تبلیغات
هواداران پیام خراسان - مطالب تیر 1394
هواداران پیام خراسان www.payamkhorasan.mihanblog.com

تیم فوتبال پیام وحدت خراسان برای جذب استعدادهای بومی استان فراخوان داد

یکشنبه 21 تیر 1394 17:16

نویسنده : مهدى مرتضوى

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، پیام وحدت كه سومین سال حضور در لیگ دسته دو کشور را تجربه می‌کند به دنبال جذب نیروهای مستعد بومی استان است. آرمین رهبر، سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت که برای نخستین بار، سرمربی‌گری در لیگ دسته دو کشور را تجربه می‌کند، گفت: این روزها در تلاشیم تا تیمی را مهیای حضور در مسابقات کنیم که هم از انگیزه بالایی برای رسیدن به موفقیت برخوردار باشد و هم اینکه به استعدادهای بومی استان بهای لازم داده ‌شود.وی افزود: خراسان همواره دارای استعدادها و بازیكنان توانمندی بوده‌ است و بیشتر نیاز تیم از داخل استان جذب خواهند ‌شد و اگر عده‌ای دلال، چوب لای چرخ تیم نگذارند نفراتی را جذب خواهیم كرد كه آینده فوتبال خراسان را رقم بزنند. از همین رو مكاتبات خود را با هیات فوتبال شهرستان‌های استان انجام داده‌ایم و قرار بر این شده كه در روزهای 22 و 25 تیرماه دو اردوی استعدادیابی در شهرهای تربت جام و تربت حیدریه بر پا كنیم. ضمن اینکه از بازیكنان شهرهای مختلف برای حضور در تست استعدادیابی دعوت كرده‌ایم تا نفراتی كه شایستگی حضور در تیم را دارند انتخاب كنیم. اولویت ما فقط توانایی و استعداد بازیكنان است و هركس خوب باشد بدون توجه به سایر مسائل، لباس پیام را در سال آتی به تن خواهد کرد.آرمین رهبر افزود: با توجه به حضور تیمی از قوچان در لیگ دسته سوم کشور، برای این تیم نیز آرزوی موفقیت می‌کنیم و برای جلوگیری از تضعیف هم‌استانی خود، از بازیکنان مستعد این شهر استفاده نمی‌کنیم. امیدواریم که چه پیام و چه تیم قوچان، در پایان با کسب نتایج در خور شان، مایه مباهات استان باشند.سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت افزود: تست‌گیری از تمام بازیكنان رایگان است و هیچ وجهی از بازیكنان دریافت نخواهد شد و اگر شخصی با هر عنوانی، درخواست وجه برای حضور بازیكن در تمرینات كرد به ما معرفی كنند تا از مراجع قانونی با آنها برخورد كنیم. قطعا باشگاه پیام وحدت به دنبال فوتبال پاك بدون افراد دلال و جذب مهره‌های مستعد است.وی در پایان تصریح کرد: پس از دو مرحله تست‌گیری در زمان‌های یادشده، تست‌گیری باشگاه پیام در مشهد آغاز می‌شود. امیدواریم بتوانیم با سرمایه‌های درون‌استانی از حیثیت فوتبال خراسان و نام پیام دفاع کنیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 21 تیر 1394 17:19

نظرسنجی هواداران پیامی

چهارشنبه 10 تیر 1394 00:00

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: هواداران ،

در حالی که تنها دو سال بیشتر از تاسیس باشگاه پیام وحدت خراسان نمی گذرد و از آنجایی که این تیم و مجموعه آن آمده بودند تا میراث دار تیم ریشه دار پیام خراسان و افتخاراتش در مشهد مقدس باشند،اما بعد دو سال حضور در رقابت های لیگ دسته دوم کشور و عدم توفیق در صعود به لیگ دسته اول آزادگان،بر طبق اعلام مدیران باشگاه پیام وحدت خراسان قرار است بازی های خانگی فصل آینده این تیم به جای مشهد در شهرستان تربت حیدریه برگزار شود که با توجه به تجربه تلخ گذشته در انتقال تیم پیام خراسان از مشهد به نیشابور تا سقوط آن به دسته سوم در یک تصمیم اشتباه،ما در وبگاه هواداران پیام خراسان بر آن شدیم تا در یک نظرسنجی دیدگاه هواداران وفادار پیام را برای مسئولین استانی و باشگاه فرهنگی ورزشی پیام وحدت خراسان به نمایش بگذاریم.بدین منظور از تمامی هواداران دلسوز و قدرشناس فوتبال خراسان و مشهد علی الخصوص هواداران پیامی خواهشندیم تا در این نظر سنجی که در سمت راست وبگاه قرار گرفته است شرکت نمایند.
مدیریت وبگاه هواداران پیام خراساندیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 10 تیر 1394 17:34

صحبت های سرمربی پیام وحدت خراسان در میزگرد آسیب‌شناسی فصل تلخ فوتبال خراسان در خبرگزاری ایسنا خراسان

سه شنبه 9 تیر 1394 16:59

نویسنده : مهدى مرتضوى
ارسال شده در: هواداران ، پیشكسوتان ،

سرمربی تیم فوتبال پیام وحدت گفت: لیگ هشتم و خصوصی‌سازی بدون مطالعه، آغاز بحران فوتبال ایران بود.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خراسان، در میزگرد آسیب شناسی حضور نمایندگان استان در فصل 88-87 لیگ برتر و هم‌اندیشی جهت بهبود شرایط در لیگ برتر پانزدهم برای دو تیم پدیده و سیاه‌جامگان، که با حضور فعالین فوتبال خراسان در محل ایسنا برگزار شد، آرمین رهبر، سرمربی پیام وحدت و یکی از کسانی که در آن فصل تجربه حضور در هر دو تیم پیام و ابومسلم را داشت، با اشاره به اینکه امروز شرایط فوتبال خراسان هیچ فرقی با 6 سال قبل‌ نکرده است، تاکید کرد: از نظر قانونی هیچ اتفاق خاصی در این 6 ساله رخ نداده و حتی رویکرد مدیران ما به فوتبال متاسفانه فرقی نداشته ‌است. در تمام دنیا فوتبال را تنها به چشم فوتبال نمی‌بینند اما هنوز در کشور ما جا نیافتاده‌ است و فوتبال را به چشم یک بازی می‌بینند!وی افزود: تا زمانیکه اهمیت این ورزش درک نشود و متوجه نشویم که فوتبال یک ذات هویت‌بخشی قدرتمند در جامعه دارد فوتبال ما به همین شکل می‌ماند. متاسفانه در خراسان رضوی، نگاهی حاکم است که دوست ندارند نگاه مذهبی که به این استان است، تغییر کند یا مطلبی به آن اضافه شود. اما همین دوستان در نظر داشته‌باشند که اگر تیمی از فوتبال خراسان بتواند به عنوان نماینده کشورمان در جام باشگاه‌های آسیا حضور داشته‌ باشد، چقدر برد در صدور فرهنگ رضوی به سایر کشورها می‌توانیم داشته‌باشیم.رهبر با اشاره به اینکه فوتبال یک فرصت است نه تهدید، تصریح کرد: مسئولان محترم استانی کاش فوتبال را به چشم یک فرصت ببینند، شک نکنید که بزرگ‌ترین کلانشهر مذهبی جهان پتانسیل صدور فرهنگ رضوی از طریق فوتبال را دارد و این امری میسر است.وی گفت: برای مثال در اسپانیا، دو شهر مادرید و بارسلون را ببینید. بارسلون مهد موسیقی و میراث فرهنگی جهان است، با بهترین موزه‌ها و ... اما در هرکجای دنیا که اسمی از بارسلون می‌آید همه ناگهان به یاد مسی می‌افتند، این جزئی از تاثیرات بزرگ فوتبال است. بزرگ‌ترین ودیعه الهی ممکنه، حرم علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) در مشهد قرار گرفته و چه بهتر که از تمامی ظرفیت‌ها و فرصت‌ها استفاده کنیم.رهبر با اشاره به اینکه تنها نمایندگان نیمه شرقی کشور، 2 تیم مشهدی هستند که در سطح اول فوتبال ایران به میدان می‌روند، افزود: در میان استان‌های شرقی کشور مثل سمنان، یزد، گلستان، سیستان، کرمان و .. تنها خراسان رضوی است که 2 نماینده در لیگ برتر دارد، نباید با یک سری اشتباه خاص و عجیب فرصت‌سوزی کنیم و مشکلات تا جایی پیش بروند که شاهد سقوط نمایندگان خود باشیم. ما و مدیران‌مان باید بدانیم که اگر خرد جمعی گفت امروز عباسی یا پهلوان، کنار بروند بی برو برگرد این اتفاق رخ دهد تا شاهد اتفاقات تلخ گذشته نباشیم.ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 10 تیر 1394 17:39