تبلیغات
هواداران پیام خراسان - فرماندارکاشمر:شهرستان به تعهداتش در قبال " پیام وحدت" عمل کرده است
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

فرماندارکاشمر:شهرستان به تعهداتش در قبال " پیام وحدت" عمل کرده است

پنجشنبه 28 آبان 1394 21:07

نویسنده : مهدى مرتضوى


انشقاق در«پیام وحدت» !

حرف های مسئولان کاشمری ومشهدی این تیم با یکدیگر متناقض است. فرماندار کاشمر روز گذشته درباره ادعای مالک باشگاه درباره عمل نکردن مسئولان کاشمری به تعهداتشان گفت: برابر بررسی و استعلام انجام شده، شهرستان تاکنون به تعهدات خودش در قبال تیم "پیام وحدت" در حد توان عمل کرده است و در این زمینه مشکلی وجود نداشته است. "مهدی فروزان" در گفتگو با "خراسان رضوی" اظهار داشت: تاکنون 150 میلیون تومان بابت هزینه های غذا، لباس، ایاب و ذهاب تیم و خروجی بازیکنان پرداخت شده است. وی با بیان این که بر اساس توافق انجام شده با مالک باشگاه، کاشمر در قبال دریافت40 درصد سهام باشگاه متعهدبه پرداخت  هزینه های تیم در فصل جاری شده است، خاطر نشان کرد: بر اساس تصمیم گرفته شده در نخستین جلسه ای که با حضور مالک باشگاه در اداره ورزش و جوانان شهرستان برای انتخاب هیئت مدیره برگزار شد، مصوب شد تا هزینه های تیم با تصویب هیئت مدیره پرداخت شود و تا کنون نیز شهرستان به تعهداتش عمل کرده است. ..

فرماندار کاشمر ابراز داشت: قبل از بازی هفته هفتم نیز 15 میلیون تومان به بازیکنان پرداخت شده است. در عین حال، به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ، در حالی که قرار بود روز گذشته تمرینات تیم با حضور" آرمین رهبر" در مشهد برگزار شود، اما در زمان تمرین تنها 3 بازیکن بزرگسال اعضای تیم و مابقی بازیکنان "امید پیام وحدت" بدون حضور سرمربی تیم در محل حاضر شدند و از کادر فنی نیز مربی دروازه‌بانان حضور داشت.اما در سمتی دیگر بازیکنان تیم پیام وحدت با حضور "مجید حسینی پور" مربی مشهدی به تمرین پرداختند. مالک باشگاه در واکنش به این موضوع عنوان کرد که قرارداد تمامی بازیکنان با وی منعقد شده است و آن‌ها حق چنین کاری را نداشته‌اند. "آرمین رهبر" نیز تلفن خود را خاموش کرده و برای پاسخگویی در دسترس نبود.با این شرایط، تیم پیام وحدت نیز در آستانه مسیر تیم منحل شده "ابومسلم" است که  به دلیل مشکلات مدیریتی  زمانی به دو نیم شده و با حضور عزیزی و چمنیان در دو زمین مجزا به تمرین می‌پرداخت. شنیده می‌شود "علی شیخ الاسلامی" بابت گرفتن امتیاز تیم پیام وحدت باید مبلغی نزدیک به 140 میلیون تومان به "مجید خرمی" که حدود 3 سال پیش با وی همکاری داشته است، پرداخت کند تا سهام باشگاه به طور کامل به نام شیخ الاسلامی شود. حالا کاشمری‌ها با اطلاع از این موضوع، می‌خواهند طوری اقدام کنند که از این پس آن‌ها ،طرف حساب شیخ الاسلامی باشند ونشان دادند برای داشتن تیم در شهرستان کاشمر عزم جدی دارند.
رییس هیئت فوتبال استان چه می گوید؟
 رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی درباره برکناری ناگهانی اعضای هیئت مدیره این باشگاه توسط مالک گفت: در باشگاه "پیام وحدت" هیئت مدیره ای شکل نگرفته که حال بخواهد برکنار شود."محمد مهدی برادران"  به ایرنا افزود: تمامی توافقات یک باشگاه باید به صورت مکتوب به هیئت فوتبال استان ابلاغ شود ولی در مورد دو باشگاه "پیام وحدت "و "نسل ابومسلم" این اتفاق نیفتاده است
منبع:روزنامه خراساندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 20 آذر 1394 10:06