تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب بهمن 1390
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ دسته دوم کشور

دوشنبه 1 اسفند 1390 13:31

نویسنده : مصطفى رحمتى

اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ دسته دوم کشور از سوی کمیته داوران اعلام شد.

هفته نوزدهم: دوشنبه 1/12/90  ساعت 30/14

نفت امیدیه – پیام خراسان – نفت 1  امیدیه

حسین قنبری-سجاد قنبری-فرید امیدوار-رضا قاسمی

 


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تساوی پیام در دیدار موقعه در مشهد !!! فرصت ها از دست مى رود براى ابقا در لیگ دو

یکشنبه 30 بهمن 1390 12:58

نویسنده : مصطفى رحمتى

 

معوقه از هفته هفدهم / ساعت 14:30 روز چهار شنبه 26 بهمن ماه

پیام خراسان 0 - 0 نوژن شهرداری نوشهر ( تختی مشهد )

تیم فوتبال پیام خراسان در چارچوب دیدار معوقه از هفته هفدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، روز گذشته در مشهد مقابل نوژن نوشهر به تساوی بدون گل دست یافت. این دیدار که قرار بود در هفته هفدهم مسابقات در استادیوم تختی مشهد برگزار شود، به سبب شرایط نامساعد جوی لغو و به دیروز موکول شده بود. پیامی‌ها با این تساوی در جدول مسابقات 12 امتیازی شدند و در جایگاه‌شان در جدول تغییری حاصل نشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 30 بهمن 1390 15:19

تلاش پیام برای فرار از قعر جدول گروه ب

چهارشنبه 26 بهمن 1390 14:14

نویسنده : مصطفى رحمتى

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور امروز با انجام 5 بازی به پایان خواهد رسید. در چارچوب این رقابت‌ها امروز تیم فوتبال پیام خراسان باید از ساعت 14 در استادیوم تختی مشهد پذیرای نوژن نوشهر باشد. دیداری که می‌تواند برای شاگردان عباس دهقانی از حساسیت‌های خاصی برخوردار باشد. شاگردان عباس دهقانی که فصل کابوس‌واری را پشت‌سر گذاشته‌اند اکنون از 16 دیدار گذشته خود تنها 10 امتیاز اندوخته‌اند. مسئله‌ای که نه‌تنها در شأن تیم ریشه‌دار و باسابقه خراسانی نیست بلکه تعجب همگان را هم درپی داشته است. پیامی‌ها در پله سیزدهم جدول ایستاده‌اند و اگر می‌خواهند از خطر سقوط به لیگ پایین‌تر فرار کنند باید در دیدارهای باقی‌مانده خانگی حداکثر امتیازها را به دست آورند. تیم انتهای جدولی که یک پله از پیام پایین‌تر است پرشیان زنجان است که تنها 3 امتیاز دارد و سقوطش قطعی است. پله دوازدهم جدول که می‌تواند راه فرار پیام از سقوط باشد پرسپولیس برازجان است که 11 امتیازی است و پیامی‌ها تنها شانس‌شان برای بقا سبقت گرفتن از این تیم است. چراکه چوکا تالش تیم یازدهم جدول با آن‌ها 6 امتیاز فاصله دارند و ظاهرا رسیدن به آن‌ها در شرایط کنونی تیم چندان راحت نیست اما نوژن نوشهر رقیب پیام در این دیدار با 22 امتیاز در مکان هشتم جدول است و نیم‌نگاهی به رده‌های بالای جدول دارد. نوژنی‌ها برای رسیدن به پله دوم جدول و صعود به مرحله پلی‌آف لیگ دسته دو تنها 9 امتیاز با تیم دوم فاصله دارند که به نظر می‌رسد جبران امتیازهای از دست رفته برای آن‌ها غیرممکن نباشد
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 5 اسفند 1390 16:50

گزارش تصویری دیدار پاس نوین همدان - پیام خراسان ، ورزشگاه قدس همدان

پنجشنبه 20 بهمن 1390 22:37

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: گالری عكس و پوستر ،


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 بهمن 1390 20:43

پاس نوین 0 پیام خراسان 0 ، در شرایطی که هوای همدان با باد شدیدی همراه بود.

چهارشنبه 19 بهمن 1390 22:07

نویسنده : مصطفى رحمتى

تیم فوتبال پیام خراسان در هفته هجدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال با نتیجه تساوی بدون گل برابر پاس نوین همدان متوقف شد .

دیدار تیم های پاس نوین و پیام خراسان بعد از ظهر امروز در ورزشگاه قدس و در شرایطی که هوای همدان با باد شدیدی همراه بود آغاز شد .

باد که در نیمه اول بازی شدت زیادی داشت عملکرد دو تیم را تحت تأثیر قرار داده بود اما بازیکنان دو تیم در چنین شراطی دست از تلاش بر نداشته و سعی در حفظ جریان بازی بر آمدند ، نیمه دوم نیز که همچنان با باد و رگبار پراکنده همراه بود کنترل توپ را برای دو تیم مشکل کرده بود ، هر چند بازیکنان پاس نوین در شرایط میزبانی به میدان رفته بودند اما آنها هم اولین بار بود که در چنین باد شدیدی فوتبال بازی می کردند . باد ضربات آخر بازیکنان دو تیم را به شدت تحت تأثیر قرار داده بود . این نتیجه برای سبز پوشان خوب بود.

رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال پس از پایان بازیهای هفته هجدهم به مدت دو هفته تعطیل است . دور برگشت رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال که از ماه گذشته آغاز شده است ، در پایان هفته پنجم ( هفته هجدهم ) با وقفه ای دو هفته ای مواجه است .سازمان لیگ آزادگان با استفاده از وقفه ی بوجود آمده دیدار های معوقه این لیگ را برگزار خواهد کرد .گفتنی است پیگیری ادامه رقابت ها از ابتدای ماه آینده انجام خواهد شد .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 بهمن 1390 12:00

اسامی داوران هفته هجدهم لیگ دسته دوم /مجید پورعلی ، پاس و پیام را در همدان سوت می زند

دوشنبه 17 بهمن 1390 21:37

نویسنده : مصطفى رحمتى

در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم کشور گروه ب پیام خراسان در هفته 18 میهمان تیم سوم گروه  پاس همدان است . پیامی ها که هفته قبل دست به کار بزرگی زدند و در زنجان تیم این شهر را گلباران كردند ان هم با هشت گل دست پر بازگشتند . پیام ، چهارشنبه 19 بهمن 90 ساعت 14:15 در ورزشگاه قدس همدان باید به مصاف پاس نوین تیم سوم جدول بروند پیام خراسان از 17 بازی تنها 10 امتیاز کسب کرده است پاسی ها هم با 32 امتیاز در رده سوم قرار دارند . پیام خراسان فقط در صورت گرفتن  حداكثر امتیاز های باقیمانده دیدارها شانس بقا حضور در لیگ دسته دو را خواهد داشت تا برای بازگشت به لیگ دسته یك ، سال اینده تلاش كند .

کمیته داوران اسامی داورن قضاوت کننده در رقابت های لیگ دسته دوم  باشگاههای کشور از هفته هجدهم را اعلام کردکه بر اساس آن مجید پور علی دیدار تیم های پاس همدان و پیام خراسان قضاوت خواهد کرد.
   برنامه بازیها و اسامی کامل داوران هفته هجدهم لیگ دسته دوم فوتبال به شرح ذیل است:

چهارشنبه 19/11/90-ساعت 14:15-هفته هجدهم


پاس نوین همدان - پیام خراسان - قدس همدان

مجید پورعلی – محسن سلطانی – محمدرضا فتحی – امید جمشدی


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 18 بهمن 1390 14:32

کاپیتان سابق تیم فوتبال پیام خراسان : می‌خواهم رییس هیات فوتبال استان شوم

دوشنبه 17 بهمن 1390 12:50

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

کاپیتان سابق تیم فوتبال پیام خراسان گفت: می‌خواهم رییس هیات فوتبال استان شوم.

یونس مسعودی اظهار داشت: اگر شرایط مهیا باشد و بتوانم یک سری مسائل را حل کنم، حتما در انتخابات آتی هیات فوتبال استان شرکت خواهم کرد. بی‌شک فوتبال خراسان مستلزم حضور نیروهای جوان، جسور و با انگیزه برای بازگشت به دوران طلایی گذشته است.

وی افزود: شاید احتمال انتخاب شدنم کم باشد ولی حداقل فضایی برای ارائه دیدگاه‌هایم به وجود خواهد آمد و همچنین به عنوان یک کارشناس تربیت‌بدنی که تقریبا نیمی از عمرم را در فوتبال خراسان سپری کرده‌ام، می‌توانم به کسی که انتخاب می‌شود کمک کنم.

وی در خصوص مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اظهار کرد: قطعا در مجموعه ورزش استان هر چه از قشر دانشگاهی متخصص بیشتر استفاده شود پیشرفتمان هم بیشتر خواهد بود و با حضور هاشمی جواهری گام بزرگی به سوی پیشرفت برخواهیم داشت؛ در سال‌های گذشته و مدیریت قبلی، ورزش استان افول کرده است که با حضور جواهری و فکر باز وی، می‌توانیم شاهد پیشرفت بیشتر ورزش استان باشیم.

مسعودی افزود: قطعا هاشمی جواهری نیروهای تحصیل کرده و متخصص را به ورزش استان تزریق خواهد کرد که این نوید آینده خوب برای ورزش خراسان است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:48

پرشان زنجان 2 - پیام خراسان 8 ، جشنواره گل سبز پوشان خراسانى

پنجشنبه 6 بهمن 1390 14:55

نویسنده : مصطفى رحمتى

به گزارش سایت Soccerworld.ir هفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته دوم از روز چهارشنبه 5 بهمن آغاز شده است که در روز اول این نتایج بدست آمده است: كه جشنواره گل سبز پوشان خراسانی در هفته شانزدهم از مهم ترین اتفاقات بود .

ساعت 14 روز چهارشنبه 5 بهمن

نفت و گاز گچساران2- گیتی پسند اصفهان 1

ملی حفاری اهواز 2 - فولادنوین اهواز 1

شهرداری اردبیل  7 - شموشک نوشهر 0

مقاومت تهران 2 - گاز فجر جم 1

استقلال اهواز 1- سیاه جامگان مشهد 0

آشیان گستران ورامین 1 - مهر کرج 2

پرشان زنجان 2 - پیام خراسان  8

پرسپولیس برازجان 1 - نفت امیدیه 2

نوژن شهزداری نوشهر 0 - پاس نوین همدان 0

شهرداری دزفول 1- نفت نوین آبادان 1

داتیس لرستان 0 - گسترش فولاد سهند تبریز 0

 

ساعت 14 روزپنجشنبه 6 بهمن

چوکا تالش 1 - منطقه ویژه بندرعباس 1

ذوب آهن نوین اصفهان 0 - البدربندرکنگ 1

سپیدرود رشت  1- نفت محمودآباد 0


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 8 بهمن 1390 11:24