تبلیغات
هواداران پیام خراسان - آخرین خبر از بدل پیام
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

آخرین خبر از بدل پیام

دوشنبه 24 خرداد 1395 07:43

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،
حسن نوری در نشست خبری هیات فوتبال خراسان رضوی که در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد در خصوص مسائل پیش‌آمده در خصوص باشگاه پیام وحدت تصریح کرد: در ابتدای فصل گذشته توافقاتی بین شیخ‌الاسلامی و هیات فوتبال کاشمر صورت گرفت و بنا شد تا در پایان فصل، فاکتورها و خرجکرد کاشمری‌ها اگر تا 40 درصد خرجکرد باشگاه شد، تفاهم‌نامه‌ و انتقال سهام تا حد مشخصی صورت گیرد. پس از آن و گذشت 3، 4 هفته از مسابقات لیگ دو، متاسفانه افرادی وارد شدند که به دنبال سود و منفعت خود بودند. همین شد که در نهایت آن اتفاقات پیش آمد و پیام وحدت سقوط کرد...
وی افزود: در خصوص صحبت‌های مطرح شده از سوی خرمی، با توجه به اینکه گفته شد مجوز کمیسیون ماده 5 پیام به نام ایشان است از ایشان خواستیم تا تاییدیه اداره کل را برای ما بیاورد. ایشان توافقاتی خارج از مسائل فوتبالی با شیخ‌الاسلامی داشته و این مسائل به هیات مربوط نیست. ضمن اینکه باز هم به ایشان می‌گوییم که اگر مسائل و مدارکی هست به کمیته انضباطی بیاورد تا در نهایت رای کمیته انضباطی در این خصوص صادر شود. قرار است به زودی نماینده هیات فوتبال کاشمر هم در این خصوص به هیات بیاید و توضیحات خود را ارائه کند.

نوری همچنین راجع به شرایط طلوع نسل ابومسلم گفت: متاسفانه بارها از آن‌ها خواستیم تا به هیات بیایند و شرایط را مشخص کنند. افرادی در طلوع نسل مسئولیت داشتند که هیچ سبقه ورزشی نداشتند و قول و قرارهای ابتدای فصل به کل فراموش‌شان شده‌بود. حتی در اواسط لیگ از ما خواسته‌ای داشتند که مایه تعجب بود.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی ادامه داد: دوستان درخواست کرده‌بودند که برای اردوهای خود اتاق‌های خوابگاه دوومیدانی مجموعه تختی را به آن‌ها بدهیم. یعنی حتی در تامین مایحتاج روزانه خود در تنگنا بودند. استعلام گرفتیم و مشخص شد مدیر ابومسلم تنها یک کارمند است. گیریم حقوق وی 4، 5 میلیون در ماه باشد، واقعا چنین فردی توان تیمداری دارد؟ فکر می‌کنم تجربه تلخ دوستان و سقوط نسل ابومسلم به عنوان تجربه اول و آخرشان کافی بود.

وی همچنین تصریح کرد: منابع مادی ما در هیات فوتبال استان اغلب از طریق بخش خصوصی تامین می‌شود اما در 2 سال گذشته در این زمینه محدودیت‌های به وجود آمده و توان این بخش تضعیف یافته است. در شرایط فعلی عمده منابع ما از ورودی مسابقات تامین می‌شود و با چنین منابعی نمی‌توان کار خاصی در هیات انجام داد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 دی 1395 16:36