تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب تیر 1391
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

لیست محرومین لیگ دسته 1 - 2 - 3

چهارشنبه 28 تیر 1391 13:46

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ، بازیكنان پیام خراسان ،

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ آزادگان بااشاره به آغاز فصل 91-92 لیست بازیکنان و مربیان و مدیران محروم که در فصل گذشته رقابتهای لیگ یک، دو و سه فعالیت داشته اند را اعلام کرد. بخش محرومین انضباطی بر اساس آرای صادره کمیته محترم انضباطی که تا تاریخ 21 تیرماه 91 به سازمان لیگ آزادگان ابلاغ شده است، تنظیم شده است.


پیام خراسان:

مجتبی امیری به دلیل سه کارته بودن محروم است.

هادی فلاح(سرپرست) از 29/8/90 الی 29/8/91 طبق رای کمیته انضباطی محروم است.

همچنین مصطفی سخت رزم به مدت شش ماه محروم شده بود که 29 اردیبهشت 91 تاریخ این محرومیت به پایان رسیده است.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 تیر 1391 14:09

لغو مراسم قرعه کشی لیگهای دسته اول و دوم کشور

چهارشنبه 28 تیر 1391 13:45

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ، برنامه بازی ها و نتایج ،

مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ دسته اول و دوم کشور تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،مهدی محمد نبی-دبیر کل فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به استانهای کشور در خصوص بررسی موضوع  برگزاری و یا عدم برگزاری مسابقات جام حذفی باشگاههای کشور در جلسه ای که مورخ 27/4/91  کنفدراسیون فوتبال آسیا  و ارائه تقویم  بازیها اعلام کرد تایخ اعلام شده توسط سازمان لیگ آزادگان در خصوص قرعه کشی لیگ دسته اول و دوم کشور که قرار بود در تایخ های 27 و 28 تیر ماه برگزار شود، لغو شد.

گفتنی است، زمان قرعه کشی جدید این مسابقات بعد از جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام خواهد شد...


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 3 مرداد 1391 15:34

غزال تیزپای آسیا ، حماسه‌ساز ملبورن ، اسطوره فوتبال ایران و خراسان

یکشنبه 25 تیر 1391 12:27

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

 القاب بلند بالایت مثل زنگ توی گوشم صدا می زند؛ غزال تیزپای آسیا ، حماسه‌ساز ملبورن ، اسطوره فوتبال ایران و خراسان ( ابومسلم ، پیام و . . . ) . یادم نمی‌رود آن بازی تاریخی را. آن ماراتن طولانی مقابل تیم ملی استرالیا برای رسیدن به جام جهانی 98 فرانسه؛ 8 آذر 1376. آن تساوی شیرین تر از برد! آن شادی و پایکوبی در سطح شهرهای ایران.... اما... مرا ببخش. دست خودم نیست. نمی‌توانم از تو متنفر نباشم!


همان طور که از حشمت مهاجرانی؛ اسطوره فوتبال خراسان. از تمام فوتبالیست‌های مشهدی. از تمام مشکی‌پوش‌های ابومسلم. اصلاً از تمام ورزشکاران آن دیار و حتی پهلوان‌هایش متنفرم. از پهلوان اکبر خراسانی گرفته تا برادران خادم! راستش را بخواهی، در لیست افراد منفورم فقط ورزشکاران جایی ندارند. اهالی فرهنگ و ادب و هنر هم هستند؛ محمدتقی بهار، مهدی اخوان ثالث، محمدرضا شجریان. حتی هم‌صنف‌های خودم، سینمایی‌ها؛ داریوش ارجمند، انوشیروان ارجمند، داود کیانیان، رضا کیانیان، رضا صابری، رضا عطاران، حامد بهداد و الخ... هنوز تمام نشده! بقیه هم هستند. پزشکان مشهدی، مهندسین مشهدی، ریاضی‌دانان مشهدی، موسیقی‌دانان مشهدی، نویسندگان و مترجمین و زبان شناسان و شاهنامه پژوهان مشهدی.


خداداد جان... ای کاش تو مشهدی نبودی یا من مشهدی نبودم! ای کاش همشهری‌ام نبودی و می‌توانستم مثل باقی مردم ایران دوستت داشته باشم و جایگاهت را ستایش کنم! می‌توانستم مثل غلامحسین پیروانی بگویم که آن یکشنبه نحس بدترین روز زندگی‌ام بود و درد آن ماجرا بیشتر از درد مرگ برادر! نمی‌دانم این چه حسی است که اکثر ما مشهدی‌ها نسبت به هم داریم. نمی‌دانم چرا چشم دیدن هم را نداریم. نمی‌دانم چرا از موفقیت همدیگر خوشحال نمی‌شویم. نمی‌دانم چرا حرمت اسطوره های‌مان را نگه نمی‌داریم! نمی‌دانم چرا مثل اصفهانی‌ها و خوزستانی‌ها و آذربایجانی‌ها نیستیم. البته نباید خرده گرفت! نباید زیاد مَته به خشخاش گذاشت! خوب ما این‌طوری هستیم و به اینطور بودن‌مان عادت کرده‌ایم... سرت سلامت خداداد. خودت را ناراحت نکن. بگذار من و لیدرهای ابومسلم و عده‌ای دیگر از همشهریانت از تو متنفر باشیم. از خدا که پنهان نیست، از تو چه پنهان که چند میلیون ایرانی عاشقانه دوستت دارند. چند میلیون ایرانی هنوز دل‌شان برای غزال تیزپای آسیا می‌تپد و اسطوره ملی شان را روی چشم‌هایشان می‌گذارند. باور کن من و آن لیدرهای پرخاشگر هم گاهی که فراموش‌مان می‌شود همشهری‌ات هستیم... همین حس و حال به‌مان دست می‌دهد! اما فقط گاهی...
 
با تقدیم عمیق ترین
حس انزجار و احترام
سعید سهیلی - کارگردان سینما
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 تیر 1391 13:49

نتایج نظرسنجی هواداران ... ( آقایان ببینند بلکه یه کم خجالت بکشند )

شنبه 24 تیر 1391 14:42

نویسنده : مهدى مرتضوى

http://www.webgozar.com/poll/results.aspx?Code=996775
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 2 مرداد 1391 18:25

انتقاد شدید از مسوولان پیام در پی محرومیت 2 ساله؛ سعید جهاندیده : مسوولان تیم به من گفتند آمپول بزن

دوشنبه 12 تیر 1391 18:55

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: بازیكنان پیام خراسان ،

بازیكن تیم فوتبال پیام خراسان بعد از محرومیت به علت دوپینگ، با انتقاد شدید از مسوولان تیم گفت: آقایان به من گفتند آمپول بزن ولی الان هیچ تماسی با من نمی‌گیرند.سعید جهاندیده كه بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال دو سال از حضور در میادین محروم خواهد بود،تصریح كرد: بدون هیچ گناهی باید دو سال در خانه بنشینم.وی افزود: تیم فوتبال پیام من را بدبخت كرد، پولی از این تیم نگرفتیم و در مقابل شخصیت فوتبالی و فنی خود را نیز دادیم و الان هم دو سال محروم شدم.

بازیكن محروم تیم فوتبال پیام خراسان خاطرنشان كرد: یك نیم فصل با مسوولیت و درد شدید برای آقایان بازی كردم و خودشان به من گفتند آمپول دگزامتازون بزنم، اما آنقدر بی‌معرفت هستند كه حتی جواب تلفن من را هم نمی‌دهند.وی ادامه داد: روزی كه برای پرونده دوپینگ خود به فدراسیون رفتم، هیچ كس از باشگاه با من نیامد كه این موضوع باعث تعجب همه در فدراسیون شد و این در حالی بود كه دیگر بازیكنان با وكیل و اعضای باشگاه خود در جلسه حضور پیدا كردند و من از این شرایط گریه‌ام گرفت و به حال فوتبال خراسان تاسف خوردم....


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 تیر 1391 20:47

بازیكن و سرپرست اسبق باشگاه پیام درگذشت !

دوشنبه 12 تیر 1391 18:29

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: پیشكسوتان ،

پس از تصادف شدید رانندگی، بازیكن و سرپرست اسبق تیم فوتبال پیام خراسان درگذشت.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، غلامرضا تحققی كه در دهه 60 بازیكن فوتبال پیام بود، به علت یك تصادف شدید رانندگی مصدوم شده و پس از اینکه به کما رفت، درگذشت.وی به همراه سه نفر از دوستان خود شب گذشته دچار یك سانحه شد كه به همراه حسین نعیمی یكی دیگر از پیشكسوتان فوتبال در این سانحه جان خود را از دست دادند.حال عمومی دو سرنشین دیگر این خودرو خوب گزارش شده است.

سایت هواداران پیام خراسان ، این ضایعه جانگداز را به خانواده وی ، اهالی فوتبال خراسان  و به باشگاه فرهنگى ورزشى پیام خراسان تسیلت عرض کرده و برای وی از خداوند منان طلب مغفرت می‌کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 13 تیر 1391 00:29

رییس جدید هیات فوتبال خراسان رضوی : مانع از دست دادن پیام می‌شوم

دوشنبه 12 تیر 1391 13:00

نویسنده : جواد طهماسبى

عباس چمنیان ، رییس هیات فوتبال خراسان رضوی ، سرمربى اسبق باشگاه پیام خراسان در مورد برنامه هیات فوتبال جدید خراسان رضوی برای باشگاه پیام عنوان کرد: من به عنوان رییس هیات فوتبال باید با تمام وجود از تمامی داشته‌های فوتبال استان خراسان رضوی دفاع کنم؛ در خصوص قضیه تیم پیام نیز تمام تلاش خود را می‌کنم تا مانع از دست دادن این تیم قدیمی و باسابقه استان شوم زیرا مطمئنا با از دست دادن تیم فوتبال پیام، بخشی از هویت استان را نیز از دست خواهیم داد و البته در این راسنا نحوه تعامل و برخورد مدیران پیام هم مهم است.وی تصریح کرد: تا زمانی که تکلیف تیم‌های استان مشخص نشود اجازه ورود تیمی جدید را نخواهم داد.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 19 تیر 1391 15:04

بازیکن تیم فوتبال پیام خراسان 2 سال محروم شد

دوشنبه 12 تیر 1391 12:28

نویسنده : جواد طهماسبى
ارسال شده در: بازیكنان پیام خراسان ،

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر احمد هاشمیان، رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با تایید این خبر افزود: یکی از پرونده‌های اخیر متعلق به سعید جهاندیده از باشگاه پیام خراسان در لیگ دسته دوم است که از ماده ممنوعه ناندرلون استفاده کرده است و بر همین اساس وی از تاریخ 28 خرداد 91 به مدت دو سال از کلیه فعالیت‌های رسمی در فوتبال محروم شده است.وی ادامه داد: پس از بررسی پرونده احکام پنج مورد از موارد تخلف دوپینگ، کمیسیون بدوی نشستی را برگزار کرد که بر اساس احکام ابلاغی به ترتیب سه بازیکن به محرومیت دو ساله و دو بازیکن به محرومیت سه ماهه محکوم شدند...


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 تیر 1391 13:55

مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی: مردم استان حیثیت خود را در گرو فوتبال می‌بینند

دوشنبه 12 تیر 1391 11:29

نویسنده : جواد طهماسبى

مدیركل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: فوتبال استان با روزهای طلایی خود فاصله دارد.مدیركل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اضافه كرد: در حال حاضر تمام مسوولان و نهادها باید به كمك فوتبال استان بیایند و هیات فوتبال نیز باید زمینه را برای آن مهیا كند.وی فوتبال را ویترین ورزش و تیم‌های مطرح استان را ویترین فوتبال خواند و گفت: اشخاص نمی‌توانند در این فضای مالی فوتبال به تنهایی كار كنند و باید از سوی مسوولان و نهادهای دولتی و خصوصی حمایت شوند.هاشمی‌جواهری تصریح كرد: ابومسلم و پیام كالا نیستند و نباید آن‌ها را مانند كالا معامله كرد و فعالیت در آن‌ها عشق می‌خواهد و برای حضورشان در سطح اول فوتبال نیازمند همیت بیشتری هستیم.وی ادامه داد: وضعیت مالكیت و دیون این دو تیم تا حدود 90 درصد مشخص شده و تنها نگرانی ما در مورد آینده آن‌هاست و به خاطر اینكه اتفاقات تلخ گذشته دوباره تكرار نشود باید این تیم‌ها را به جاهای محكم گره بزنیم و افرادی سكان‌دار آن‌ها بشوند كه از لحاظ فنی و مالی غنی باشند...


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 25 تیر 1391 12:38