تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب فروردین 1391
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

سبز پوشان ، در استانه سقوط به لیگ 3 ! هفته اخر ، هفته مرگ و زندگى پیام

دوشنبه 28 فروردین 1391 22:00

نویسنده : مصطفى رحمتى

بهترین فرصت از دست رفت . . . !

شكست پیام در روز شكست پرسپولیس برازجان

 پیام نتوانست روند صعودى خود را ادامه دهد

شهردارى دزفول 3 - 1 پیام خراسان ( مجدیان دزفول )

هفته بیست و پنجم ، ساعت 16:30- دوشنبه 28 فروردین 91


نتایج کامل هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور


* نفت امیدیه1 منطقه ویژه بندرعباس 1
* نفت نوین آبادان 2 سایپا مهر کرج 2 ( بازی ناتمام ماند )
* آشیان گستران ورامین 1  نوژن شهرداری نوشهر صفر
* پرسپولیس برازجان صفر  گسترش فولاد سهند 1
* چوکا تالش 1 پاس نوین همدان 2
* شهرداری دزفول 3  پیام خراسان 1
* ذوب آهن نوین اصفهان صفر فولاد نوین خوزستان 1
* نفت محمود آباد صفر  البدر بندر کنگ 1
* نفت و گاز گچساران 1 استقلال اهواز 1
* مقاومت تهران 1 ملی حفاری خوزستان 2
* سپیدرود رشت 2 گیتی پسند اصفهان 2
* شهرداری اردبیل 3  سیاه جامگان خراسان 1
* گازفجر جم 3 شموشک نوشهر 0 ( انصراف شموشک )
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 30 فروردین 1391 19:33

بازیكن محروم پیام : آیا كار من ناشایست‌تر از عمل "رضایی" و "نصرتی" بود؟ مگر یک تیم فوتبال با تیم دیگرچه فرقی می‌كند،

یکشنبه 27 فروردین 1391 15:13

نویسنده : مصطفى رحمتى

بازیكن محروم تیم فوتبال پیام خراسان گفت: آیا كار من ناشایست‌تر و اشتباه‌تر از عمل شیث رضایی و محمد نصرتی بود؟

مصطفی سخت‌رزم افزود: خطای من این بوده است كه در اولین هفته لیگ و با موافقت كامل ناظر بازی و مسوولان تیم بدون كارت بازی به میدان رفتم ولی متاسفانه به دلیل كوتاهی مسوولان پیام، قرارداد من دیر امضا شد و همین مساله باعث محرومیت یك ساله‌ام از حضور در مسابقات شد.وی افزود: پس از اعلام حكم با رایزنی‌هایی كه با كمیته انضباطی انجام دادم، محرومیت 12 ماهه‌ام به 6 ماه كاهش یافت یعنی از شهریور كه تاریخ انجام بازی بود تا اسفند كه 6 ماه به پایان می‌رسید و من فكر می‌كردم می‌توانم در چهار بازی باقیمانده لیگ برای پیام بازی كنم ولی متاسفانه كمیته انضباطی به تازگی اعلام كرده كه محرومیت 6 ماهه من از تاریخ صدور حكم یعنی آبان آغاز می‌شود و هنوز دو ماه دیگر باقی مانده است....


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 9 اردیبهشت 1391 09:48

موفقیت پیام خراسان در بازی سرنوشت‌ساز ؛ 60 درصد امید بقا در لیگ دسته دوم داریم

سه شنبه 22 فروردین 1391 21:45

نویسنده : مصطفى رحمتى

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان پس از پیروزی تیمش بر پرسپولیس برازجان گفت: این پیروزی به اندازه 30 امتیاز برای ما ارزش داشت.عباس دهقانی با اشاره به پیروزی 2 بر یک پیام در این بازی، افزود: خدا را شاكرم كه سه امتیاز این بازی را گرفتیم و این سه امتیاز به اندازه‌ 30 امتیاز برای ما ارزش داشت و خیلی خوشحالم كه بازیكنانم تمام توانشان را در زمین به كار گرفتند.وی ادامه داد: با توجه به جایگاهی كه هر دو تیم داشتند و برای سه امتیاز به میدان آمده بودند، بازی برای ما سخت شده بود و بازیكنانم تنها بازی بود كه با استرس شروع و به پایان رساندند و هیچ كدام از بازیكنانم آن طوری كه باید در زمین ظاهر نشدند و واقعا با استرس بازی كردند.

وی تصریح كرد: هیچ وقت فكر نمی‌كردیم در 10 دقیقه ابتدایی بازی این قدر بر روی دروازه‌ ما فشار بیاید، در حالی كه بر خلاف جریان بازی ما به گل رسیدیم، اما نتوانستیم گل را حفظ كنیم و این به خاطر فشار روانی برای گرفتن سه امتیاز بازی بود.دهقانی عنوان كرد: نیمه‌ اول را به همین صورت گذراندیم و با یك بازی غیرمنطقی از دو طرف پیش بردیم، ‌اما در نیمه دوم با صحبت‌هایی كه با بازیكنان كردیم، قرار شد بازی را به روی زمین بیاورند و بر بازی مسلط شوند و در نیمه‌ حریف بازی كنیم.وی اضافه كرد: دو یا سه موقعیت خطرناك را خلق كردیم كه قطعا تبدیل به گل دوم برای ما شد بازیكنانم زمانی كه از حریف پیش بودند، یك مقدار احساسی بازی كردند و دو موقعیت گل به تیم حریف دادند و یك بازیكنمان هم از زمین اخراج شد.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان گفت: ما در نیم فصل دوم فقط دو پیروزی داشتیم كه این نشان از فشار روحی، روانی و استرس بالا در تیم دارد و امیدوارم با این پیروزی روحیه گرفته و در بازی‌های بعدی نتیجه بگیریم.وی تصریح کرد: در این شرایط 60 درصد امید بقا در لیگ دسته دوم داریم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

پیام خراسان ، موفق شد پرسپولیس را در مشهد شكست بدهد

دوشنبه 21 فروردین 1391 23:08

نویسنده : مصطفى رحمتى

پیام خراسان 2 - 1 پرسپولیس برازجان

امیدها زنده شد

طلسم شكسته شد

صعود یك پله اى پیام در جدول

فرار پیام از رده سیزدهم جدول بعد از هفته ها

سبز پوشان خراسانى بالاخره طعم پیروزى را بعد از هفته ها چشیدند

پیام خراسان درهفته بیست‌ و چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز ، بیست ویکم فروردین ماه دریک بازی حساس پرسپولیس برازجان را مغلوب كرد . در این بازی برای پیام خراسان و  پرسپولیس برازجان حساسیت بازی که حکم مرگ وزندگی است برای سقوط نکردن میجنگید پیگیری شد تا با پیروزی 2 بر یک نماینده خراسان به اتمام رسید

نمای کلی بازی :

هر دو تیم شرایط خاصی داشتند؛  پیام نیز برای رسیدن به پرسپولیس نیاز به  سه امتیاز داشت. و پرسپولیس اگر برنده این بازی میبود اختلاف را با پیام میتوانست به عدد 6 برساند كه خوشبختانه مشهدی ها پیروز شدند .در نیمه اول بازی دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.در نیمه دوم پیام توانست بهتر از پرسپولیسی ها توپ و میدان را در اختیار بگیرد و با گل دقیقه 77 کار نماینده برازجان را تمام کرد و  سه امتیاز شیرین خانگی بدست آورد.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 فروردین 1391 15:19

ثبت یک شکست دیگر در کارنامه پیام خراسان

جمعه 18 فروردین 1391 21:46

نویسنده : مصطفى رحمتى

سرمربی پیام خراسان :  تنهاییم؛ کسی نیست از حقمان دفاع کند

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان پس از شكست در مقابل نفت نوین آبادان گفت: با دیدن امكانات، بازیكنان، زمین و حمایت مالی تیم نفت نوین آبادان خیلی به حال تیم خودمان افسوس خوردیم.عباس دهقانیپس از اینكه تیمش در بازی روز سه‌شنبه در زمین آبادان با دریافت یك گل تن به شكست داد، تصریح كرد: این تیم به دلیل حمایت‌ها و تلاش زیاد در جایگاه دوم قرار دارد به همین دلیل می‌توان گفت فوق‌العاده با ما فاصله داشتند و حریف سختی بود ولی برغم این مسائل بازیكنانم در زمین خوب ظاهر شدند.

وی با بیان اینكه هنوز سرنوشت پیام مشخص نیست، ادامه داد: حتی تا هفته آخر نیز مشخص نخواهد بود كه چه تیمی سقوط می‌كند ولی اگر از سه بازی باقی مانده، دو بازی خانگی خود را پیروز شویم، 50 درصد شانس بقا در لیگ دسته دو داریم.وی افزود: به دلیل تنها بودن و نداشتن كسی كه در فدراسیون از حقمان دفاع كند، مصطفی سخدری یكی از بازیكنان خوبمان را كه در پی صادر نشدن كارت در اولین بازی فصل در نیشابور به مدت 6 ماه محروم شده بود، بعد از تمام شدن این مدت باز هم در اختیار نداشتیم. .

دهقانی ادامه داد: 27 اسفند ماه زمان این محرومیت پایان یافته است و ما فكر می‌كردیم كه در بازی مقابل آبادان این مهره خوب را همراه خواهیم داشت كه مطمئنا با حضور او به گل می‌رسیدیم ولی با پیگیری متوجه شدیم كه اجازه بازی ندارد زیرا به گفته فدراسیون دو ماه دیگر از این محرومیت باقی مانده است.سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان اظهار داشت: با این اوصاف پیام یك تیم كاملا محلی شده است و با آن هفت بازیكنی كه در نیم فصل از دست دادیم، در این دیدارها با 14 - 13 بازیكن در زمین حاضر می شویم كه در هر دیداری تعدادی مصدوم و محروم نیز از آن كم می‌شود.

وی با بیان اینكه بعد از حضور پیام در مشهد و واگذاری به اداره كل ورزش و جوانان قطعا وضعیت بهتر شده است، تاكید كرد: در این فصل تنها 15درصد قرارداد بازیكنان پرداخت شده و این مبلغ بسیار پایینی است؛ سرنوشت بازی و بازیكنان دست خودمان است و در همین زمینه بازیكنان تیم نیاز به شارژ مالی دارند.دهقانی ادامه داد: بچه‌ها با مشكلات مالی زیادی روبه‌رو هستند و این بدون شك در عملكرد آن‌ها تاثیر می‌گذارد و از آن‌ سو بازیكنان می‌دانند كه اگر لیگ تمام شود دیگر پولی به آن‌ها نخواهد رسید.وی با بیان اینكه نه تنها پیام بلكه كل ورزش استان در بحران است، افزود: ورزش خراسان دیگر مانند چندین سال پیش نیست كه در اكثر رشته‌ها جزو تیم‌های برتر كشور و از رقیبان سرسخت به حساب می‌آمد و به نظر مدیركل جدید برخلاف افشین داوری كه تنها دنبال آمار دادن بود، باید كاری برای ورزش استان انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان خاطرنشان کرد: مثل این كه همه كس و همه چیز دست به دست هم داده‌اند تا پیام نابود شود زیرا از سوی هیچ نهادی حمایت صورت نمی‌گیرد؛ حتی در هیچ یك از رسانه‌های استان خبری از تیم پیام و اینكه چنین تیمی وجود دارد، كار نمی‌كنند؛ گویی از دست كسی كاری ساخته نیست و تنها خدا، امام زمان و امام رضا(ع) باید به داد این تیم برسند.

وی در خصوص بازی آینده تیمش تصریح كرد: این دیدار با تیم برازجان در مشهد برگزار می شود كه پیگیر آن هستیم تمرینات تیم پیام و این دیدار در زمین ثامن برگزار شود زیرا زمین تختی شبیه یك زمین خاكی است.

دهقانی افزود: تیم ما به خاطر وضعیت نامطلوب این زمین، بازی‌های داخل خانه را از دست داد و به دلیل كیفیت و وسعت زمین ثامن مناسب‌تری خواستار برگزاری مسابقات در آن هستیم و امیدوارم با همكاری رییس هیات فوتبال این اتفاق بیفتد...........


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 21 فروردین 1391 23:04

پیام تیره ترین روز های خود را سپری می کند !!! از لیگ برتر تا لیگ دسته 3

پنجشنبه 10 فروردین 1391 12:45

نویسنده : مصطفى رحمتى

اگر قرار باشد در بین همه تیمهای ورزشی خراسان تیمی را مثال بزنیم که سیاه ترین سالها را پشت سرگذاشته است، بی شک آن تیم پیام است.
پیامی ها که ماجرای سقوط های مداوم شان از لیگ برتر به لیگ یک و از لیگ یک به لیگ 2 شهره خاص و عام است  که در استانه سقوط به لیگ دسته 3 هستند !! در فصل جاری پس از کش وقوس فراوان به مشهد آمد و به هیأت فوتبال استان سپرده شد. پیام تا اینجای رقابتهای لیگ 2 نیز نتایج ناامید کننده ای داشته است و با شکست و تساوی های مستمر، سبزپوشان در قعر جدول جای گرفتند.
نتایج بسیار ضعیف پیام  که ناشی از عدم مالکیت تیم . عدم حمایت مسئولین و مشکلات بیش اندازه مالی باعث شد تا تیره روزی هایش بیش از پیش بر اهالی فوتبال خراسان ثابت شود.


به امید بازگشت تیم قدیمی و پرطرفدار پیام خراسان به روز های اوج
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 فروردین 1391 15:16

برنامه بازی ها و نتایج پیام خراسان در لیگ دسته دوم فوتبال كشور 90 - 91

سه شنبه 1 فروردین 1391 23:22

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: برنامه بازی ها و نتایج ،

لیگ دسته دو   

 

هفته اول لیگ دسته دوم  یکشنبه 27 شهریور
پیام خراسان 0 – 0 آشیان گستران ورامین ( 16:15 / تختی نیشابور )

هفته دوم لیگ دسته دوم
داتیس لرستان 1 – 0 پیام خراسان ( 15:30 / تختی خرم آباد ) شنبه9مهرماه

هفته سوم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 2 - 0 پرشیان زنجان - تختی نیشابور -دوشنبه 18 مهر- ساعت  15:15

هفته چهارم لیگ دسته دو كشور
نوژن شهرداری نوشهر0  – 0 پیام خراسان-شهداء نوشهر–دوشنبه 25مهرساعت 15:00

هفته پنجم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 0 – 0 پاس نوین همدان ( تختی نیشابور ) دوشنبه 2 آبان  ساعت 14:30

هفته ششم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 1  – 2 نفت امیدیه ( تختی نیشابور ) دوشنبه 9 آبان ساعت 14:15

هفته هفتم لیگ دسته دو كشور
گسترش فولاد سهند 4 – 1 پیام خراسان ( شهرداری تبریز) سه شنبه 17 آبان ساعت

هفته هشتم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 1   – 2 مهر کرج ( تختی نیشابور) دوشنبه 23 آبان ساعت 14:00

هفته نهم لیگ دسته دو كشور
منطقه ویژه بندر عباس – پیام خراسان، تختی بندرعباس --- ( نتیجه : سه بر صفر بازنده اعلام شد )

هفته دهم لیگ دسته دو كشور 
پیام خراسان - نفت نوین ابادان ،مشهد ----- ( نتیجه : سه بر صفر بازنده اعلام شد )

هفته یازدهم لیگ دسته دو كشور
پرسپولیس برازجان 3 – 3 پیام خراسان ( برازجان ) دوشنبه 21 اذر

هفته دوازدهم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان  0  – 0 شهرداری دزفول ( ثامن الائمه (ع) مشهد) دوشنبه 28 اذر

هفته سیزدهم لیگ دسته دو كشور
چوکا تالش  2   – 0 پیام خراسان -  ورزشگاه عضدی رشت دوشنبه 5/10/90 – ساعت 14

هفته چهاردهم لیگ دسته دو كشور
آشیان گستران ورامین 2 – 1  پیام خراسان – ورزشگاه تختی ورامین سه شنبه 20/10/90  - ساعت 14

هفته پانزدهم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 1 – 2 داتیس لرستان – ورزشگاه تختی مشهد  دوشنبه 26/10/90 – ساعت 14

هفته شانزدهم  لیگ دسته دو كشور
پرشیان زنجان 2 - 8 پیام خراسان ،  ورزشگاه زنجان ، چهارشنبه 5  بهمن  ، ساعت 14

هفته هفدهم  لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 0 – 0 نوژن شهردارى نوشهر،  ورزشگاه تختی مشهد، پنجشنبه 26 بهمن  ، ساعت 14

هفته هجدهم  لیگ دسته دو كشور
پاس نوین همدان 0 - 0 پیام خراسان ،  ورزشگاه قدس همدان ، چهارشنبه 18 بهمن  ، ساعت 14:15

هفته نوزدهم  لیگ دسته دو كشور
نفت امیدیه 0 -0  پیام خراسان  ،  ورزشگاه نفت امیدیه ، دوشنبه یكم اسفند ماه ، ساعت 14:30

هفته بیستم  لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 1 - 1 گسترش فولاد سهند ،  ورزشگاه تختی مشهد ،  ، دوشنبه 8 اسفند ،  ساعت 14:30

هفته بیست و یكم  لیگ دسته دو كشور
سایپا مهر كرج 2 - 1 پیام خراسان ،  ورزشگاه انقلاب كرج ،  دوشنبه 15 اسفند ، ساعت 14:30

هفته بیست و دوم لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 0 – 0 منطقه ویژه بندر عباس ،  ورزشگاه تختی مشهد ، دوشنبه 22 اسفند ، ساعت 14:45

هفته بیست و سوم  لیگ دسته دو كشور
نفت نوین ابادان 1 - 0 پیام خراسان ، ورزشگاه تختی ابادان ، سه شنبه 15 فروردین ،ساعت 16:00

هفته بیست و چهارم  لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 2 – 1 پرسپولیس برازجان ، ورزشگاه تختی مشهد ، دو شنبه 21 فروردین ، ساعت 16:00

هفته بیست و پنجم  لیگ دسته دو كشور
 شهرداری دزفول 3 - 1 پیام خراسان ،  ورزشگاه مجدیان دزفول  ، دوشنبه 28 فروردین ، ساعت 16:30

هفته بیست و ششم  لیگ دسته دو كشور
پیام خراسان 3 – 1 چوكا تالش ،  ورزشگاه تختی مشهد ، یكشنبه 10 اردیبهشت ،  ساعت 16:30
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 09:59