو‌ هیئت مدیره این باشگاه و شهردار کاشمر صحبت کردیم. وی در این‌باره گفت: من در آن جلسه بودم و یک صورت‌جلسه‌ای را به ما دادند که در آن نتایج ضعیف تیم را دلیل اخراج سرمربی نوشته بودند و ما هم آن را امضا کردیم. وی دررابطه با اینکه چطور ممکن است این تصمیم را اعضای هیئت مدیره بدون حضور مالک باشگاه بگیرند، افزود: من از این موضوع خبر ندارم و نباید هم به شما پاسخ بدهم‌! اصلا من هنوز عضو رسمی هیئت مدیره نیستم و نمی‌خواهم پاسخ بدهم! در همین رابطه مهدی فروزان، فرماندار کاشمر و دیگر عضو هیئت مدیره باشگاه پیام نیز در گفتگو با شهرآرا اظهار کرد: من در این جلسه حضور نداشتم، اما شنیدم که اعضا این تصمیم را گرفتند تا سرمربی را برکنار کنند اما اینکه مالک باشگاه نیز در جریان بوده یا خیر، باید پیگیری کنم. مالک باشگاه پیام وحدت نیز در‌باره روشن‌تر‌شدن موضوع گفت: نمی‌دانم چطور یک شبه این آقایان تصمیم گرفتند سرمربی را برکنار کنند؛ آن هم بدون حضور بنده.علی شیخ‌الاسلامی اظهار کرد: من ۴٠‌درصد سهام را به صورت مشروط به شهر کاشمر داده‌ام اما آن‌ها تا‌به‌حال به تعهدات خود عمل نکردند و بودجه‌ای در اختیار ما نگذاشته‌اند و این تصمیمشان هم برای خودشان فقط اعتبار دارد و تا زمانی که من هستم، سرمربی تیم نیز آرمین رهبر است. وی ادامه داد: حتی اگر قرار باشد شرایط به این‌گونه باشد، تیم را دوباره به مشهد خواهم آورد و بازی آینده را در کاشمر برگزار نخواهیم کرد. من از نتایج تیم رضایت دارم و مشکلی هم بابت این مسئله نیست.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 26 آبان 1394 13:40