تبلیغات
هواداران پیام خراسان - پاس نوین 0 پیام خراسان 0 ، در شرایطی که هوای همدان با باد شدیدی همراه بود.
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

پاس نوین 0 پیام خراسان 0 ، در شرایطی که هوای همدان با باد شدیدی همراه بود.

چهارشنبه 19 بهمن 1390 23:07

نویسنده : مصطفى رحمتى

تیم فوتبال پیام خراسان در هفته هجدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال با نتیجه تساوی بدون گل برابر پاس نوین همدان متوقف شد .

دیدار تیم های پاس نوین و پیام خراسان بعد از ظهر امروز در ورزشگاه قدس و در شرایطی که هوای همدان با باد شدیدی همراه بود آغاز شد .

باد که در نیمه اول بازی شدت زیادی داشت عملکرد دو تیم را تحت تأثیر قرار داده بود اما بازیکنان دو تیم در چنین شراطی دست از تلاش بر نداشته و سعی در حفظ جریان بازی بر آمدند ، نیمه دوم نیز که همچنان با باد و رگبار پراکنده همراه بود کنترل توپ را برای دو تیم مشکل کرده بود ، هر چند بازیکنان پاس نوین در شرایط میزبانی به میدان رفته بودند اما آنها هم اولین بار بود که در چنین باد شدیدی فوتبال بازی می کردند . باد ضربات آخر بازیکنان دو تیم را به شدت تحت تأثیر قرار داده بود . این نتیجه برای سبز پوشان خوب بود.

رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال پس از پایان بازیهای هفته هجدهم به مدت دو هفته تعطیل است . دور برگشت رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال که از ماه گذشته آغاز شده است ، در پایان هفته پنجم ( هفته هجدهم ) با وقفه ای دو هفته ای مواجه است .سازمان لیگ آزادگان با استفاده از وقفه ی بوجود آمده دیدار های معوقه این لیگ را برگزار خواهد کرد .گفتنی است پیگیری ادامه رقابت ها از ابتدای ماه آینده انجام خواهد شد .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 بهمن 1390 13:00