تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب مهر 1390
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

تساوی صفر صفر در هفته چهارم . شهرداری نوشهر0-پیام خراسان0

چهارشنبه 27 مهر 1390 20:30

نویسنده : مصطفى رحمتى

 از سوی سازمان لیگ آزادگان برنامه مسابقات هفته پنجم لغایت نهم لیگ دسته دوم اعلام شد .

هفته پنجم /  دوشنبه 2 آبان

 ساعت 14:30

پیام خراسان پاس نوین همدان ( تختی مشهد )

 

هفته ششم / روز دوشنبه 9 آبان

ساعت 14:15

پیام خراسان نفت امیدیه ( تختی نیشابور )

 

 هفته هفتم / سه شنبه 17 آبان

گسترش فولاد سهند پیام خراسان ( شهرداری تبریز)

 

هفته هشتم / روزدوشنبه 23 آبان

پیام خراسان مهر کرج ( تختی نیشابور)

 

هفته نهم / روز دوشنبه 30 آبان

منطقه ویژه بندر عباس پیام خراسان ( تختی بندرعباس )


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 27 مهر 1390 20:38

عباس دهقانی سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان: بازی سختی در مقابل شهرداری نوشهر خواهیم داشت

یکشنبه 24 مهر 1390 20:35

نویسنده : مصطفى رحمتى

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان گفت: وضعیت تیم با توجه به قول‌های مسوولان شهرستان نیشابور رو به بهبود است.

عباس دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، افزود: با اینكه اتفاقات خوبی رخ داده اما تغییر چندانی در وضعیت تیم ایجاد نشده است، با این حال مسوولان شهرستان نیشابور قول‌هایی داده‌اند كه تا هفته آینده مشكلات تیم حل شود.

وی ادامه داد: هنوز كارت بازی چند بازیكن تیم صادر نشده است و امیدوارم با حل شدن مشكلات، كارت بازی آنها صادر شود تا بتوانیم با تمام قوا در مسابقات حاضر شویم.

دهقانی در خصوص وضعیت تمرینات و تداركات تیمش، تصریح كرد: مسوولان نیشابور قول داده‌اند که مشكلات زمین تمرین و خوابگاه بازیكنان را حل كنند تا تمرینات و مسابقات تیم به صورت كامل در این شهرستان برگزار شود.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان در ادامه در خصوص دیدار فردای تیمش در مقابل شهرداری نوشهر، گفت: تیم در شرایط بدی نیست و امیدواریم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی افزود: تیم شهرداری نوشهر از چند بازیكن باتجربه از جمله محمد نوازی بهره می‌برد، این تیم دارای میانگین سنی بالایی است در حالی كه تیم ما بی‌تجربه و دارای میانگین سنی پایینی است، تیم حریف تاكنون 2 بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است و بازی سختی در مقابل این تیم خواهیم داشت اما ما هم ناامید نیستیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

پیام خراسان 2 پرشیان زنجان صفر

چهارشنبه 20 مهر 1390 12:50

نویسنده : مصطفى رحمتى

بازگشت مجدد دهقانی به سرمربی‌گری تیم فوتبال پیام؛

مالك باشگاه پیام خراسان گفت: دهقانی به عنوان سرمربی به تمرینات برگشته است.

محمود صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با اشاره به بازگشت مجدد دهقانی به سمت سرمربیگری تیم فوتبال پیام، تصریح كرد: چند روزی است كه دهقانی به تمرینات برگشته است و در بازی مقابل زنجان هم وی روی نیمكت تیم نشسته بود.

صفایی با اشاره به برد تیمش مقابل تیم زنجان، خاطر نشان كرد: خدا را شكر تیم پیام با نتیجه 2 بر صفر موفق به شكست تیم زنجان در خانه شد.

وی در خصوص بحث‌های مطرح شده در رابطه با ماندن در نیشابور و مكان برگزاری مسابقات خانگی، اظهار كرد: بازی روز گذشته تیم در ورزشگاه تختی نیشابور برگزار شد چرا که حرف اول را مالك و مدیرعامل باشگاه می‌زند.

صفایی خاطرنشان کرد: چند روز گذشته در جلسه‌ای كه با حضور حسینی، رییس هیات فوتبال و سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور داشتیم، تصمیمی مبنی بر برگزاری مسابقات در نیشابور گرفته شد.
 
مالك باشگاه پیام خراسان افزود: امیدوارم در نیشابور بمانیم.

هفته چهارم لیگ دسته دو كشور
نوژن شهرداری نوشهر - پیام خراسان - شهداء نوشهر – دوشنبه 25 مهر ساعت 15:00
ملی حفاری اهواز - سیاه جامگان مشهد- اداره کار اهواز – سه شنبه 26 مهر ساعت 15:15
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 20 مهر 1390 12:54

با این اشفته بازار پیام ، نتیجه ای جزء شكست نباید انتظار داشت

چهارشنبه 13 مهر 1390 11:29

نویسنده : مصطفى رحمتى

هفته دوم لیگ دسته دوم
داتیس لرستان 1 – 0 پیام خراسان ( 15:30 / تختی خرم آباد ) شنبه9مهرماه

 هفته سوم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان - پرشیان زنجان - تختی نیشابور - دوشنبه 18 مهر- ساعت  15:15
سیاه جامگان خراسان  - استقلال اهواز - تختی مشهد - چهارشنبه 20 مهر- ساعت 15:15
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 20 مهر 1390 13:01

هفته دوم لیگ دسته دو كشور ..... پیام در خرم اباد

پنجشنبه 7 مهر 1390 22:20

نویسنده : مصطفى رحمتى

هفته دوم لیگ دسته دوم
شنبه9مهرماه
داتیس لرستان – پیام خراسان ( 15:30 / تختی خرم آباد )
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مشكلات پیام همچنان ادامه دارد؛ سرگردانی بازیكنان در مشهد و بلا تكلیف بودن كادر فنی

پنجشنبه 7 مهر 1390 22:18

نویسنده : مصطفى رحمتى

به نظر می‌رسد مشكلات و معضلات تیم فوتبال پیام خراسان رضوی تمامی ندارد و تا زمانی كه این تیم قدیمی به مرز انحلال و نابودی نرسد این سناریو ادامه خواهد داشت. در حالی كه در خبرها داشتیم فدراسیون نامه هشدار آمیز دیگری به باشگاه پیام فرستاده و از آنها خواسته هر چه زودتر تكلیف طلبكارانش را مشخص كند مسولان این باشگاه در عالم بی خیالی سیر می كنند و این طور كه به نظر می رسدهشدارهای فدراسیون كه پیام را به سقوط به لیگ دسته سوم تهدید كرده جدی نمی گیرند.
محمود صفایی كه بعد از رفتن نصف و نیمه پیام به نیشابور تقریبا این تیم را رها كرده درباره نامه جدید فدراسیون در گفتگو با ایسنا تنها به این نكته اشاره كرده كه«فدراسیون از این حرف ها زیاد می‌زند!!!» مدیر عامل این باشگاه در پاسخ به نامه فدراسیون خسرو منعمی را دیروزبه تهران فرستاد تا شاید با كدخدا منشی، دوباره از فدراسیون مهلت بگیرد. منعمی كه سابقه سرپرستی در ابومسلم را دارد و چهره شناخته شده ای در فدراسیون است اخیرا به جای فلاح قائم مقام صفایی شده تا شاید به گفته خودش بتواند گرهی از مشكلات این تیم را باز كند. وی در گفتگو با شهر آرا درباره جلسه دیروز در تهران گفت:مادر این جلسه موفق شدیم از فدراسیون مهلت بگیریم تا مشكل چند طلبكاری كه باقی مانده حل و فصل شود. وی ادامه داد:آقای صفایی قرار است خودش روز شنبه به فدراسیون رفته و تعهدات لازم را برای این كار بدهد.
اما در حالی كه منعمی در تهران تلاش می كرد نظر فدراسیون نشینان را تغییر دهد در مشهد تنی چند از بازیكنان این تیم سر گردان بودند . به گزارش شهر آرا بدلیل پرداخت نشدن پول محل اقامت چند بازیكن شهرستانی پیام در نیشابور با مساعدت یكی از مربیان تیم این بازیكنان كه تعدادشان 8 ، 9 نفر بیشتر نیست دو روز است كه در یك هتل آپارتمان در مشهد ساكن شده اند بدون آنكه مسولان باشگاه خبری در این رابطه داشته باشند. این بازیكنان كه از شهرستان های خراسان رضوی جذب تیم شده اند بعد از اینكه در نیشابور بی جا و مكان می مانند با كمك كادر فنی تیم به مشهد آمده و در هتل آپارتمان یكی از دوستان مربی پیام ساكن شده اند. جالب تر اینكه مربیان پیام حتی هزینه خورد و خوراك بازیكنان را هم از جیب شان داده اند چرا كه مسولان باشگاه در دسترس نبودند كه موضوع را به آنها خبر دهند!!! عجیب تر از همه اینكه در فاصله 48 ساعت تا بازی پیام در برابر دایتس لرستان كه در خرم آباد برگزار می شود هیچ یك از مربیان و بازیكنان تیم نمی‌دانند كه چگونه و چه زمانی عازم این شهر خواهند شد. !!! این همه در حالی است كه مسولان شهر نیشابور قبل از رفتن پیام به این شهر قول های زیادی مبنی بر حمایت از آن داده بودند اما به گفته مربیان و بازیكنان این تیم تا بحال كوچكترین قدمی برای حل مشكلاتش بر نداشته اند و این تیم را بعد از كشاندن به شهرشان رها كرده اند !
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اولین بازی در نیشابور با تساوی

پنجشنبه 7 مهر 1390 22:16

نویسنده : مصطفى رحمتى

هفته اول لیگ دسته دوم  یکشنبه 27 شهریور
پیام خراسان 0 – 0 آشیان گستران ورامین

 ( 16:15 / تختی نیشابور )
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

تاریخچه باشگاه پیام خراسان

پنجشنبه 7 مهر 1390 13:52

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: تاریخچه باشگاه پیام خراسان ،

تاریخچه باشگاه پیام خراسان

شاکله اصلی تیم فوتبال پیام خراسان ، در سال ۱۳۵۵ شمسی در یکی از محلات نزدیک حرم امام رضا(ع) در مشهد بنا نهاده شد و از سال 1363 به طور رسمی وارد لیگ فوتبال مشهد و استان گردید. این تیم تا کنون با نامهای : پیام مشهد، پیام گچ خراسان، پیام مقاومت خراسان، پیام ارتباطات مشهد و پیام پیکان در مسابقات فوتبال استان و ایران حاضر شده‌است و هم اکنون با نام باشگاه فرهنگی ورزشی پیام خراسان رضوی به فعالیت مشغول است.
تعدادی از مدیران عامل این تیم در این سالها عبارتند از: مرحوم مهدی نجمی، حسین ضرابی، علی سلطان، رضا محمدی، غلام اصغری، رحمان نادری، حسین ایزدی، هاشم حسینی، دکتر اورعی، سردار یعقوبی، هادی محمدزاده و ....


تعدادی از مربیان سرشناس این تیم در این سالها عبارتند از: مرحوم حسین فکری، اکبر میثاقیان، خداداد عزیزی، نادر دست نشان، مجید جلالی، حاج مهدی غیاثی، فراز کمالوند، حسین عبدی، رضا وطن خواه، هاشم رهباردار، رمضان شکری؛ آرمین رهبر، هادی برگی زر، علی حنطه، عباس چمنیان، مهدی غیاثیان و ....
از مطرح ترین بازیکنان فوتبال ایران که در چند سال گذشته در این تیم بازی کرده اند میتوان به نیما نکیسا؛ داریوش یزدانی؛ رضا صاحبی؛ مهدی واعظی؛ بهزاد داداش زاده؛ ستار همدانی؛ احمد مومن زاده؛ مهدی هاشمی نسب؛ علی حنطه؛ محمد بابائی؛ رمضان شکری؛ فرزاد مجیدی؛ علی چینی؛ شهرام برائت پوری ؛ سیروس سنگچولی؛ سعید خانی؛ محمد آتیتورک و ... اشاره کرد.
علاوه بر اینکه تیم فوتبال پیام خراسان اغلب به بازیکنان داخی خود اعتماد کرده اما در این باشگاه ۳ بازیکن خارجی حضور داشته اند که عبارتند از جان اسکات ؛ اشپیتیم آرفی و دیگو بندیتو گالوائو.

 

این تیم در هفتمین دوره لیگ برتر در بازی برگشت در برابر فولاد خوزستان از مرحله پلی آف به تساوی یك بر یك رسید و چون پیام در بازی رفت در مشهد بدون گل مساوی كرده بود، توانست به هشتمین دوره لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های کشور صعود کند. پیام در فصل 1387- 88 یکی از باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال ایران است.از بازیکنان مشهوری که در این تیم بازی‌ کرده‌اند می‌توان به نیما نکیسا، داریوش یزدانی، بهزاد داداش‌زاده، ستار همدانی و مهدی‌ هاشمی‌نسب اشاره کرد. مشهورترین سرمربی این تیم بازیکن اسبق تیم‌ملی ایران خداداد عزیزی  است.

پیام در اردبهشت 87 ، بعد از سالها انتظار توانست به سطح اول فوتبال کشور گام بگذارد و برای اولین بار در مسابقات لیگ برتر فوتبال شرکت کند که متاسفاته به دلیل عدم حمایت مسئولان استان نتوانست باقی بماند .

ماجرای سقوط ادامه دار پیام به لیگ های پایین تر گویا پایانی برایش نیست! از اردیبهشت 87 که پیام در مشهد كه از حمایت بى دریغ هواداران خود در استادیوم بزرگ ثامن الائمه(ع) برخوردار بود بازی را به استقلال واگذار کرد تا امروز نزول و سقوط دومین تیم محبوب مشهدی ها و خراسانى ها روندی تأمل برانگیز داشته است.
پایان فصل لیگ یک كه پیام حضور داشت را که یادتان هست. پیام با کوتاهی و سهل انگاری مسؤولان این باشگاه و با رأی سخت گیرانه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به لیگ دسته دوم سقوط داده شد تا این بار هواداران پیامی حلاوت رسیدن به لیگ برتر را که بعد از 12 سال برایشان چند فصل پیش میسر شده بود را به کل از یاد ببرند و تیمشان جایی برود که حتی بد بین ترین آنها تصورش را نمی کرد.

با این شرایط و در حالی که سناریوی ناتمام فصل گذشته مسؤولان باشگاه مبنی بر انتقال پیام به نیشابور این بار در شروع لیگ دسته دوم مجدد کلید خورد پیام مشهد یک شبه به پیام نیشابور تغییر نام یافت. پیام با وجود مقاومت هایی که از سوی بازیکنان و کادرفنی اش صورت پذیرفت تنها با توافقاتی که هیچ کس از آن سر در نیاورد راه نیشابور را در پیش گرفت و نماینده این شهر شد در لیگ دسته دوم...

 

اما قصه پیامی ها به این جا ختم نشد. نبود منابع مالی و امکاناتی که وعده داده شده هر روز عرصه را بر پیامی ها تنگ تر نمود تا جایی که عباس دهقانی سرمربی این تیم بعد از 2 بار استعفا از این تیم جدا شد و امور تیم به دست علی حنطه و رضا صاحبی افتاد. با این وجود و در شرایطی که حنطه به عنوان مدیرفنی فعالیتش را با پیام شروع کرده بود و با آمدنش قول تزریق پول به بدنه تیم داده بود به یکباره تیم در آستانه بازی با نماینده بندرعباس از حضور در یک بازی خارج از خانه آن هم به دلیل گیر نیامدن بلیط سفر در این بازی حاضر نشد!
مشکلات سبز پوشان به اینجا هم ختم نشد تا اینکه در شرایطی که پیام می بایست در نیشابور به مصاف نفت نوین آبادان می رفت بازیکنان این تیم در قبال پرداخت نشدن پول حاضر به بازی نشدند و پیام برای دومین هفته پیاپی غایب بازی با حریفانش شد. و این حاضر نشدن ها در زمین براى سبز پوشان خراسانى در اخر فصل بسیار گران تمام شد و پیام با ان همه عظمتش از لیگ برتر به لیگ دسته یك و بعد دسته دوم و حالا به لیگ دسته سوم سقوط كرد !!!
پیامى ها همواره در فوتبال ایران مظلوم واقع شده اند در پایان لیگ دسته دوم هم حریف پیام ( نماینده برازجان ) كه در بازى اش تبانى مشهود بود اما مشهدى ها نتوانستند این تبانى را اثبات كنند و پیام باز هم دوباره سقوط به دسته پایین تر یعنى به لیگ دسته سوم كه هیچ هواداراى برایش قابل تصور نبود كه پیام از لیگ برتر به لیگ دسته سوم راهى شود ، راهى شد !  لیگى كه در شش گروه 12 تیمى برگزار مى شود و به لیگ مرگ معروف است.

 

پیام در یك نگاه

یا امام رضا (ع)

سبز پوشان خراسانی
پیامته
پیام امام رضا (ع)
payam khorasan
...................................

پیام در یک نگاه :

تاسیس باشگاه: سال 1355
رنگ لباس: سبز
ورزشگاه: ثامن الائمه(ع) مشهد
گنجایش : حدود 50 هزار نفر

سرمربی : عباس دهقانی


مدیر عامل : غلامرضا اصغری

مالك باشگاه : ???

سرپرست : هادی فلاح

حضور در لیگ دسته سوم فوتبال

سایت هواداران پیام

www.payamkhorasan.ir 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 5 شهریور 1391 09:38