تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب شهریور 1393
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

سرمربی جدید تیم پیام وحدت خراسان معرفی شد

شنبه 22 شهریور 1393 21:11

نویسنده : مصطفى رحمتى

در فاصله کمتر از یک ماه مانده به آغاز لیگ دسته دوم فوتبال، سرمربی جدید تیم فوتبال پیام وحدت خراسان معارفه شد.

 مالک و مدیرعامل باشگاه پیام وحدت خراسان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، از انتخاب یوسف نادریان، سرمربی فصل گذشته تیم کاسپین قزوین به عنوان سرمربی جدید تیمش خبر داد.

علی شیخ‌الاسلامی گفت: نادریان که اصالتا اهل تهران است، سابقه حضور در تیم های مختلفی را داشته و سرمربیگری در تیم‌های اتکاء گلستان و نفت و گاز گچساران و صعود این دو تیم به لیگ دسته اول را در کارنامه دارد.

وی با بیان اینکه فصل گذشته با تیم کاسپین قزوین در یک گروه قرار داشتیم و عملکرد نادریان را دیده‌ام، افزود: امیدواریم در کنار وی به اهداف خود دست یابیم.

شیخ‌الاسلامی با اشاره به آغاز تمرینات پیام وحدت از 11 مردادماه، اظهار کرد: تمرینات تیم زیر نظردهقانی انجام شد و نادریان هم از امروز کار خود را با بازیکنان آغاز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با نظر سرمربی جدید احتمالا 4 یا 5 بازیکن غیربومی و از خارج استان جذب خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پیام وحدت خراسان گفت: موجودی فوتبال خراسان در حال حاضر در حدی نیست که بازیکنان بومی دیگری به تیم اضافه کنیم زیرا بازیکنان خوب استان جذب دیگر تیم‌ها شده اند.

پیش از این وحید رضایی به مدت سه هفته سرمربی‌گری پیام وحدت را برعهده داشت ولی به دلایل شخصی از این تیم جدا شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 شهریور 1393 21:12

سرمربی سابق تیم فوتبال پیام وحدت:

شنبه 22 شهریور 1393 21:10

نویسنده : مصطفى رحمتى

سرمربی سابق تیم فوتبال پیام وحدت گفت: به هیچ وجه امكان ماندن در این تیم را نداشتم.

وحید رضایی در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در خصوص خبر جدایی از تیم پیام وحدت عنوان كرد: به مدت سه هفته در كنار اعضای تیم پیام وحدت فعالیت كردم و در این تیم شرایط بسیار خوبی داشتم اما متاسفانه به دلیل شرایط زندگی و خانوادگی امكان حضور در مشهد را ندارم.

وی ادامه داد: خانواده من ساكن شیراز هستند و با وجود مهیا كردن شرایط بسیار خوب و ایده‌آل در مشهد از سوی تیم پیام وحدت متاسفانه نمی‌توانم فعالیت خودم را با این تیم ادامه دهم و باید به شهر محل سكونت خود بازگردم.

رضایی تصریح كرد: خوشحالم كه تیم خیلی خوب و با شرایط بسیار مناسبی در مشهد با نام پیام وحدت شكل گرفته است كه بازیكنان خیلی خوبی و مستعدی نیز دارد، باعث افتخار برای من بود كه بتوانم در این فصل در كنار این تیم حضور داشته باشم با وجود اینكه قراردادی بسته نشده بود ولی تعهد اخلاقی به این تیم داشتم اما متاسفانه با توجه به مسائل شخصی شرمنده اعضای این تیم شدم.

سرمربی سابق تیم فوتبال پیام وحدت با بیان این كه تیم پیام وحدت با توجه به تمریناتی كه انجام داده چهار هفته از تمامی تیم‌های لیگ دسته دوی جلوتر است گفت: حدود 70 درصد شاكله اصلی تیم شكل گرفته است و تنها در چند پست نیاز به بازیكن وجود دارد كه قرار بوده است از خارج استان تامین شود.

وی افزود: من طی این سه هفته تمام موجودی فوتبال استان جمع كردم و پس از تست‌گیری از حدود 200 بازیكن این بازیكنان انتخاب شدند و هر كسی كه پس از من در این تیم مشغول به فعالیت شود كارش خیلی راحت‌تر خواهد بود و مطمئن هستم می‌توانم این تیم در فصل جاری به موفقیت‌های بسیار خوبی دست یابد.

رضایی درمورد پیوستنش به تیمی دیگر عنوان کرد: هنوز با تیم دیگری صحبت نکرده‌ام.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 22 شهریور 1393 21:11

«همگروهی» تیم های فوتبال «پیام وحدت خراسان» و تیم تازه تاسیس «طلوع نسل ابومسلم» در لیگ ۲ کشور...

پنجشنبه 13 شهریور 1393 00:44

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،

تیم فوتبال «پیام وحدت خراسان» حریفان خود را در لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل جاری شناخت که براساس قرعه کشی، تیم پیام وحدت با تیم تازه متولد شده «طلوع نسل ابومسلم» همگروه شده است.مدیرعامل تیم ورزشی «پیام وحدت خراسان» با بیان این مطلب به «خراسان» گفت: قرعه کشی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز گذشته در سالن آمفی تئاتر هتل آکادمی ملی فوتبال در تهران برگزار شد. «علی شیخ الاسلامی» افزود: براساس قرعه ، «پیام وحدت خراسان» در لیگ دسته دوم کشور با تیم های طلوع نسل ابومسلم،هامون سازه سیستان و بلوچستان،نفت نوین آبادان، بعثت کرمانشاه، ماشین سازی تبریز، نماینده کیش، ملی حفاری اهواز، شهرداری بیرجند،گاز فجر بوشهر «همگروه» شد.وی خاطرنشان کرد: در هفته اول این مسابقات ۱۴مهرماه تیم فوتبال «پیام وحدت خراسان» و تیم فوتبال «طلوع نسل ابومسلم» در مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.«شیخ الاسلامی» یادآور شد: دور رفت مرحله اول مسابقات ۱۵ آذرماه به اتمام می رسد و ۱۰اسفندماه نیز بازی ها پایان خواهد یافت.وی خاطرنشان کرد: در مراسم قرعه کشی روز گذشته از تیم تازه تاسیس «طلوع نسل ابومسلم» نماینده ای حضور نداشت.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 9 مهر 1393 00:11