تبلیغات
هواداران پیام خراسان - اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته دوم اعلام شد
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته دوم اعلام شد

جمعه 13 آذر 1394 11:09

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ، برنامه بازی ها و نتایج ،

هفته دهم لیگ دسته دوم فصل 95-1394

پیام وحدت خراسان - صنعت ساری

                                                                               
یکشنبه 15 آذر ماه  94

ورزشگاه آزادی کاشمر ، ساعت 13:45
به امید پیروزی سبزپوشان خراسانی

داوران :
مجتبی محمدی- یوسف مغروری- امین امیرآبادی- مهرداد مژدهی

روز یکشنبه 15 آذرماه


پیام وحدت کاشمر- صنعت ساری   13:45  آزادی    کاشمر
مجتبی محمدی- یوسف مغروری- امین امیرآبادی- مهرداد مژدهی


هف سمنان- نفت نوین آبادان   13:45   تختی  سمنان
انور دورانی- پویا زحمتی- امین زاهدی- محمدرضا معینیان


شهرداری جویبار- نسل ابومسلم مشهد   13:45  سراج کلا  جویبار
امیر عرب براقی- محمد نوری- وحید سیفی- محمد رزقی


توسعه کیش- خلخال دشت خلخال    13:45  المپیک   کیش
سجاد لطافتی- عباس پورحیدری- حامد تازه پور- یداله کلوندی


آینده سازان برق جدید شیراز-اکسین البرز   13:45   حاجی پور  سعادت شهر
روح اله شریفی- محمد شجاعی- حمیدرضا افشون- رضا کریمی


نفت و گاز گچساران-کارا شیراز   14:00   شهدا نفت   گچساران
جواد محمدی- امراله طراح- رضا حیدری- امیر رحمتی


نیروی زمینی تهران- شهرداری بندر عباس   14:00   شهدا نزاجا   تهران
محمدحسین ترابیان- حافظ عظیمی- محمد جعفری- حمیدرضا همیراد


کیمیا فرآیند تهران- بادران تهران    14:00   اتکا   تهران
کوپال ناظمی- امیر فلاح- حسین اقدامی- مهدی اجاقی


یاران غدیر هشتگرد- شهرداری کاشان   14:00    انقلاب   کرج
رضوان سرشار- محمد شاکر- مهدی نورمحمدی- محمد اسدی


کاسپین قزوین- مقاومت تهران   14:00    سردار آزادگان   قزوین
مجید محمدی- بابک خسروی- محمد حیدری- محمود بهرامی


پرسپولیس گناوه- ملی پوشان تبریز   14:00   سراجی   گناوه
حسن علمداری- مهرداد بهرامی- سیاوش باقرنژاد- علی آقاجری


کارون اهواز- بعثت کرمانشاه   14:15    تختی   اهواز
محمد کمانی- حمید آذرنیا- رامین فولادی- علی عبدالهی


نفت امیدیه- استقلال آبی ب تهران     14:15   نفت1   امیدیه
امید جمشیدی- رضا درویشی- حسین کمکی- عبدالنبی پورخلف


فولاد نوین اهواز- شهرداری بوشهر    14:15    اختصاصی فولاد   اهواز
هادی مسلمی- سجاد قنبری- سعید زیبا- علی سام


الوند همدان- سپید رود رشت 14:15   حاجی بابایی   همدان
مهدی پاکزاد- امیر ایار- مسعود آزادی پور- نجات شهاوند


شهرداری ارومیه- رهپویان رضوانشهر 14:15    تختی   ارومیه
نادر خاکسار – صابر خویی- محمدحسن غفار زاده- یوس سروری


روز دوشنبه 16 آذرماه


تربیت نوین یزد- شهرداری ماهشهر    13:45   نصیری   یزد
علیرضا جلالی- محمدحسن محمدی- علی ملامحمدی- عباس نمرودی


ماهان شوشتر-پارس جنوبی جم    14:15
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- امین خضریان


شهرداری کامیاران-سردار بوکان    14:15    آزادی   کامیاران
علی احمدی- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- حبیب بیگلر


روز سه شنبه 17 آذرماه
کارگر بنه گز-شهرداری تبریز    14:00    شهدای بنه گز    بوشهر
مجتبی مختاری- حامد صفایی- مصطفی غلامی- مهدی شاکری

 




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 آذر 1394 11:03