تبلیغات
هواداران پیام خراسان - اگر شیخ الاسلامی به تعهدات عمل نکند با کاشمری‌ها به توافق می‌رسم
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

اگر شیخ الاسلامی به تعهدات عمل نکند با کاشمری‌ها به توافق می‌رسم

جمعه 13 آذر 1394 08:06

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،

مجید خرمی گفت: شیخ الاسلامی به هیچکدام تعهدات خود در خرید امتیاز تیم پیام وحدت عمل نکرده و طبق قرارداد از هنگام برگشت خوردن اولین چک در سال گذشته رسما این قرارداد فسخ گردیده است.مجید خرمی، به عنوان کسی که سهام موسسه پیام وحدت به نام اوست در گفت‌وگو با ایسنا خراسان، در خصوص آخرین وضعیت تیم پیام، اظهار کرد: طبق تمامی اسناد و مدارک موجود مالک باشگاه پیام هستم و سهام موسسه پیام وحدت به نام بنده هست، که تمامی اسناد و مدارک در اداره ثبت وجود دارد همچنین کمیسیون ماده 5 هم به نام بنده و غیر قابل انتقال است....

.وی افزود: در قرارداد عادی فروش سهام و امتیاز تیم به شیخ الاسلامی ذکر شده بود در صورتیکه چک‌های ایشان در موعد مقرر پرداخت نشود قرارداد خود به خود فسخ می گردد، پس از برگشت خوردن اولین چك اقای شیخ الاسلامی دستخطی به من دادن كه در آن اختیار تصمیم گیری و تمامی امتیازات را كامل به من واگذار كردند...

خرمی خاطرنشان کرد:  شیخ الاسلامی به هیچکدام از تعهدات عمل نکرده و طبق قرارداد از هنگام برگشت خوردن اولین چک در سال گذشته رسما این قرارداد فسخ گردیده و شیخ الاسلامی طبق دستخطی كه داده است هیچ گونه حق و حقوقاتی در این تیم ندارند و باید ضررهای وارده به تیم و بنده را جبران کند.

وی با بیان اینکه مالک اصلی باشگاه پیام وحدت است، در خصوص اظهارات اخیر دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی مبنی بر اینکه تا کنون اسنادی از طرف بنده به هیات فوتبال ارائه نشده است، عنوان کرد: عجیب است که می‌گویند اسناد و مدارک از سوی شیخ اسلامی ارائه شده اما هنوز مجید خرمی سندی را تحت عنوان مالک تیم به ما ارائه نکرده است در حالیكه تمامی مسئولان هیات فوتبال اسناد متعلق به بنده را دیده‌اند.

وی ادامه داد: از فروردین ماه امسال تخلفات و شکایت در هیات فوتبال مطرح شده به رغم اینکه طبق قانون و توافقات فی مابین اینجانب و شیخ الاسلامی مالیکت تیم خود به خود به من واگذار شده بود اما به احترام کمیته انضباطی تاکنون سکوت کرده و به موضوع ورود نکرده‌ام در صورتی که قانونا قرار داد فسخ است.

خرمی افزود: سهام تیم پیام وحدت را که قانونا به نام من است به کاشمری‌ها واگذار کرده‌اند در حالی که پیش از واگذاری در کمیته انضباطی طرح دعوا کرده بودم.

وی با بیان اینکه با کاشمری‌ها در حال مذاکره هستیم، گفت: با توجه به دست خطی که از شیخ الاسلامی داریم باید جوابگو تمامی هزینه‌ها و خسارت‌های تیم و طلبکاران باشد، در حال حاضر با کاشمری‌ها در حال مذاکره هستیم اما اولویت ما شیخ اسلامی است در صورتی که به تمامی تعهدات عمل کند باز هم حاضریم دوباره تیم را به خودش واگذار كنیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 آذر 1394 10:47