تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب اسفند 1390
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

سریال تساوى هاى پیام ادامه دارد ......... این دوای درد نیست !!!

دوشنبه 22 اسفند 1390 14:37

نویسنده : مصطفى رحمتى

هفته بیست و دوم ،ساعت  14:45 - دوشنبه 22 اسفند 90


 پیام خراسان 0 - 0 منطقه ویژه بندرعباس ( تختى مشهد )


نتایج هفته بیست و دوم

* فولاد نوین خوزستان 3 – شموشک نوشهر صفر (انصراف شموشک)

* پرشین زنجان صفر – شهرداری دزفول 3 (انصراف پرشین زنجان)
* پاس نوین همدان 2 – نفت نوین آبادان یک


* آشیان گستران ورامین یک – نفت امیدیه 2
* گسترش فولاد سهند یک - سایپا مهر کرج صفر
* داتیس لرستان صفر – چوکا تالش صفر
* پیام خراسان صفر – منطقه ویژه بندرعباس صفر
* نوژن شهرداری نوشهر 3 – پرسپولیس برازجان 2
* مقاومت تهران 4 – نفت محمود آباد صفر
* گیتی پسند اصفهان یک – گاز فجر جم یک
* سیاه جامگان خراسان – البدر بندر کنگ (در دقیقه 65 ناتمام ماند!)
* استقلال اهواز 3 – شهرداری اردبیل صفر

پنجشنبه بیست و پنجم اسفند

* نفت و گاز گچساران – ذوب آهن نوین اصفهان ، ورزشگاه شهدای نفت
* ملی حفاری خوزستان – سپیدرود رشت ، ورزشگاه نفت اهواز


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 26 اسفند 1390 22:11

تلاش‌های واپسین پیام برای بقا

یکشنبه 21 اسفند 1390 22:17

نویسنده : مصطفى رحمتى

تیم فوتبال پیام خراسان فردا در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ دسته دو فوتبال کشور به مصاف منطقه ویژه بندرعباس می‌رود. پیامی‌های خراسان که هم اکنون در جایگاه سیزدهم جدول قرار گرفته‌اند به خوبی می‌دانند که 5 هفته باقی مانده به پایان فصل آخرین شانس‌های آن‌هاست برای آن که از سقوط به لیگ دسته سوم فوتبال کشور جلوگیری کنند. این دیدار از ساعت 14:30 فردا در استادیوم تختی مشهد برگزار می‌شود. شاگردان عباس دهقانی برای بقاء در لیگ دسته دو باید در بازی‌های باقی مانده امتیازات لازم را به دست آورند. اختلاف 4 امتیازی پیام با تیم بالای سرش پرسپولیس برازجان کمی اوضاع را برای سبزپوشان خراسانی دشوار کرده است. منطقه ویژه بندرعباس هم با 22 امتیاز در مکان دهم جدول رده‌بندی قرار دارد. دیدار رفت این دو تیم به علت عدم حضور پیام در بندرعباس 3 - صفر به سود حریف جنوبی ثبت شده بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان :10 امتیاز از 5 بازی نگیریم، سقوط خواهیم كرد

یکشنبه 21 اسفند 1390 13:27

نویسنده : مصطفى رحمتى

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان گفت: اگر در پنج بازی آینده حداقل 10 امتیاز كسب نكنیم، به لیگ دسته سه سقوط خواهیم كرد.عباس دهقانی تصریح كرد: اگر بتوانیم سه بازی در مشهد را ببریم و دو بازی دیگر را بازنده نباشیم، می‌توان به ماندن در لیگ دسته دو فكر كرد اما متاسفانه تمام حریفان ما در مشهد، تیم‌های بالای جدول هستند.

وی با بیان اینكه پس از انتقال تیم پیام از نیشابور و واگذاری به اداره كل ورزش و جوانان وضعیت تیم بهتر شده است، اظهار داشت: با حمایت اداره كل وضعیت ایاب و ذهاب، اسكان، تغذیه و زمین تمرین بهبود یافته است و همچنین 12 درصد كل مبلغ قرارداد بازیكنان نیز پرداخت شده است ولی هنوز تیم در بحران و شرایط نابه‌سامانی قرار دارد.وی افزود: متاسفانه پیام در نیم فصل اول امتیازات زیادی از دست داد و همان طور كه شاهد بودید به دلیل اینكه بازیكنان، كادر و حتی هواداران پیام كاملا تحقیر شده بودند بعد از چهار بازی از آن جدا شدم و در ابتدای نیم فصل دوم با بهبود شرایط دوباره به آن برگشتم.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان در مورد بازی روز دوشنبه تیمش در مقابل منطقه ویژه بندرعباس در مشهد، تصریح كرد: در این بازی پیام محكوم به پیروزی است زیرا بازیكنان تیم به خاطر حفظ شخصیت فوتبالی خودشان انگیزه كافی برای پیروزی دارند همچنین در صورت ادامه سردی هوا شاید این فاكتور بتواند به برد ما كمك كند.

دهقانی با اشاره به اینكه از ابتدای نیم فصل دوم تاکنون هفت بازیكن اصلی تیم جدا شده‌اند، عنوان كرد: به دلیل مشكلات مالی و غیره این تعداد بازیكنان از پیام جدا شدند و پیام نیز به دلیل داشتن بدهی نتوانست هیچ بازیكنی جذب كند و در كنار این موضوع، در هر بازی به طور متوسط یك مصدوم و یك محروم داریم كه اكثر آسیب‌های بازیكنان ما به دلیل نداشتن تمرینات بدنسازی تخصصی و كافی است.وی افزود: امیدوارم با وارد شدن ورزش به دولت و تبدیل به وزارتخانه اتفاق خوبی برای فوتبال كشور و به خصوص استان خراسان بیافتد.لازم به ذكر است دیدار تیم فوتبال پیام خراسان با تیم منطقه ویژه بندرعباس روز دوشنبه در ورزشگاه تختی مشهد برگزار می‌شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 23 اسفند 1390 21:28

سبز پوشان در یك قدمی قعر جدول گروه ،جای خود را محكم كردند !

دوشنبه 8 اسفند 1390 22:07

نویسنده : مصطفى رحمتى

 

هفته بیست و یكم / ساعت  14:30 - دوشنبه 15 اسفند


سایپا مهر كرج 2 - 1 پیام خراسان ( انقلاب كرج )

 

رقابتهای هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم با انجام 6 بازی پیگیری شد که در حساسترین دیدار آن پیام خراسان با 2 گل مغلوب سایپا شد .تیم فوتبال  پیام خراسان ، میهمان سایپا مهر کرج بود که این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود نارنجی پوشان لیگ دسته دو فوتبال کشور خاتمه یافت.

سبز پوشان خراسانى با این بضاعتى كه دارند در مقابل تیم قدرتمند صدرنشین گروه ، نتیجه خوبى را گرفتند ! در ادمه بازى ها اگر پیام توانست حداكثر امتیازها را بدست اورد و شانس یار تیم باشد مى شود به ماندن در لیگ دو امید داشت ، وگرنه پیام از لیگ برتر تا لیگ دسته سوم ، سقوط وحشتناكى داشته است ، نابودى پیام تا این حد اصلا قابل تصور براى دوستداران فوتبال خراسان نبود !!!
انشاالله ماندگار شویم و فصل اینده براى لیگ یك ، عزم كوبنده و قوى داشته باشیم.

مصطفى رحمتى

نتایج هفته بیست و یک لیگ دسته 2

روز دوشنبه 15 اسفند

نفت امیدیه 2 – گسترش فولاد سهند تبریز 2 (نفت 1 امیدیه)
چوکا تالش 1 – آشیان گستران ورامین 0(عضدی رشت)
مهر کرج 2 – پیام خراسان 1 (انقلاب کرج]
شهرداری دزفول3داتیس لرستان 0 (مجدیان دزفول)
منطقه ویژه بندرعباس 1 – پاس نوین همدان 1 (تختی بندرعباس)
پرسپولیس برازجان 3 – پرشان زنجان 0 (تختی برازجان)
نفت نوین آبادان 3 – نوژن شهرداری نوشهر 2 (تختی آبادان)

سه شنبه 16 اسفند

نفت محمودآباد 0 – گیتی پسند اصفهان 1 (مجتمع نفت محمودآباد)
ذوب آهن نوین اصفهان 0 – مقاومت تهران 2 (فولادشهر اصفهان)
گاز فجر جم 2  – سیاه جامگان مشهد 0 (شهدا جم)
شهرداری اردبیل 1  – نفت و گاز گچساران 0 (علی دایی اردبیل)
البدربندرکنگ 0 – فولاد نوین اهواز 0 (تختی بندرلنگه)
سپیدرود رشت 1 – استقلال اهواز 0 ( سردار جنگل رشت )
شموشک نوشهر 0 – ملی حفاری اهواز 3(شهدا نوشهر)


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 17 اسفند 1390 21:44

پیام خراسان و گسترش فولاد سهند به تساوی رضایت دادند

جمعه 5 اسفند 1390 10:14

نویسنده : مصطفى رحمتى

هفته بیستم / ساعت  14:30 - دوشنبه 8 اسفند


پیام خراسان 1 – 1 گسترش فولاد سهند (تختی مشهد)


پیام خراسان و گسترش فولاد سهند به تساوی رضایت دادند
تیمهای فوتبال پیام خراسان و گسترش فولاد سهند به تساوی یك بر یك رضایت دادند.
  تیم فوتبال پیام خراسان و گسترش فولاد سهند عصر دوشنبه در راستای هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال كشور در ورزشگاه تختی مشهد به میدان رفتند و این مسابقه را با نتیجه مساوی یك بر یك خاتمه دادند.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 8 اسفند 1390 22:06

تساوى سبز پوشان خراسانى با صدر نشین گروه ، نفت امیدیه 0 - 0 پیام خراسان

چهارشنبه 3 اسفند 1390 13:00

نویسنده : مصطفى رحمتى

 مسابقات لیگ دسته دوم از تاریخ23 اسفند تا تاریخ و فروردین 1391 با توجه به ایام نوروز باستان تعطیل می باشد. قابل ذکر است است اگر در طی این چند هفته  بازی معوقه ای ایجاد شود آن دیدارهای معوقه در تاریخ های 27 و یا 28 اسفندماه برگزار خواهد گردید.

تساوى با صدر نشین

هفته نوزدهم / ساعت 14:30 روز دوشنبه  یك اسفند ماه

نفت امیدیه 0 - 0 پیام خراسان  ( نفت امیدیه)


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 5 اسفند 1390 16:48

کاپیتان سابق تیم فوتبال پیام خراسان : احتمال سقوط مجدد این تیم ریشه‌دار و پرهوادار زیاد است.

سه شنبه 2 اسفند 1390 12:33

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

کاپیتان سابق تیم فوتبال پیام خراسان گفت: با این شرایط احتمال سقوط مجدد پیام بسیار بالاست.یونس مسعودی اظهار داشت: تعداد زیادی از بازیکنان فصل پیش پیام که امسال از تیم جدا شده‌اند، تنها 17 درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و با توجه به حداکثر مبلغ قرارداد که 25 میلیون تومان بوده 17 درصد آن چیزی حدود 4 میلیون تومان است.وی افزود: تعداد زیادی از بچه‌ها حدود 20 میلیون تومان از قراردادشان را از تیم طلب دارند و از این بابت به کمیته انضباطی استان شکایت کرده‌اند، ولی نه هیات فوتبال و نه کمیته انضباطی به این مساله توجهی نمی‌کنند و هیچ رسیدگی و برخوردی صورت نمی‌گیرد.مسعودی تصریح کرد: صفایی که ادعا دارد برای تیم هزینه‌های میلیاردی کرده، چطور فقط 17 درصد از قرارداد ما را داده است. او ادعا کرده ما را به بهترین هتل‌ها می‌برده، البته گاهی اینطور بود ولی گاهی هم جاهایی را برای اقامت ما انتخاب کرده که اصلا نمی‌توان آن را هتل نامید. هیچکس از صفایی نخواسته که فاکتورهای مخارج یک میلیاردی تیم را بیاورد تا ببینیم این هزینه‌ها کجا بوده است؟وی اظهار داشت: قبل از سقوط پیام متولی فوتبال استان در واکنش به کسر 3 امتیاز از باشگاه پیام، طی مصاحبه‌ای گفته بودند در صورت سقوط تیم استعفا می‌دهند؛ پیام سقوط كرد ولی آب از آب تکان نخورد و تمام تلاش‌های بازیکنان بی‌ثمر باقی ماند. مسوولان هیات همچنین اعلام کرده بودند تیم خصوصی است و مسائل آن به ما ربطی ندارد؛ این درست است ولی بالاخره شما متولی فوتبال استان هستید و باید از حق مردم شهر که صاحبان واقعی پیام هستند، دفاع می‌کردید.کاپیتان سابق تیم فوتبال پیام خراسان ادامه داد: ما بارها با حسینی، رییس هیات فوتبال استان حرف زدیم و بر اساس قول ایشان در تمرین شرکت کردیم ولی اتفاقی نیفتاد و کسی به دنبال حق و حقوقات ما نرفت. در آن اتفاق از صفایی که به مدیریت و ادبیات فوتبال آشنا نبود، انتظاری نبود ولی از حسینی که از جنس فوتبال است انتظار می‌رفت با رایزنی و ارتباط‌هایی که دارد مانع از این اتفاق شود. در آن زمان اگر هیات فوتبال دقت بیشتری کرده و مدیریت بهتری در حل این بحران می‌کرد، الان وضع این چنین نبود.مسعودی تاکید کرد: ما همگی پیامی هستیم و دوست داریم تیم سر و سامان بگیرد ولی اگر قرار باشد این مسائل نادیده گرفته شود، اتفاقات بدی برای پیام خواهد افتاد. همانطور که فصل پیش هم با بی‌توجهی عده‌ای به بدهی‌ها، پیام به لیگ دسته 2 سقوط کرد و با این شرایط این اتفاق مجددا در حال تکرار است.وی افزود: الان درست است که تیم با حضور غلام اصغری از نظر مدیریت شرایط بهتری پیدا کرده ولی در جدول جایگاه مناسبی ندارد و با توجه به جوان بودن تیم و مشکلاتی که گریبانگیر باشگاه است، شاید نتواند خود را بالا بکشد و احتمال سقوط مجدد این تیم ریشه‌دار و پرهوادار زیاد است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:37

نبرد پیام با صدر نشین گروه !!!

دوشنبه 1 اسفند 1390 13:36

نویسنده : مصطفى رحمتى

پیام خراسان در هفته نوزدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور میهمان نفت امیدیه است. دیدار دشواری که هم برای خراسانی‌ها ترسناک است و هم برای نفت امیدیه! تیم فوتبال نفت امیدیه صدرنشین گروه ب رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور است و با 36 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و از سویی دیگر پیامی‌های خراسان با 11 امتیاز حاصل از 18 بازی گذشته خود در پله سیزدهم جدول رده‌بندی لیگ دو ایستاده‌اند. جایگاهی که به حقیقت شایسته تیم پرقدمت و ریشه‌دار خراسانی نیست و نفتی‌های امیدیه هم به خوبی می‌دانند که نباید فریب جایگاه متزلزل میهمان مشهدی خود را بخورند. پیام خراسان هفته گذشته توانست تیم 33 امتیازی و چهارم جدول پاس‌نوین همدان را در همدان متوقف کند و این زنگ خطری است برای تیم امیدیه اگر بخواهد حریف خراسانی را دست‌کم بگیرد. تیم فوتبال نفت امیدیه نیز هفته گذشته در دزفول توانست با یک گل شهرداری این شهر را از پیش روی بردارد. پیامی‌ها در شرایطی در مکان سیزدهم جدول رده‌بندی هستند که در این فصل از رقابت‌ها با مشکلات عدیده‌ای رو به رو بودند و شاید به همین سبب بود که در 3 دیدار خود شرکت نکردند تا نتیجه بازی‌ها 3 - صفر به سود رقبا رقم بخورد. دیدار پیام با تیم‌های بندرعباس، نفت‌نوین آبادان و ورامین از جمله این بازی‌ها بود.‌ پیام در دیدار رفت مقابل همین تیم امیدیه در خانه 2 - یک مغلوب شده بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 2 اسفند 1390 16:34