تبلیغات
هواداران پیام خراسان - پیام وحدت در بی راهه !!!
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

پیام وحدت در بی راهه !!!

چهارشنبه 30 دی 1394 14:45

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،

 حواشی مربوط به مدیریت تیم فوتبال پیام وحدت با تهدید مدیران کاشمر مبنی بر تعطیلی تمرینات این تیم و اعزام‌نکردن آن‌ها به مسابقات دوباره تبدیل به چالشی مهم برای مدیریت ورزش و فوتبال استان شده است.این تیم که از ابتدای فصل به کاشمر انتقال داده شد تا بازی‌هایش در آنجا برگزار شود و در ازای آن ۴٠درصد سهام این باشگاه نیز به هیئت فوتبال کاشمر منتقل شود، حالا با انتشار نامه‌ای تهدید آمیز از سوی هیئت کاشمر به هیئت فوتبال استان گویا قرار است کلا به تعطیلی کشیده شود.


اسفندیاری: مالک باشگاه مشخص نیست
اسفندیاری سرپرست و عضو هیئت مدیره باشگاه پیام وحدت کاشمر دراین‌باره به شهرآرا می‌گوید: براساس توافقی که صورت گرفته بود باید مالک باشگاه ۴٠درصد سهام خود را به این شهرستان منتقل می‌کرد اما تا به امروز این‌کار انجام نشده است و ما نیز علیرغم هزینه زیاد دیگر نمی توانیم برای هیچ هزینه کنیم و از این پس بازی‌ها را در کاشمر میزبانی نخواهیم کرد. وی ادامه داد: متاسفانه مسئله‌ای که وجود دارد، این است که شیخ‌الاسلامی در حال حاضر اصلا مالک باشگاه نیست و نمی‌تواند این‌کار را انجام دهد اما هیئت فوتبال خراسان رضوی از اعلام آن طفره می‌رود...

وی افزود: اگر شیخ‌الاسلامی بر‌اساس ادعای خود مالک است، پس چرا هیئت فوتبال خراسان رضوی از امضای قراردادی که برای انتقال سهام نوشته شده است، طفره می‌رود و دائم امروز و فردا می‌کند و اگر هم مالک نیست ،حداقل این موضوع را هیئت فوتبال به ما اعلام کند یا اینکه هیئت تعهد بدهد که اصلا بعد از پایان فصل این سهام به ما منتقل خواهد شد.اسفندیاری افزود: آن چیزی که مهم است، اینکه از این لحظه تا زمانی که ۴٠درصد سهام به کاشمر منتقل نشود ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تیم نخواهیم داشت و تمرینات تیم نیز از امروز چهارشنبه تعطیل شده است و عواقب این‌کار به هیئت فوتبال خراسان رضوی مربوط می‌شود....

شیخ‌الاسلامی: من مالک قانونی هستم
مالک باشگاه پیام وحدت نیز درباره این تصمیم مدیران کاشمری تیم می‌گوید: در جلسه‌ای که در هیئت فوتبال داشتیم، قرار بر این شد تا پایان فصل بازی‌ها را برگزار کنند و طبق قراردادی هم که داریم، در صورتی که مدیران کاشمری تمام تسویه‌حساب تیم و فدراسیون را آوردند در آن زمان من هم سهام را منتقل کنم. وی ادامه داد: ما این نامه را بررسی می‌کنیم و اگر واقعا آن‌ها توانایی اداراه تیم را ندارند و نمی‌توانند در بازی‌های باقی‌مانده تیم را اداره کنند، بحثی وجود ندارد و ما تیم را به مشهد می‌آوریم. من مالک قانونی باشگاه هستم و جالب اینجاست که در نامه خودشان از من به‌عنوان مالک، تقاضای انتقال ۴٠درصدر را دارند. به غیر از آن، همین چند هفته پیش نیز نامه درخواست صدور کارت بازیکنان را من امضا کردم. بهتر است آقایان درمورد حرف‌های خود بیشتر دقت کنند و کم‌کاری و توانایی‌نداشتن خود را به مسائل کذب دیگر ربط ندهند.


نوری:هیئت کاشمر خلاف کرده است
دبیر هیئت فوتبال استان نیز درباره این موضوع، با انتقاد از رئیس هیئت فوتبال کاشمر که این نامه را در فضای مجازی منتشر کرده است، گفت: انتشار این نامه در فضای مجازی که در آن به مشکلات تیم پیام اشاره شده بود، کار خلافی است و قطعا آن را پیگیری خواهیم کرد. حسن نوری ادامه داد: هیئت فوتبال در موضوع قرار داد مالک باشگاه با مسئولان کاشمری فقط یک ناظر حکم است و طبق قرارداد، مسئولان کاشمری باید تا پایان فصل تمامی هزینه‌ها را پرداخت کنند و پس از آن سهام منتقل خواهد شد و اگر آن زمان این‌گونه نشد ما ورود می‌کنیم.وی ادامه داد: متاسفانه مسئله انتقال سهام و این جوسازی‌ها علیه هیئت فوتبال یک کار سیاسی و ازپیش‌طراحی‌شده است که هیئت با مسببان آن برخورد خواهد کرد و اگر قرار باشد کاشمری‌ها به تعهداتشان عمل نکنند، قطعا ما هم یک تصمیم عاجل خواهیم گرفت .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 3 اسفند 1394 21:12