تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب آذر 1393
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

هفته دوازدهم،سبزپوشان میهمان قعرنشین اهوازی

چهارشنبه 26 آذر 1393 22:01

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: برنامه بازی ها و نتایج ،

هفته دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

ملی حفاری اهواز - پیام وحدت خراسان

       
یکشنبه 14 دی  93

ورزشگاه نفت اهواز


ساعت 14:15دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 15 دی 1393 00:04

جدول رده بندی تا پایان هفته یازدهم

چهارشنبه 26 آذر 1393 21:58

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: جدول لیگ ، لیگ دسته دوم ،دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 آذر 1393 22:10

صحبت های سرمربی پیام وحدت پس از اولین شکست سبزپوشان در این فصل

چهارشنبه 26 آذر 1393 21:30

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،

یوسف نادریان:امیدوارم این آخرین شکستمان باشد
سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت خراسان گفت: امیدواریم شکست مقابل کیش آخرین شکست ما در این فصل باشد.
یوسف نادریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: در گروه سختی قرار گرفتیم که هر 6 تیم بالای جدول امتیازات نزدیك به هم دارند و كار برای تیم پیام از ابتدا سخت بوده و هست. به هر حال صدرنشینی مهم نیست بلکه خوب ادامه دادن این روند مهم است و امیدواریم در ادامه بهتر عمل کنیم.
وی در خصوص اولین شکست پیام در نیم فصل دوم مقابل تیم منطقه آزاد كیش عنوان كرد: بازی خوبی بود، درنیمه نخست بازی به گل رسیدیم و درادامه با موقعیتی که تیم منطقه آزاد کیش داشت توانست حریف به گل برسد که 100 درصد این گل آفساید بود.
سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت خراسان ادامه داد: در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم و متاسفانه برروی یکی از ضد حملات حریف غافل‌گیر شدیم و تیم کیش توانست در یک ضد حمله خوب به گل دوم خود برسد و پیروز این بازی شود.
نادریان درخصوص تیم منطقه آزاد کیش خاطر نشان کرد: این تیم بازی خوبی انجام داد و برنامه‌های خاصی داشت كه ما ازاین برنامه‌ها اطلاع داشتیم و به شناخت خوبی از تیم کیش رسیده بودیم و توانستیم خیلی خوب این تیم را مهار کنیم اما متاسفانه بر روی چند اشتباه گل دریافت کردیم.
سرمربی تیم پیام وحدت خراسان در باره داوری دیدار نیز گفت: داور اشتباهات زیادی داشت، گل اول تیم کیش آفساید بود و اگر داور گل اول تیم منطقه آزاد را آفساید می‌گرفت در نیمه دوم شرایط فرق می‌كرد اما متاسفانه نشد و دو پنالتی که می‌توانست برای تیم پیام بگیرد هم گرفته نشد و در مجموع قضاوت ضعیفی داشت.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 3 دی 1393 01:28

نخستین شکست سبزپوشان خراسانی

چهارشنبه 26 آذر 1393 21:29

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: برنامه بازی ها و نتایج ،

تیم پیام وحدت خراسان در هفته یازدهم لیگ دسته دوم کشور عصر امروز میزبان حریفی از جزیره کیش به نام شاهین بود که همین چند هفته پیش با شایعه حضور مربی بزرگ و شناخته شده ای همچون فیروز کریمی نام این تیم را در رسانه بر سر زبان ها انداخته بود.(لازم به ذکر است با پیوستن فیروز کریمی به ملوان انزلی حضور او در این تیم تازه تاسیس منتفی شد.)در شرایطی که پیامی ها در دیدار رفت(هفته دوم) در جزیره کیش با یک گل این تیم را مغلوب کرده بودند عصر امروز ناباورانه در شرایطی که این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک هر دو تیم پیگیری می‌شد با گل برتری شاهین کیش در دقیقه 96 برابر این تیم نه چندان مطرح تن به شکست دو بر یک دادند تا ضمن ثبت نخستین باخت در این فصل،با توجه به پیروزی پارس جنوبی(نزدیک ترین تعقیب کننده پیام وحدت در جدول)برابر تیم قعرنشین حفاری اهواز با یک پله سقوط صدر جدول را به این تیم واگذار کند. دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 21 دی 1393 18:10

هفته یازدهم،سبزپوشان به دنبال اولین برد نیم فصل دوم

چهارشنبه 26 آذر 1393 10:00

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: برنامه بازی ها و نتایج ،

هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور

پیام وحدت خراسان - شاهین کیش
       
چهارشنبه 26 آذر  93

ورزشگاه تختی مشهد


ساعت 14:00دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 27 دی 1393 23:20

علی شیخ الاسلامی: جذب بازیكنان و مربی خوب كمك بزرگی كرد

یکشنبه 23 آذر 1393 13:03

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،

مدیرعامل باشگاه پیام وحدت خراسان گفت: جذب بازیكنان و مربی خوب كمك بزرگی كرد.علی شیخ‌الاسلامی عنوان كرد: امسال افتخار بزرگی نصیب تیم شد و جذب مربی توانا مثل آقای نادریان كه سابقه خوبی در كشور دارد و با تیم‌های زیادی به سطوح بالاتری صعود كردند كمك بزرگی به تیم كرد .وی در ادامه افزود: امسال شاكله سال گذشته تیم را حفظ كردیم، جذب بازیكنان بزرگ و موثر به تیم خیلی كمك كرد و خوشبختانه با عملکرد خوب تیم توانستیم در نیم فصل اول در صدر جدول قرار بگیریم، اما هنوز کار بسیار سختی را در ادامه داریم و امیدوارم همانند فصل گذشته وارد حاشیه‌ها و جزئیات صدرنشینی نشویم که افت تیمی داشته باشیم.شیخ‌الاسلامی درباره شرایط تیم پیام خاطرنشان كرد: كار برای دومین تیم خصوصی در استان بسیار سخت است به خصوص در استان خراسان رضوی كه حمایتی از طرف شهرداری و شورای شهر همانند استان‌های دیگر صورت نمی‌گیرد.وی درباره جذب اسپانسر گفت: امسال اسپانسر خوبی جذب كردیم، بخش عظیمی از مشكلات مالی حل شده و 25 درصد از قرار داد بازیكنان واریز شده و امیدواریم دیگر مشكلات مالی هم حل شود.مدیرعامل باشگاه پیام وحدت خراسان درباره بازیكنان جذب شده عنوان كرد: قطعا در دو هفته آینده سه بازیكن از تیم خارج و سه جایگزین خوب از نظر سرمربی جذب خواهیم كرد.وی در ادامه افزود: در نیم فصل دوم تیم‌های حاضر در لیگ نسبت به هم شناخت دارند و شرایط برای تیم‌های حاضر سخت است و امیدواریم بتوانیم عملكرد خوبی در نیم فصل دوم داشته باشیم.شیخ‌الاسلامی در خصوص طلب مربیان فصل گذشته تیم پیام عنوان كرد: با هاشم رهباردار به توافق رسیدیم و قرار است ظرف دو روز آینده طلب وی پرداخت شود و علی هاشمی نیز گزینه شکایت و ورود از طریق کمیته انضباطی را انتخاب كرده كه امیدوارم به نتیجه برسد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 25 آذر 1393 02:04

جدول رده بندی تا پایان هفته دهم

پنجشنبه 20 آذر 1393 18:42

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: جدول لیگ ، لیگ دسته دوم ،دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 آذر 1393 22:00

صحبت های مدیرعامل پیام وحدت بعد از دربی

چهارشنبه 19 آذر 1393 18:34

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،

علی شیخ الاسلامی مدیرعامل باشگاه پیام وحدت خراسان بعد بازی با نسل ابومسلم در مصاحبه با حبرنگاران گفت: بازیکنان ما با آمادگی لازم در این مسابقه حضور یافته بودند و در صورت استفاده بهتر از فرصتهای پیش آمده نتیجه بهتری کسب می کردیم.
وی اظهار کرد: با این حال مسابقه خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم و بازیکنان برای کسب نتیجه تلاش خوبی کردند.
وی با رد ادعاهای مسوولان و کادر فنی تیم نسل ابومسلم مبنی بر قضاوت جانبدارانه داور مسابقه به نفع تیم پیام وحدت گفت: داور بسیار خوب و بی طرف قضاوت کرد و مشکلی از این نظر وجود نداشت.
وی ادامه داد: با این مسابقه به رده نخست جدول رده بندی گروه دوم لیگ دسته دوم صعود کردیم و تلاش می کنیم با ارایه بازیهای خوب موفقیتهای خود را در این لیگ استمرار بخشیم.
شایان ذکر است کادر فنی و بازیکنان تیم نسل ابومسلم در طول مسابقه و حتی بعد از پایان آن به نحوه قضاوت داور مسابقه اعتراض کردند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 آذر 1393 19:44

صحبت های سرمربی پیام وحدت بعد از دربی

چهارشنبه 19 آذر 1393 18:33

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: لیگ دسته دوم ،

یوسف نادریان:در نیم فصل دوم نقاط ضعفمان را می پوشانیم
سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت مشهد گفت: داربی مشهد خوب و تماشاگرپسندانه بود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، یوسف نادریان پس از تساوی داربی مشهد در لیگ دسته دو فوتبال کشور در جمع خبرنگاران عنوان کرد: باید به فوتبال مشهد تبریک گفت دو تیم لیگ دو با کیفیت را در خود جای داده است.
وی ادامه داد: شرایط بازی طوری بود که تیم ابومسلم سعی در استفاده از ضدحمله داشت و از این طریق هم به گل رسید؛ هنگامی که گل را دریافت کردیم، تیم به عقب رانده شد و با تغییراتی که انجام دادیم، با چهار فوروارد شروع به حمله کرده و خوشبختانه توانستیم با عملکرد خوب بازیکنان به گل برسیم و بازی را به تساوی بکشانیم.
وی خاطرنشان کرد: از این خوشالم که هر دو تیم بازی خوب و تماشاگرپسندانه‌ای را به اجرا گذاشتند و از یک موضوع ناراحتم که دو امتیاز خوب از مشهد بیرون رفت، اما اگر بازیکنانم در این بازی دقت بیشتری داشتند، می‌توانستند به پیروزی برسند.
نادریان در خصوص کاغذی که در اواسط بازی به کاپیتان تیم داد، گفت: می‌خواستم ارنج تیم را تغییر دهم و به همین دلیل به کاپیتان تیم کاغذی دادم تا به دیگر بازیکنان منتقل شود.
سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت مشهد درباره داوری بازی عنوان کرد: اتفاق خاصی رخ نداد که بگویم داور اشتباهی داشته است اما در یک اتفاقاتی می‌توانست به بازیکنان ابومسلم اخطار دهد.
وی ادامه داد: از تمام توانم استفاده می‌کنم که در نیم فصل دوم نقاط ضعف را پوشانده و عملکرد خوبی داشته باشیم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 آذر 1393 22:11

تدوام شکست ناپذیری پیام با تساوی در دربی

چهارشنبه 19 آذر 1393 17:55

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: برنامه بازی ها و نتایج ،

تیم فوتبال پیام وحدت خراسان عصر امروز در هفته دهم لیگ دسته دوم کشور در برابر همشهری خود نسل ابومسلم با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در این دیدار که در ورزشگاه تختی مشهد برگزار شد با توجه به تقابل دو تیم ریشه دار مشهد به نسبت سایر دیدارهای دو تیم در این فصل با استقبال بیشتری،حدودا نزدیک به 300 نفر از هواداران هردو تیم همراه شد.

در نیمه اول این مسابقه بازی چندان خوبی از دو تیم شاهد نبودیم و حساسیت شرایط دربی و جایگاه نزدیک دو تیم در جدول بر کیفیت فنی بازی تاثیر گذاشته بود.اما نیمه دوم بازی بهتر و روان تر و البته در گیرانه تری نسبت به نیمه نخست از دو تیم شاهد بودیم که حتی باعث شد داور مسابقه چند بار دست به جیب ببرد.گل اول بازی توسط مهرداد نوری مهاجم تیم نسل ابومسلم روی یک ضد حمله و در میان غفلت مدافعان پیام وحدت به ثمر رسید و پس از آن تیم نسل ابومسلم به لاک دفاعی فرو رفت و حملات همه جانبه پیام ادامه داشت تا اینکه در آخرین دقایق بازی در حالی که تماشاگران و لیدرهای ابومسلمی در حال ترک ورزشگاه بودند روی توپ برگشتی و دفع شده تیم نسل ابومسلم محمد مجرد بازیکن تیم پیام وحدت گل مساوی این تیم را به ثمر رساند تا دو تیم با تکرار نتیجه بازی رفت خود به تساوی یک بر یک رضایت دهند.با این تساوی تیم پیام وحدت همچنان صدرنشین گروه B باقی ماند. 


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 23 آذر 1393 13:22تعداد کل صفحات : 2 1 2