تبلیغات
هواداران پیام خراسان - حواشی در روز سقوط پیام وحدت
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

حواشی در روز سقوط پیام وحدت

پنجشنبه 29 بهمن 1394 13:55

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ، برنامه بازی ها و نتایج ، گالری عكس و پوستر ،

 دیدار تیمهای پیام وحدت و سپید رود رشت با برتری سپید رود و سقوط پیام همراه شد.این دیدار جایی که در صحنه منجر به گل بازیکنان پیام که اعتقاد به خطا داشتند اعتراض شدیدی را به داور مسابقه انجام دادند که این اعتراض ها در نهایت منجر به اخراج شکان صالحی شد.
بازیکنان پیام که تقریبا آماده ادامه دیدار بودند ناگهان با حمله به جایگاه ویژه ورزشگاه تختی با یکی حاضرین در جایگاه درگیری فیزیکی پیدا کردند

 

به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت؛ حواشی بازی را به قلم خبرنگار دی اسپورت در ادامه می خوانید:
*بازی از راس ساعت 14 در ورزشگاه تختی مشهد آغاز شد هدایت پیام بر عهده سیروس سنگچولی گلر سابق این تیم و هدایت سپید رود بر عهده علی نظر محمدی گلر سابق تیم داماش بود.
*تعدادی از هواداران تیم سپید رود برای تشویق تیمشان به مشهد سفر کرده بودند.
*سنگچولی با حرارت خاصی تیمش را هدایت میکرد و بارها از محوطه فنی مربیان خارج شد که داور هم توجهی به این مسئله نداشت.
*بازی پایا پای پیش میرفت تا اینکه از روی سانتر روی دروازه پیام و اشتباه مسلم دروازبان پیام حامد حاجتی در دقیقه 35 دوازه پیام را گشود.
*بعد از دریافت گل بازیکنان پیام در صدد جبران بر آمدند که تا پیان نیمه اول حاصلی نداشت و نیمه اول با تک گل حاجتی به سود سپیدرود به پایان رسید.
*با آغاز نیمه دوم پیامی ها که همه چیز را از دست داده میدیدند سراپا حمله شد اما از روی یک ضد حمله سریع میعاد یزدانی در دقیقه 58 حساب کار 2-0 به سود پیام کرد.
*این گل آغازی بود بر حواشی زشت این دیدار جایی که در صحنه منجر به گل بازیکنان پیام که اعتقاد به خطا داشتند اعتراض شدیدی را به داور مسابقه انجام دادند که این اعتراض ها در نهایت منجر به اخراج شکان صالحی شد.
*بازیکنان سپید رود هم با توجه به ده نفره شدن پیام فرصت هایی داشتند که بعضا با بی دقتی آنها را هدر دادند و در یک فرصت هم دروازبان پیام مانع به ثمر رسیدن گل سوم سپیدرود شد.
*در نهایت بازی با حساب 2-1 به سود سپید رود به پایان رسید تا این تیم خراسانی که روزگاری در لیگ برتر حضور داشت و نماینده دوم مشهد بود به سرنوشت دیگر تیم قدیمی این شهر یعنی ابومسلم دچار شود و به لیگ دسته سوم سقوط کند.
*بعد از سوت پایان بازی اتفاق خاصی پیش نیامد و سنگچولی برد و صعود سپیدرود را به نظر محمدی تبریک گفت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 3 اسفند 1394 21:02