تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب مهر 1391
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

* پیام همچنان جنازه اى در حال ماندن روى زمین !!! دفن كنید تمام !!!!

چهارشنبه 12 مهر 1391 13:23

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته سوم ،

چمنیان رییس هیئت فوتبال استان با تایید این موضوع گفت: مهلت ثبت‌نام و شرکت در مسابقات دسته سوم تمام شد و چون کسی از باشگاه پیام به فدراسیون مراجعه نکرده این تیم عملا به لیگ استانی سقوط کرده است.
وی با اشاره به این مطلب که در حال حاضر تنها شعبانی مالک 50‌درصد سهام این تیم شناخته می‌شود، افزود: این تیم وضعیت حقوقی مشخصی ندارد و شعبانی هم یک فرد غیر ورزشی است که به‌دلیل طلبی که داشته 50‌درصد سهام را به او داده‌اند. چمنیان‌ ادامه داد: میزان بدهی معلوم این باشگاه حدود 800 میلیون تومان است اما مقدار دیگری هم بدهی به اصناف و افراد مختلف دارد که رقم دقیق آن مشخص نیست. با این شرایط پیام باشگاهی پر دردسر است که نزدیک شدن به آن هم خطرناک است، چه برسد به اینکه کسی بخواهد از این تیم حمایت کرده و دوباره جمع و جورش کند. چمنیان که خودش هم در لیگ برتر و هم در لیگ دسته اول سر‌مربی این تیم بوده درخصوص اینکه می‌توان به‌طور قانونی‌ باشگاه پیام را منحل اعلام کرد گفت: به لحاظ حقوقی نه ما و نه فدراسیون فوتبال نمی‌توانیم این باشگاه را منحل اعلام کنیم. تنها راهکار حقوقی که فدراسیون در این مواقع دارد کسر امتیاز و سقوط تیم‌ها به رده پایین‌تر است که در مورد پیام با توجه به اینکه وضعیت مشخصی ندارد کار ساز نیست و فرقی به حالش نمی‌کند. وی ادامه داد: اعلام ورشکستگی هم پروسه سخت و دشواری است که شرایط آسانی ندارد و به لحاظ حقوقی پیچیدگی زیادی دارد که با شرایط پیچیده‌تر پیام غیر‌ممکن به نظر می‌رسد.
آرمان‌رضا چگونه شکل گرفت
تیم آرمان‌رضا که‌ می‌خواهد جای خالی پیام را در لیگ دسته سوم فوتبال کشور پر کند تنها 10روز است که تشکیل شده است. هیئت‌مدیره این تیم جمعی از بازیکنان قدیمی فوتبال استان حسین ظریفیان، علی مونسی و کنویسی و مرتضی خسرو‌منش هستند. تمرینات این تیم از 10روز گذشته زیر‌نظر علی سیف از مربیان خوب و کاربلد استان که مدت‌ها هدایت تیمی را برعهده نداشته آغاز شده است. سیف در این رابطه گفت: از ‌10روز پیش که این موضوع پیش آمد تمرینات تیم را شروع کردیم و با گذاشتن چند جلسه تست، بازیکنان مورد‌نظرمان را که همگی مشهدی و جوان هستند، جذب کرده و تیم را از اول این هفته بسته‌ایم. این مربی که سابقه‌ کار در تیم‌های آدنیس و شهرداری را دارد با اشاره به اینکه هیچ شناختی از سایر تیم‌ها ندارد درباره گروهی که در آن قرار دارند نیز گفت: هنوز چیزی به ما اعلام نشده اما با توجه به عدم حضور پیام در گروه شمال شرق احتمالا ما جای آن‌ها را خواهیم گرفت. وی درباره پیش‌بینی خود از حضور تیمش در این رقابت‌ها اظهار داشت: مسابقات دسته سوم به اعتقاد من سخت‌ترین مسابقات در جهان است‌. در این رقابت‌ها 72 تیم در 9 گروه 8 تیمی تقسیم شده‌اند که از هر گروه 5 تیم به لیگ استان سقوط می‌كنند، یک تیم در لیگ سوم می‌ماند و دو تیم به مرحله بعد صعود می‌کنند، که در نهایت بعد از سه مرحله 4 تیم به لیگ دسته دوم صعود می‌کنند. وی تصریح کرد: با این شرایط‌ سخت و تیمی که ما در آخرین دقایق و با وجود نبودن بازیکن خوب بسته‌ایم من هیچ قولی نمی‌دهم و فقط امیدوارم بتوانیم در این مسابقات بمانیم و سقوط نکنیم.


*حقایقی جالب درباره پایین ترین لیگ فوتبال كشور
لیگ دسته سوم آخرین و پایین‌ترین لیگ سراسری فوتبال در کشور محسوب می‌شود که به لحاظ کمیت بزرگ‌ترین لیگ ایران در بین همه رشته‌های ورزشی است. تیم‌های که در این مسابقات شرکت می‌کنند غالبا از شهرستان‌های بسیار کوچک کشور هستند، تیم‌‌های چون مهتاب بافت شفت (از شهرستان‌های استان گیلان) نیما جمستان (جایی در استان آذربایجان شرقی) اتحاد الشتر (شهری بسیار کوچک در لرستان) سونگون ورزقان (از مناطق زلزله زده در آذربایجان) شاهیو کامیاران (در چند کیلومتری مرز ایران و عراق در استان کرمانشاه) شهرداری نقده (شهری کوچک در فارس) شهرداری دیزبچه (‌شهری بسیار کوچک در استان اصفهان) بهینه راهبر آباده (شهر دور افتاده در استان فارس) کارگر بنه گز (در 18‌کیلومتری شمال اصفهان) شهر بابک (منطقه‌ای باستانی در استان کرمان) که ناگفته پیداست با هیچ معیاری امکانات‌شان با مشهد، پایتخت معنوی ایران قابل مقایسه نیست. ....


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 12 آبان 1391 16:05

پیام از صحنه روزگار محو مى شود !!!

سه شنبه 11 مهر 1391 20:16

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته سوم ، برنامه بازی ها و نتایج ،

دیدار تیم‎های شهرداری قوچان و پیام مشهد در هاله‌ای از ابهام؛
رییس هیات فوتبال خراسان رضوی:
شاید امتیاز پیام لغو شود

 

برگزاری بازی دو تیم فوتبال شهرداری قوچان و پیام مشهد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی فدراسیون قرار بود در تاریخ 15 مهر ماه سال جاری، از هفته اول لیگ دسته 3 فوتبال کشور تیم شهرداری قوچان میزبان پیام مشهد باشد و این در حالی است که چند روز باقی مانده به برگزاری این بازی خبرهایی مبنی بر لغو این بازی به گوش می‌رسد.

عباس چمنیان، رییس هیات فوتبال خراسان رضوی نیز از احتمال لغو این دیدار خبر داد و اظهار کرد: احتمالا بازی فوتبال روز شنبه به علت ارائه نشدن مدارک تیم پیام به فدراسیون لغو خواهد شد.وی افزود: برای ارائه مدارک و ثبت قراردادها در مورد حضور در لیگ دسته 3 تا دیروز 9 مهر ماه فرصت بود اما تاکنون هیچ اقدامی در این زمینه از سوی تیم پیام انجام نشده است.چمنیان در مورد ادامه فعالیت تیم پیام گفت: باید منتظر تصمیم فدراسیون و اعلام نظر در خصوص عدم ارائه مدارک تیم پیام در زمان تعیین شده ماند.وی ادامه داد: در صورت شرکت نکردن تیم پیام در لیگ 3 و لغو امتیاز آن، فدراسیون تیم دیگری را که شرایط حضور در این لیگ را دارد، جایگزین خواهد کرد.رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی گفت: در صورت لغو حضور تیم پیام در رقابت‌ها تلاش می‌کنیم یک تیم خراسانی که امکان حضور در لیگ دسته 3 را دارد، جایگزین شود.

مجید شیری سرمربی تیم فوتبال شهرداری قوچان نیز در این باره گفت: قرار بود مسابقات لیگ دسته 3 کشور بنا بر اعلام قبلی فدراسیون فوتبال از روز شنبه 15 مهر ماه آغاز شود ولی انجام این بازی به علت ارائه نشدن مدارک و ثبت قراردادها از سوی مسوولان تیم پیام در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.وی افزود: در صورت انجام نشدن این دیدار، بازی بعدی ما در هفته دوم رقابت‌ها لیگ دسته 3 با تیم همت گنبد در این شهر خواهد بود.سرمربی تیم فوتبال شهرداری قوچان در مورد وضعیت تیم خود اظهار کرد: امسال برای اولین بار در لیگ دسته 3 حضور داریم و تمام سعی خود را می‌کنیم که نماینده خوبی برای استان خراسان رضوی باشیم.وی با اشاره به اینکه تمرینات تیم شهرداری قوچان از تیر ماه سال جاری شروع شده است، گفت: این تیم با حضور در یک اردوی تدارکاتی 10 روزه که از 28 تیر ماه تا 6 مرداد ماه با انجام سه بازی تدارکاتی با تیم‌های دریای بابل، منتخب قائم شهر و تیم دسته دویی صنعت ساری انجام شد، توانست از آمادگی خوبی برخوردار شود.شیری در پایان از حمایت‌های مسوولان شهرداری قوچان از تیم خود تشکر کرد و گفت: امیدوارم مسوولان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز از نماینده فوتبال خراسان رضوی حمایت کنند.


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 8 دی 1391 13:07

احیای پیام؛ شاید سال آینده !

شنبه 8 مهر 1391 15:15

نویسنده : مصطفى رحمتى
ارسال شده در: لیگ دسته سوم ،

باوجود گذشت 2 هفته از وعده رئیس هیئت فوتبال استان در تحریریه خراسان مبنی بر احیای تیم پیام خراسان اما هنوز خبری از تیم پیام نیست.

عباس چمنیان که در گفت‌وگوی خود با خراسان ابراز داشت قصد احیای تیم پیام را با خرید امتیاز یک تیم لیگ 3 را دارد، حالا بعد از گذشت 2 هفته، روز گذشته در گفت‌وگو با خراسان گفت: «هنوز خبری نیست. البته من قبلا به شما گفتم شاید امسال دیگر فرصت نشود.» چمنیان خاطرنشان کرد: «شعبانی یکی از کسانی است که 50 درصد سهم پیام به نام ایشان است. پیگیری‌هایی کرده و ما هم با ایشان جلساتی داشتیم اما هنوز تیمی تشکیل نشده است و خبری از پیام نیست.»

با این اوصاف به نظر می‌رسد باتوجه به آغاز لیگ دسته 3 فوتبال کشور از نیمه دوم مهرماه بعید به نظر می‌رسد که سبزپوشان پیام در نخستین دیدار خود مقابل شهرداری قوچان حاضر شوند. باید منتظر بنشینیم و ببینیم وعده‌های مسئولان فوتبال استان برای نجات پیام؛ این تیم ریشه‌دار فوتبال استان چه زمانی محقق می‌شود؟!
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 14 آبان 1391 13:58