تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب آبان 1390
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

پیشكسوت باشگاه پیام خراسان: تیشه به ریشه پیام زده‌اند

یکشنبه 29 آبان 1390 08:55

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

 صفایی ایثار و گذشت كند و به خاطر فوتبال مشهد، پیام را به اداره کل ورزش و جوانان بدهد.

هاشم رهبارداردر خصوص اوضاع نامناسب و آینده مجهول تیم پیام اظهار كرد: به نظر من با توجه به وضعیت فعلی بهترین راه این است كه صفایی این تیم را با تمام مشكلاتش به خود اداره کل ورزش و جوانان ببخشد تا مگر شاید استانداری و دولت بتوانند از لحاظ مالی از آن حمایت كنند كه در این صورت بزرگترین لطف را در حق جوانان این تیم كرده است.

وی ادامه داد: در مورد بحرانی كه پیام با آن روبه‌رو شده مقصر یكی دو نفر نیست؛ كسانی كه این تیم را به صفایی واگذار كردند، نیز مقصر بوده و باعث شدند كه تیم با ضعف مدیریتی مواجه شود.

رهباردار با بیان اینكه تیشه به ریشه پیام زده‌اند، تصریح كرد: پیام در نیشابور بدون سرمربی و با حداقل امكانات تغذیه و اسكان تمرین کرده و خبری از قول مسوولان برای حمایت همه جانبه از این تیم وجود ندارد.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پیام خراسان افزود: تیم فوتبال پیام در گذشته بومی بود، ریشه و اصالت داشت و یك عده دلسوز تمام توان خود را برای سربلند نگه داشتن آن به كار می‌گرفتند ولی بعد از آن تربیت بدنی به طور كارشناسی نشده تیم را به صفایی واگذار كرد، صفایی ورزشی نبود و مشاوران خوبی نیز در كنار خود نداشت و به همین دلیل به بن‌بست خورده است.

وی در خصوص وعده‌های نماینده نیشابور برای انتقال پیام به این شهر مدعی شد: این شخص به فكر آینده انتخابات خود است نه آینده تیم پیام و به همین دلیل اقدام به انتقال این تیم به نیشابور کرد و پیام نیز مانند خیلی از تیم‌های دیگر كه انتقال داده شدند و در لیگ برتر به موفقیت نرسیدند و حتی سقوط كردند، وضعیت خوبی ندارد.

رهباردار از مسوولان تیم خواست تا به هر شكلی مشكلات مالی را حل كنند و افزود: تمام مشكلات ما بر سر پول است، تا جایی كه تیم‌هایی مانند سپاهان و ذوب‌آهن با آن كارنامه درخشان وقتی در امور مالی‌شان كمی تغییرات به وجود آمد، دچار تنزل شدند.

وی تصریح كرد: از مسوولان خواهش می‌كنم كه اگر با بازیكنی حتی روزی 2000 تومان قرارداد می‌بندند همان را پرداخت كنند نه اینكه روزی دو میلیون قرارداد ببندید ولی هیچ پولی به بازیكنان پرداخت نشود.

پیشكسوت باشگاه پیام خراسان این تیم را دارای قدمتی 50 ساله معرفی کرد و گفت: تمام ارگان‌ها باید كمك كنند تا پیام به روزهای روشن گذشته‌اش باز گردد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:51

قول نیشابوری‌ها عملی نشود، تیم به مشهد برمی‌گردد

سه شنبه 24 آبان 1390 12:03

نویسنده : مصطفى رحمتى

فدراسیون سنگ‌اندازی و تهدید می‌كند تا شكایتمان را پس بگیریم

سرپرست تیم فوتبال پیام نیشابور در پی مشكلات اخیر پیام گفت: اگر نیشابوری‌ها به قول خود برای پرداخت 20 درصد از قراردادها اقدام نكنند، پیام راهی جز بازگشت به مشهد ندارد.
 

هادی فلاح اظهار كرد: با توجه به این موضوع كه تاكنون هیچ مبلغی از قرارداد بازیكنان پرداخت نشده است، مسوولان نیشابور قول داده‌اند كه 20 درصد مطالبات را پرداخت كنند كه در صورت عدم انجام این كار، اقدامی جدی برای انتقال پیام به مشهد انجام خواهیم داد.
 وی در پی مصاحبه‌هایی اخیر مبنی بر عدم رسیدگی مسوولان نیشابور و خلف وعده نماینده این شهر در مجلس تصریح كرد: نمی‌توان گفت كه مسوولان نیشابور هیچ اقدامی نكرده‌اند، بلكه شاهد تلاش آنان بودم ولی تجربه تیم‌داری در این سطح را نداشتند و رقم‌های پایین‌تری را در نظر گرفته بودند و صرفا نمی‌توانیم بگوییم سبحانی‌نیا، نماینده نیشابور در مجلس با 20 سال سابقه حضور در مجلس فقط برای یك رای بیشتر این كار را انجام داده باشد.
 فلاح همچنین با بیان اینكه تمام صحبت‌های مربی پیام را در خصوص خود رد می‌كنم، بیان كرد: شریف در مصاحبه خود از فرستادن پیامك‌های تهدید آمیز به بازیكنان توسط من صحبت كرده بود، در حالی كه این موضوع صحت نداشته، دقیقا عین پیامك‌ها وجود دارد و من تنها پیامكی با این متن كه تمرین فردا ساعت یازده تا یك و عدم حضور شما به باشگاه گزارش داده می‌شود ارسال كردم كه فكر می‌كنم رسیدگی به حضور بازیكنان در تمرینات جزو وظایفم باشد.
 وی ادامه داد: مربی حق ندارد تمرینات را تعطیل كند، ولی شریف به همراه بازیكنان تمرین را تعطیل كرد و پس از دو روز از این تعطیلی به دستور صفایی اعلام شد كه مربی در اختیار باشگاه است و در تمرینات حاضر نمی‌شود تا تكلیفش روشن شود.
 سرپرست تیم پیام نیشابور در مورد اعتراض مربیان این تیم مبنی بر نبود امكانات كافی اظهار كرد: نمی‌توان تمام باخت‌ها و عدم موفقیت‌ها را نبود امكانات دانست، اگر عملكرد فلاح ضعف داشته، امكانات نیز كم بوده است، ضعف فنی خود مربیان نیز بوده است، شریف در هر سه بازی اخیر باخته است و نمی‌توان دلیل آن را فقط حواشی دانست.
 وی افزود: در بازی اخیر در مقابل فولاد سهند در 15 دقیقه اول 4 گل دریافت كردیم چون مربی تیم را دفاعی بسته بود، در نیمه دوم با تغییر به سیستم هجومی، برغم 10 نفره بودن حمله‌های زیادی كردیم و چند موقعیت خوب نیز كسب كردیم، در حالی كه در بین این دو نیمه امكاناتی بیشتر مثل لباس یا پرداخت پولی نیز وجود نداشت و مانور بیشتر روی این مسائل بهانه است.
 فلاح همچنین در خصوص صحبت‌های دهقانی برای نداشتن سرپرست در تیم تصریح كرد: در حالی كه نشان داده می‌شود دهقان فردی اخلاقی است، اما ظاهرا در عمل این طور نبود، زیرا خوب است كه همیشه واقعیت‌ها گفته شود، در این زمان من فقط به مدت یك هفته در زمین و بازی‌ها حضور نداشته و آن هم به این دلیل بود كه استعفا داده بودم، اما پس از آن یك هفته دائم به دنبال كارهای تیم و بازیكنان بودم و دیگر جلسه‌ای اتفاق نیفتاد كه در زمین امكانات و تغذیه خوب و كافی وجود نداشته باشد و فقط در دو بازی رسمی موفق به حضور در كنار تیم نشدم و آن هم به دلیل سفر به تهران برای آماده كردن كارت‌های بازیكنان و دریافت پول از مسوولان نیشابور بود، در صورتی كه دهقان به طور جدی اظهار كرده بود كه سرپرستی وجود نداشته و من اصلا سرپرست را نمی‌شناخته‌ام.
 وی ادامه داد: دهقان نیز بدون دلیل خاصی برای تیمش ارزش قائل نشده و در تمرینات حضور نیافت و پس از چند جلسه اعلام استعفا كرد، با این حال تیم پیام در حال حاضر امكانات خوبی از قبیل زمین و خوابگاه و تغذیه مناسب در اختیار دارد و تنها همان نداشتن لباس آستین بلند در هوای سرد بوده است كه آن نیز حل می‌شود اما باور كنید كه این حرف‌ها به آبروی باشگاه صدمه می‌زند.
 سرپرست تیم فوتبال نیشابور همچنین به سنگ‌اندازی‌ها و تهدیدهای فدراسیون مبنی بر پس گرفتن شكایت مالك پیام از فدراسیون اشاره كرد و گفت: فدراسیون خیلی صریح اعلام كرد كه چون پیام از ما شكایت كرده است ما نیز در خصوص سقوط پیام به لیگ دسته دو هیچ كمكی نمی‌كنیم، با این حال از شكایت خود صرف نظر نكردیم و منتظر هستیم تا در 21 آذر ماه حكم نهایی در دادگاه مشخص شود.
 وی مدعی شد: از صفایی طرفداری نمی‌كنم ولی طی این سال‌ها از بین 72 شاكی پیام، 68 شاكی را راضی كرده و تنها چهار شاكی باقی مانده است با كمتر از 260 میلیون تومان، در حالیكه خیلی از تیم‌های دیگر بدهی‌های میلیاردی دارند، فدراسیون نیز در همان زمان اعلام كرد به دلیل اینكه حكم تیم ماشین سازی با دو امضاء و حكم پیام با سه امضا است به لیگ دسته دو سقوط كرد، در حالی كه تیم مقابل علیرغم نداشتن لیاقت، با پول و رشوه و دلالی حق تیم ما را خوردند.
 فلاح افزود: ماشین‌سازی با پول و حمایت تمام مسوولین استان آذربایجان در لیگ دسته یك ماند، در حالی كه در اینجا یك نماینده مجلس به طور جدی دنبال قضیه پیام نبود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

علی حنطه : مشكلات حل نشود، تصمیماتی گرفته می‌شود كه خوشایند بعضی‌ها نیست

سه شنبه 24 آبان 1390 00:10

نویسنده : مصطفى رحمتى

مدیر فنی تیم فوتبال پیام نیشابور گفت: اگر تا پس از بازی فردا با تیم سایپا مهر، مشكلات اولیه تیم حل نشود، تصمیماتی گرفته خواهد شد كه شاید به بعضی‌ها خوش نیاید.علی حنطه در خصوص مشكلات تیم پیام، تصریح كرد: از چند روز گذشته، صحبت‌هایی مبنی بر حل مشكلات اولیه تیم پیام از قبیل پرداخت بخشی از مطالبات بازیكنان و فراهم شدن امكانات برای تمرین شده و طبق آنچه مقرر شده است، چنانچه تا بعد از بازی فردا با سایپا مهر، قول‌ها محقق نشود، تصمیماتی گرفته خواهد شد كه شاید بعضی‌ها خوششان نیاید.وی ادامه داد: در حقیقت از حدود 5 هفته گذشته، قول پرداخت 30 درصد از قرارداد بازیكنان داده شده بود كه پس از گذشت این مدت هنوز به آن عمل نشده است.حنطه هرگونه اعتصاب بازیكنان تیم پیام را زیر سوال برد و خاطرنشان كرد: اعتصابی وجود نداشته است و حتی این را خود بازیكنان اعلام كرده‌اند. در جلسه شب گذشته، بازیكنان تیم مشكلاتی را عنوان كردند كه به آنها گفتم، همه این مشكلات هم دلیل نمی‌شود تمرینات تیم لغو شود.وی اضافه كرد: البته یك سری مسایل و كمبودهایی در تیم وجود داشته است و باید به بازیكنان حق داد، در واقع وقتی یك بحرانی در تیمی به وجود می‌آید، باید كسانی آن را جمع كنند.حنطه با بیان اینكه از زمان ورود تیم پیام به نیشابور، تنها 30 میلیون تومان از سوی سبحانی‌نیا، نماینده نیشابور در مجلس به این تیم پرداخت شده است، اظهار كرد: در صورت جلسه‌ای كه بین باشگاه و نماینده نیشابور انجام گرفته بود، وی قول كمك به تیم را داده بود اما در چهار ماهی كه این تیم به نیشابور آمده است؛ تنها 30 میلیون تومان به حساب باشگاه واریز شده است و تاكنون هیچ یك از بازیكنان مطالباتشان را دریافت نكرده‌اند.وی عنوان كرد: پیام در این مدت شرایط سختی را تجربه كرده است چرا كه علاوه بر نبود امكانات اولیه تمرین، سرمربی تیم به مدت 20 روز است كه استعفا داده و تنها با یك مربی و بدون حضور مربی بدنساز و مربی دروازه‌بانان، تیم اداره می‌شد.مدیر فنی تیم فوتبال پیام با اشاره به بازی فردای تیمش مقابل تیم سایپای مهر در نیشابور به ایسنا گفت: امروز تمرینات خوبی انجام شد و ساعت 18 هم عازم نیشابور برای بازی فردا هستیم.وی خاطر نشان كرد: فكر می‌كنم نماینده نیشابور با انتقال تیم پیام به این شهرستان جواب رای تمامی جوانانی كه به وی رای داده‌ بودند را داده است، اما اگر می‌خواهد این تیم موفق باشد باید هزینه‌های این تیم را هم پرداخت كند.

حنطه در خصوص علت آمدن خود به تیم پیام، اظهار كرد: معمولا من در پیام قراردادی با كسی ندارم و دوست دارم كاری كه از دستم برمی‌آید را انجام دهم. به خاطر تماس صفایی، مالک باشگاه، تصمیم گرفتم تا با حضور در پیام و كمك به آن، از این پس نتایجی كسب شود كه در خور شان پیام باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

علی حنطه، مدیر فنی تیم فوتبال پیام خراسان شد

شنبه 21 آبان 1390 14:54

نویسنده : مصطفى رحمتى
علی حنطه، سرمربی سابق تیم فوتبال ابومسلم به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال پیام خراسان رضوی انتخاب شد.

حنطه پیش از این دو بار سابقه سرمربیگری این تیم را در كارنامه خود داشته است.

تیم فوتبال پیام اكنون با مشكلات مالی فراوان و اعتصاب پیاپی بازیكنان و كادر فنی‌اش روبه‌رو است و پس از جدایی عباس دهقانی از این تیم، بدون سرمربی و با عباس شریف به عنوان تنها مربی خود كارش را در لیگ دسته دوم ادامه می‌دهد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مشكلات مالی حل نشود، اعتصاب ادامه می‌یابد

چهارشنبه 18 آبان 1390 18:51

نویسنده : مصطفى رحمتى

مربی تیم فوتبال پیام نیشابور پس از شكست 4 بر یك تیمش در مقابل گسترش فولاد سهند تبریز گفت: با پا درمیانی بزرگان فوتبال استان در این مسابقه حاضر شدیم.

عباس شریف افزود: قبل از این بازی و به مدت یك هفته بازیكنان و اعضای کادر فنی تیم به دلیل مشكلات مالی در تمرینات شركت نكردند و قصد بازی كردن نداشتیم، اما شب قبل از اعزام تیم به تبریز، با تماس‌هایی كه بزرگان فوتبال استان داشتند، تیم حاضر شد در مقابل گسترش فولاد سهند تبریز به میدان برود.وی ادامه داد: ما به خاطر به خطر نیافتادن امتیاز استان در لیگ دسته دوم حاضر شدیم مسابقه دهیم اما اگر به نیشابور برگردیم و مشكلات مالی حل نشود، باز هم اعتصاب بازیكنان و كادر فنی ادامه خواهد داشت و تمرینات برگزار نمی‌شود.شریف در خصوص شكست تیمش تصریح كرد: این یك جنگ نابرابر بود و اگر ما با این امكانات به نتیجه تساوی می‌رسیدیم و یا می‌توانستیم تیم گسترش فولاد سهند را شكست دهیم، یك نتیجه ناعادلانه رقم می‌خورد، تیم حریف بازیكنانی بسیار خوب جذب كرده و تاكنون 50 درصد حقوق بازیكنانش را پرداخته و از بهترین امكانات برخوردار است.وی افزود: از تیمی كه بدون گرمكن و با لباس آستین كوتاه در سرمای تبریز مجبور است خود را گرم كند چه توقعی می‌توان داشت؛ در 15 دقیقه اول بازی 4 گل دریافت كردیم اما در ادامه بازی با اینكه 10 نفره هم بودیم بر بازی مسلط شدیم.مربی تیم فوتبال پیام تاكید كرد: تیم ما مشكل فنی ندارد، بلکه ‌این تیم تمركز لازم برای بازی كردن را ندارد.شریف در خصوص مشكلات تیمش گفت: مسوولان نیشابور و مسوولان تیم تاكنون هیچ اقدامی برای حل مشكلات مالی بازیكنان نكرده‌اند و به نظر می‌رسد برای آن‌ها تیم اصلا اهمیتی ندارد؛ ‌آن‌ها فقط می‌خواهند بهره تبلیغاتی از انتقال پیام به نیشابور ببرند و احساس نمی‌كنند كه با زندگی عده‌ای جوان بازی می‌كنند.وی با اشاره به سكوت مسوولان نیشابور در قبال مشكلات تیم پیام تصریح كرد: دوستان چه می‌خواهند بگویند، چه توجیهی برای این وضعیت دارند، صفایی مالك تیم تعهدی به مسوولان نیشابور داده و نمی‌خواهد زیر امضایش بزند و تیمش را در نیشابور نگه داشته است اما افراد سیاسی كه پشت این انتقال بودند حاضر به پاسخگویی و حل مشكلات و عمل كردن به تعهداتشان نیستند.

گفتنی است تیم فوتبال پیام نیشابور دوشنبه هفته آینده میزبان تیم سایپا مهر كرج خواهد بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

مربی تیم فوتبال پیام پرده از اتفاقات این تیم برداشت !

دوشنبه 16 آبان 1390 06:09

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

یك رای انتخابات آنقدر ارزش ندارد
سرپرست تیم با پیامك بازیکنان را تهدید می‌کند!
پای بازیكن تیم ملی جوانان به دلیل نبود پزشك در تمرین شكست

مربی تیم فوتبال پیام نیشابور در مورد عدم حضور بازیکنانش در تمرینات این تیم گفت: حداقل امكانات هم برای برگزاری تمرین وجود ندارد.عباس شریف پس از تعطیلی تمرینات تیمش تصریح كرد: بعد از بازی نفت امیدیه خبری از حداقل امكانات كه شامل حضور كادر فنی است، نبود.وی ادامه داد: تمرینی كه برگزار شد از حضور مربی دروازه‌بانان، مربی تمرین دهنده، ‌پزشك، كمك مربیان و حتی توپ خبری نبود، سرمای هوا نیز یكی دیگر از دلایل تعطیلی تمرینات بود زیرا برای بازیكنان حتی یك دست لباس گرم كن ساده نیز تهیه نشده است و زمانی كه نیاز به کار تاكتیكی بود بچه‌ها از سرما می‌لرزیدند و حتی یك نوشیدنی گرم مثل چای نیز در كنار زمین نبود. شریف افزود: با دیدن تمام این نابه‌سامانی‌ها بازیكنان اعتصاب كردند و من نیز خودم اعلام كردم كه بچه‌ها در تمرین حاضر نشوند، با گذشت این همه مدت هنوز بازیکنان تیم یك قران پول دریافت نكرده‌اند به همین دلیل نیز دیگر انگیزه‌ای برای ادامه كار ندارند.

وی با بیان اینكه پیام‌های تهدید آمیز سرپرست تیم نیز به مشكلات ما افزوده است، بیان كرد: پس از اعتصاب بازیكنان، فلاح، سرپرست تیم با زدن پیامك‌های تهدیدآمیز مبنی بر اینكه در صورت عدم حضور، مانند مربی‌تان اخراج می‌شوید یا به كمیته انضباطی فرستاده می‌شوید، بازیكنان را مورد آزار قرار داد.

وی افزود: فكر می‌كنم شخص فلاح به عنوان سرپرست تیم پیام در كمیته انضباطی باید حاضر شود زیرا باید جوابگوی نبود خود در بازی‌های رسمی و تمرینات این تیم باشد.مربی‌ تیم پیام خراسان وخامت اوضاع را تا جایی خواند كه پای بازیكن تیم ملی جوانان به دلیل نبود پزشك و امكانات اولیه برای تمرین در تمرینات تیم پیام شكسته است.وی صفایی را مقصر این داستان ندانست و به ایسنا گفت: مقصر بعضی افراد هستند كه برای یك رای قول می‌دهند و به قول‌های خود عمل نمی‌كنند، باور كنید یك رای انتخابات آنقدر ارزش ندارد كه به خاطر آن باعث شویم 30 تا بازیكن جوان جلوی خانواده خود خجالت زده شوند.شریف افزود: نیشابور شاید پتانسیل خوبی برای پرورش یك تیم داشته باشد اما یك تیم بومی نه تیم پیام كه مدت‌ها در مشهد حضور دارد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:54

ادامه مشکلات تیم فوتبال پیام خراسان بعد از کوچ به نیشابور، با اعتصاب بازیکنان؛

شنبه 14 آبان 1390 15:28

نویسنده : مصطفى رحمتى

چرا هیچکس مسوولیت این کودک بد سرپرست را بر عهده نمی‌گیرد؟

بازیکنان تیم فوتبال پیام خراسان در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان اعتصاب کرده‌اند.

تیم فوتبال پیام خراسان در ادامه مشکلات پایان ناپذیرش و در حالی که هیچ کس مسوولیت آن را برعهده نمی‌گیرد و مالک خصوصی تیم از زیر بار مسوولیت آن شانه خالی می‌کند و همه چیز را بر گردن مسوولان شهرستان نیشابور می‌اندازد که تاکنون هیچ کدامشان حاضر به پاسخگویی نشده‌اند، بازیکنان و کادر فنی - که البته با حضور تنها یک مربی بر سر تیم نمی‌توان اسمش را کادر فنی گذاشت - پس از بازی هفته قبل این تیم که با شکست همراه بود، از تمرین کردن سر باز زده و حاضر به تمرین نیستند.بازیکنان تیم فوتبال پیام و عباس شریف مربی این تیم پس از شکست تیمشان در دیدار روز دوشنبه هفته قبل در مقابل تیم نفت امیدیه به دلیل اعتراض به عدم وجود امکانات اولیه تمرین و حتی پزشک و سرپرست و همچنین عدم پرداخت مطالباتشان تا به امروز حاضر به تمرین کردن نشده‌اند.تیم فوتبال پیام سه‌شنبه هفته جاری باید در مقابل تیم فولاد گستر قرار گیرید و به دلیل اعتصاب بازیکنانش معلوم نیست که در این دیدار حاضر خواهد شد یا نه.مسوولین تیم پیام و ورزش استان خراسان رضوی که گویا از اتقفاقات ناخوشایند این باشگاه که باعث شد با آبروریزی از لیگ برتر به لیگ دسته دوم بیافتد، درس نگرفته و آن را به حال خود رها کرده‌اند و هیچکس مسوولیت این کودک بد سرپرست را بر عهده نمی‌گیرد.مسوولان شهرستان نیشابور که با وعده‌های فراوان این تیم را به شهر خود برده‌اند، تاکنون به هیچ یک از قول‌های حمایت خود از این تیم عمل نکرده‌اند و تیم فوتبال پیام که به امید دریافت کمک مالی، از هزاران هوادار خود و همچنین حمایت رسانه‌ها در کلانشهر مشهد چشم پوشید و به این شهرستان رفت، اکنون در نیشابور در بدترین وضعیت ممکن به سر می‌برد و مسوولان این شهرستان هم در خصوص اتفاقات آن پاسخگو نیستند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

استعفای سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان پذیرفته شد؛

چهارشنبه 11 آبان 1390 18:13

نویسنده : مصطفى رحمتى

مالك باشگاه:
مشكل اسكان و زمین تیم به زودی حل می‌شود
برای انتخاب سرمربی باید با مسوولان نیشابور صحبت كنم!

مالك باشگاه پیام خراسان رضوی در خصوص استعفای سرمربی تیمش گفت: استعفای دهقانی را از طریق رسانه‌ها شنیده‌ام و آن را قبول كردم.محمود صفایی افزود: دهقانی هیچ استعفای كتبی به ما نداده است و من هم از طریق رسانه‌ها متوجه استعفای او شدم، او دو بازی است كه نیمكت تیم را رها كرده است و به همین دلیل این دو بازی را شكست خوردیم.وی ادامه داد: روز گذشته در مقابل تیم نفت امیدیه، عباس شریف تیم را هدایت می‌كرد كه این بازی را نیز باختیم.صفایی در خصوص انتخاب سرمربی برای تیمش، گفت: برای انتخاب سرمربی باید با مسوولان نیشابور صحبت كنم و پس از تماس با سبحانی‌نیا، نماینده مردم نیشابور در مجلس، در خصوص انتخاب سرمربی تصمیم‌گیری خواهیم كرد.وی در خصوص وضعیت نامناسب تیمش در نیشابور، تصریح كرد: باید به مسوولان این شهر فرصت دهیم. تیمی به بزرگی تیم پیام به این شهر رفته است و آن‎ها دارند هزینه می‌كنند و نیاز به زمان دارند.

وی افزود: روز جمعه جلسه‌ای با مسوولان نیشابوری داشتیم كه در آن قول پرداخت 25 درصد حقوق بازیكنان را دادند و تا هفته آینده این پول پرداخت خواهد شد، ضمن اینكه مشكل اسكان و زمین تیم نیز به زودی حل خواهد شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

"پیام" اسم بزرگی است اما اكنون هیچ‌چیز ندارد ، باید برای فوتبال مشهد افسوس خورد

سه شنبه 10 آبان 1390 16:42

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

سرمربی مستعفی تیم فوتبال پیام گفت: به خاطر مشكلاتی كه در مشهد داشتم دیگر نمی‌توانستم به كارم در نیشابور ادامه دهم.

عباس دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، در مورد استعفایش از سرمربیگری تیم فوتبال پیام افزود: تیم پیام كاملا به نیشابور منتقل شده است و بازی‌ها و تمریناتش را در این شهر برگزار می‌كند و من به دلیل مشكلات اداری كه در مشهد داشتم دیگر نمی‌توانستم در این تیم به كارم ادامه دهم و استعفا دادم.

وی با اشاره به مشكلات این تیم اشاره كرد: دو سال بدون هیچ‌گونه حقوقی و به صورت رایگان برای تیم پیام كار كردم و دیگر نمی‌توانم در این تیم باشم و باید به خانواده‌ام برسم.

دهقانی در خصوص وضعیت این تیم در لیگ دسته دوم گفت: پیام تاكنون از 5 بازی تنها 6 امتیاز كسب كرده است كه با توجه به شرایط تیم و مشكلاتی كه بازیكنانش دارند، این نتیجه هم برای این تیم عالی است.

وی افزود: پیام دیگر آن پیام قبلی نیست و اكنون اسم‌ها جایگاهی ندارند، درست است كه پیام اسم بزرگی دارد اما اكنون هیچ‌چیز ندارد و نامش در فوتبال ایران از بین رفته است. هر جا كه اسم پیام را می‌شنوند از آن به عنوان یك تیم بی‌پول و بدون برنامه و حتی بدون پدر و مادر یاد می‌كنند و باید به این خاطر برای فوتبال مشهد افسوس خورد.

سرمربی سابق تیم پیام خاطرنشان كرد: تیم را از مركز استان به یك شهرستان برده‌اند، در آن شهرستان باید حداقل دو برابر امكاناتی كه در مركز استان وجود دارد می‌بود تا یك تیم با این پتانسیل را به آنجا ببریم اما متاسفانه برخلاف قول‌هایی كه مسوولان تیم و مسوولان شهرستان نیشابور دادند، هیچ امكاناتی برای پیام در نیشابور مهیا نیست و تیم تاكنون حتی سرپرست هم ندارد و تا به حال فقط كادر فنی و بازیكنان بودند كه بدون هیچگونه حقوقی به كار خود ادامه دادند.

وی افزود: در این چند ماهی كه من بودم، نه سرپرستی داشتیم و نه مدیری و هیچ كس نبود كه به فكر تیم باشد و مالك تیم هم هر روز وعده‌هایی می‌دهد در خصوص عملی‌شدن قول‌های مسوولان نیشابور اما هیچ چیز تا الان اتفاق نیفتاده است.

دهقانی ادامه داد: نیشابور تاكنون در لیگ استان تیم داشته و مسوولان پیام این تیم را به امید امكاناتی به نیشابور بردند كه وجود ندارد. رییس هیات فوتبال نیشابور در بازی قبلی به فردی كه عنوانش سرپرست تیم بود اما من نمی‌شناختمش اعلام كرد كه باید چای و شیرینی داوران بازی را هم تیم بدهد، هیات فوتبال این شهرستان از پرداختن هزینه چای و شیرینی داوران هم ناتوان است و نمی‌تواند به پیام كمكی بكند و متاسفم كه شرایط پیام این گونه شده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 12 تیر 1391 19:50

برای دومین بار در فصل جاری؛ عباس دهقانی از سرمربگیری تیم پیام استعفا داد

دوشنبه 9 آبان 1390 16:37

نویسنده : مصطفى رحمتى

عباس دهقانی بار دیگر از سرمربیگری تیم فوتبال پیام نیشابور استعفا داد.به گزارش خبرگزاری ددانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه خراسان، عباس دهقانی که ابتدای مسابقات فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های ایران از سرمربیگری تیم فوتبال پیام استعفا داد اما دوباره به تیم بازگشته بود، برای دومین بار استعفا داد.تیم فوتبال پیام خراسان که برای دست یابی به امکانات و منابع مالی از مشهد به نیشابور منتقل شده است همچنان با مشکلات مالی دست به گیربان است که همین مشکلات هم عامل استعفای دهقانی بوده است.این تیم پس از گذشته 5 هفته از مسابقات لیگ دسته دوم در شرایط نامساعدی به سر می‌برد به نحوی که با یک برد، یک باخت و سه تساوی تنها موفق به کسب 6 امتیاز شده است.تیم فوتبال پیام امروز در نیشابور به مصاف تیم نفت امیدیه خواهد رفت.

......................................................................................................

تیم فوتبال پیام نیشابور،  نماینده استان خراسان رضوی در لیگ دسته دوم امروز در نیشابور به مصاف تیم نفت امیدیه می‌رود.این تیم پس از گذشته 5 هفته از مسابقات لیگ دسته دوم در شرایط نامساعدی به سر می‌برد به نحوی که با یک برد، یک باخت و سه تساوی تنها موفق به کسب 6 امتیاز شده است و پس از استعفای عباس دهقانی از سرمربیگری‌اش با عباس شریف در مسابقات حضور خواهد یافت.

.................................................................................................

تساوی بدون گل در هفته پنجم

پیام خراسان0 0 پاس نوین همدان ( تختی نیشابور )
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 9 آبان 1390 16:50