تبلیغات
هواداران پیام خراسان - عباس دهقانی سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان: بازی سختی در مقابل شهرداری نوشهر خواهیم داشت
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

عباس دهقانی سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان: بازی سختی در مقابل شهرداری نوشهر خواهیم داشت

یکشنبه 24 مهر 1390 21:35

نویسنده : مصطفى رحمتى

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان گفت: وضعیت تیم با توجه به قول‌های مسوولان شهرستان نیشابور رو به بهبود است.

عباس دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، افزود: با اینكه اتفاقات خوبی رخ داده اما تغییر چندانی در وضعیت تیم ایجاد نشده است، با این حال مسوولان شهرستان نیشابور قول‌هایی داده‌اند كه تا هفته آینده مشكلات تیم حل شود.

وی ادامه داد: هنوز كارت بازی چند بازیكن تیم صادر نشده است و امیدوارم با حل شدن مشكلات، كارت بازی آنها صادر شود تا بتوانیم با تمام قوا در مسابقات حاضر شویم.

دهقانی در خصوص وضعیت تمرینات و تداركات تیمش، تصریح كرد: مسوولان نیشابور قول داده‌اند که مشكلات زمین تمرین و خوابگاه بازیكنان را حل كنند تا تمرینات و مسابقات تیم به صورت كامل در این شهرستان برگزار شود.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان در ادامه در خصوص دیدار فردای تیمش در مقابل شهرداری نوشهر، گفت: تیم در شرایط بدی نیست و امیدواریم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی افزود: تیم شهرداری نوشهر از چند بازیكن باتجربه از جمله محمد نوازی بهره می‌برد، این تیم دارای میانگین سنی بالایی است در حالی كه تیم ما بی‌تجربه و دارای میانگین سنی پایینی است، تیم حریف تاكنون 2 بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است و بازی سختی در مقابل این تیم خواهیم داشت اما ما هم ناامید نیستیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -